Skocz do zawartości

Zdjęcie

Quadrocopter 5 cali by przemo ... moje pierwsze kroki

quadrocpter dron 250 dron250 fpv pierwszabudowa diy 5cali

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 Adriee

Adriee
  • Modelarz
  • 6 postów
  • SkądSierpc
  • Imię:Adrian

Napisano 09 październik 2019 - 10:05

Witaj, jak wrażenia z oblotu modelu? Swojego czasu miałem kupić tę ramę od SKYSTARS , ale pozostałem przy Mark2 (jest naprawdę pancerna). Z buzzera nie rezygnuj - warto zakupić taki z własną baterią. Wtedy nawet po upadku i wypięciu się baterii szybko znajdziesz zgubionego quada.

• 0

#62 przemo

przemo
  • Modelarz
  • 1774 postów
  • SkądBalin
  • Imię:Przemek

Napisano 09 październik 2019 - 11:10

Już mam za sobą kilkanaście pakietów i przyznam, że lata się o wiele lepiej. Muszę się jeszcze przyzwyczaić bo operowanie gazem jest naprawdę płynniejsze. Przy podchodzeniu do lądowania żabie skoki to już naprawdę znikome zjawisko i ląduje się naprawdę gładziutko. Co do samej ramy to szukałem czegoś z klatką metalową z przodu i akcesorium przeznaczonym na montaż anten. Akurat trafił mi się ten Skystar. Ramą póki co nie zaliczyłem jakiś spektakularnych gleb, jedna poważniejsze to przywaliłem w gałąź, skończyło się na złamanym śmigle i delikatnej obcierce na ramie. Póki co z ramą się nic nie dzieje. Mam skrypty z BF w apce i tak mam podgląd na wszystkie parametry czyli PID, ratey itp ale zmieniając je niestety się nie zapisują. Ogólnie jestem zadowolony. Rama fajna, bardzo dużo w niej miejsca jest. Plus za akcesoria. A silniki emax eco są zajebiste :) 

• 0

#63 Adriee

Adriee
  • Modelarz
  • 6 postów
  • SkądSierpc
  • Imię:Adrian

Napisano 10 październik 2019 - 17:22

Ramka od SKYSTARS wygląda na naprawdę solidną. Pewnie za wzorzec brali ramę GEPRC ELEGANT, a ta tez jest świetna - tylko miejsca ma o wiele mniej.

A co do silników - jak je obracasz w palcach, to wyczuwasz wyraźne przeskoki na polach magnesów, czy takie lekkie?

Akurat u siebie nie mam tych silników, więc nie mam jak tego sprawdzić..

I cóż, pozostało życzyć udanych lotów! ;)

• 0

#64 przemo

przemo
  • Modelarz
  • 1774 postów
  • SkądBalin
  • Imię:Przemek

Napisano 10 październik 2019 - 18:45

Co do Eco to te przeskoki są bardzo słabo wyczuwalne w porównaniu do Emax 2205 gdzie silnik wyrazie obraca się z przeskokami.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: quadrocpter, dron, 250, dron250, fpv, pierwszabudowa, diy, 5cali

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych