Skocz do zawartości

Moderatorzy


Wojtass_nt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Poza tym jestem młody moderator i moderatorsko wątków z udziałem cZyNo i Kamyczka się nie dotykam, zostawiam starszym  ;)

 

cZyNo i Kamyczek na moderatora (osobno albo razem) kto jest za?

 

 

 

Ps:Tomek Ty oczywiscie jako nr.3 zostajesz,jak bedziesz juz stary jako modelarz i moderator to Im podzekujemy za wspolprace :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Temat o moderowaniu jest w Hyde Parku jak bardzo chcesz możesz nas wypromować ;) . W sumie dla mnie to żadna różnica oboje spędzamy tu z Jurkiem sporo czasu .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by była katastrofa dla tego forum.... :)

Niestety, czasem wiedza nie idzie z jej przekazywaniem,byciem neutralnym, słuchaniem jak i przyznaniem się do błędu...chęcią dominacji.

Także ewidentne faworyzowanie konkretnych firm ,sklepów z jednoczesnym wdeptywaniem w błoto innych ..to nie przejdzie ;) .

Tomek to przykład bdb moda, to że modelarsko jest raz na wozie raz pod wozem to jest tu akurat bez znaczenia- na tej pozycji nie trzeba być naj,naj ,znawcą od a do z.

 

Fajne ogólne OT,do wywalenia z tematu :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie planowałem i nie planuje byc moderatorem. Wiec tematu i tak nie ma.

jeśli chodzi o mnie - jak wiem to pisze. Jak mnie ktos przekona ze to co wiem jest nieprawidłowe, to to akceptuje. Jak nie wiem siedze cicho i to czytam. Jak mi sie wydaje ze cos wiem to wiem ze dalej nie wiem. Czyli siedze cicho. Banał.

A jak ktos mi chce głupotę wcisnąć to go zjem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżyk :) ,wiesz dobrze bez ściemy, że mój post odnosi się do Kamila...

O ile Ty jesteś dość kontrowersyjnym  ;)  aczkolwiek piszącym zgodnie z zasadami forum i netykietą forumowiczem to szczerze mógłbym postawić krzyżyk na tak, przy wyborze na moda Twojej osoby,na Kamila już jednak nie.

I nie chodzi tu o to że Ty się znasz..wielu tu jest takich ale się nie udzielają,Ty może czasem upierdliwie,namolnie  :D  ale ze skutkiem walczysz o swoje racje .Czy byłbyś dobrym modem -tu jest pytanie? czy np .woda sodowa by Ci nie uderzyła ,czy obecna Twoja "dominacja" w klasie f3f nie spowodowała by że Twoje ego przerosło by samego Ciebie..czy podołał byś obowiązkom moderatora co jest średnio przyjemne w dłuższej perspektywie czasu...

Co do Kamila, to sam wypracował sobie to iż jest jaki jest,jak jest postrzegany czyli po prostu na moda się nie nadaje...sama wiedza to nie wszystko.

 

To moje osobiste przemyślenia i nikt nie musi się z nimi zgadzać czy brać pod uwagę.

I tu proszę moda o wydzielenie tej dyskusji z tematu ze względu na spore OT tutaj   http://pfmrc.eu/index.php?/topic/50199-moderatorzy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafal, ale nie chce byc moderatorem. Modelarstwo i forum to dla mnie tylko zabawa i rozrywka. Nie chciało by mi sie śledzić wszystkich watkow nawet w dziale. Wiele jest zbyt nudnych lub nieciekawych. Na zawodach latam lepiej gdy jestem na luzie, a f3f uczy cholernie pokory. Ja nie spinki na wyniki. Znam moje ograniczenia modelarskie i jak i te w pilotażu. Ale mocne punkty tez znam. I zazdroszczę kunsztu wielu kolegom z którymi latam lub których widziałem jak latają. Np taki Kamil tez lepiej lata ode mnie. Ty tez. Ja widac mam tylko farta ;) i jestem z tego zadowolony.

A do Kamila-chłop ostatnio troche sie zmienił na lepsze. I juz kiedys to pisałem- Kamil ma bardzo duza wiedze modelarską. No ale paluchy i jape ma czasami niewyparzone :D

 

A popychacze z rurki węglowej fi4 (nie bowdeny) dzis intensywnie uzywałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączę za chwilę ten wątek z wątkiem o moderatorch z "Popychaczy". Nie wiem co mi z tego wyjdzie :-)

EDIT: Lekko się pomieszało, ale ujdzie.

Posty układają się wg daty i godziny pisania.

To Tomku tylko Ci sie wydaje. Przy awatarze w tamtym poście jestes tez jako moderator ;) Jakbym był pierwiosnkiem modelarskim, wszedłbym na forum i zobaczył post od który napisał Moderator Forum to bym przyjął go za pewnik. Na szczęście juz nie jestem...

Teraz jestem juz szczypiorkiem :)

Czyno, bycie moderatorem polega glównie na przyziemnym utrzymaniu porządku a nie na byciu encyklopedią i guru modelarskim.

Co za problem ogłosić nabór na nowych moderatorów ?

Proszę, wątek jest otwarty http://pfmrc.eu/index.php?/topic/38146-zostan-moderatorem-forum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyno, bycie moderatorem polega glównie na przyziemnym utrzymaniu porządku a nie na byciu encyklopedią i guru modelarskim.

Tylko żeby wiedzieć jaka wypowiedź nt. modelarski (bezpośrednia czy pośrednia danego tematu) ma sens czy nie, wiedza się bardzo przydaje. Jak i wyczucie - w tym przypadku 'modelarskie'. Bo bluzg pomiędzy użytkownikami za dużo na forum nie widać.

Dla mnie dziwnie wygląda jak moderator jako user pisze infantylne rzeczy. Ot jak dla mnie to kwestia nazewnictwa danej grupy użytkowników. Na forum językowym, ogólnym, lub o jakiejś dupie Maryny to pryszcz-może być i Moderator, na technicznym to mi się kłóci mentalnie.

Jurku, to co, mamy zbanować wszystkich, którzy latają FPV? Chyba nie tędy droga.

 A ja coś mówię o banowaniu? Czyli sugerujesz że wszyscy latają nielegalnie? Mi tylko było by wstyd pisać, że używam (lub się tym chwalić) ewidentnie nielegalnych urządzeń (czy programów). Czy zdarzeń, jak latanie tam gdzie nawet zdrowy rozsądek nie pozwala.

Z drugiej strony taki delikwent sam się wystawia. I kiedyś się może zdziwić.

Z trzeciej strony - czy to nie powinno być w zakresie Moderacji - zgłaszanie czynów nielegalnych i zagrażających życiu? To chyba powazniejszy problem niz napisanie 'ty cymbale' do adwersarza? Nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 A ja coś mówię o banowaniu? Czyli sugerujesz że wszyscy latają nielegalnie? Mi tylko było by wstyd pisać, że używam (lub się tym chwalić) ewidentnie nielegalnych urządzeń (czy programów). Czy zdarzeń, jak latanie tam gdzie nawet zdrowy rozsądek nie pozwala.

Z drugiej strony taki delikwent sam się wystawia. I kiedyś się może zdziwić.

Z trzeciej strony - czy to nie powinno być w zakresie Moderacji - zgłaszanie czynów nielegalnych i zagrażających życiu? To chyba powazniejszy problem niz napisanie 'ty cymbale' do adwersarza? Nieprawdaż?

 

Zmodyfikuję pytanie, uprościłem:

"Czy powinniśmy wyrzucać z forum ludzi piszących o swoich lotach FPV bez obserwatora lub/albo poza VLOS?" To a propos Twojego stwierdzenia "Jak i Gość który zlewa prawo  nie jest dobry na forumowicza..."

 

Zaiste, jest to problem. Ja jak widzę kogoś, kto na forum zaczyna przygodę z FPV, to na PW upewniam się, czy wie co robi, czasami wklejam odpowiednie przepisy. Byc może będzie potrzebna dyskusja w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto mówi o banowaniu? Na pewno nie ja


Tomek - wdajesz sie w dyskusje z której wynika ze moderator przymyka oko na łamanie prawa i na propagowanie łamania prawa (bez względu na Twoje cele edukacyjne).... Dlatego pisałem - moderator lepiej niech sie zastanowi 100razy zanim cos napisze lub wda sie w dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku, nie czepiajmy się słówek w imię dyskusji dla dyskusji :-) Powiedziałeś, że "Gość który zlewa prawo  nie jest dobry na forumowicza" , fakt, z uśmieszkiem na końcu zdania.

Wszystkie fora są właśnie takie, że są młodzi i starzy, amatorzy i zawodowcy, legaliści i jadący po bandzie. I tak ma być. Oczywiście definicja "bandy" jest miękka i słowo decydujące ma Admin. Bo to jest jego forum. Ani Twoje, ani moje, ani nikogo innego, modów wliczając  :)

Są też różne silniki forum, nasz akurat nie daje userowi możliwości ignorowania wątków (nie wiem, czy silnik nie pozwala, czy też może Admin tak zdecydował). Nie daje też możliwości pisania moderatorowi "w dwóch osobach" - jako mod i nie mod. Nic zatem nie poradzę na to, że moje infantylne wpisy będą obrandowane zielonością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.