Skocz do zawartości

New Falcon by L.Kwarciński - idzie nowe


piotralski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich posiadaczy Falcona i nie tylko. Temat mocno ostygł więc go troszeczkę odświeżę :)

Po długim oczekiwaniu dotarł do mnie jeden z pierwszych egzemplarzy z nowej wytwórni Pana Leszka. Model w malowaniu nieco innym niż wszystkie, malowanie to było wykonane na moją prośbę.

Oto wyposażenie jakie mam zamiar zastosować.

Silnik Mega ACn 22/35 850kv 0,85kw 

Regulator YEP 80A 

Łopatki Aero Naut 15x8

Kołpak turbo

Serwo 6x Turnigy-S306G 

Ubec Turnigy 7,5A  

Zasilanie będzie zorganizowane z jednego pakietu SLS APL Magnum 45/90C 4S pojemność podam po zmontowaniu wszystkiego w jedną całość.

Wiem że o tym modelu jest bardzo dużo, ale wszelkie sugestie i spostrzeżenia mile widziane. :)

Oto kilka fotek mojego nabytku. 

 

 

post-16744-0-94847800-1452429711_thumb.jpg

post-16744-0-06165100-1452429844_thumb.jpg

post-16744-0-52431100-1452430494_thumb.jpg

post-16744-0-02137800-1452430600_thumb.jpg

post-16744-0-44948100-1452430673_thumb.jpg

post-16744-0-66877100-1452430718_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, trochę mnie poskręcało z zazdrości ale mimo wszystko chylę czoła ;) Model prezentuje się bardzo dobrze. 

Dzięki czerwonym dodatkom będzie szybki. Ferrari też jest szybki bo jest czerwony ;)

Kartę do YEPa kupiłeś ? Ja jeszcze czekam bo cały czas "beck order" na HK.

Będę śledził relację. Nie ograniczaj się w opisach i dokumentacji  :D Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... coś mi się wydaje że jak będzie dobrze latać to szybowce laminatowe zostaną na dłużej ze mną :D

To jest pewne jak 2x2=4  :) że spodobają Ci się modele laminatowe bo taka jest droga rozwoju dla szybowników. Co nie znaczy że za jakiś czas pewnie zatęsknisz i znów wrócisz do drewniaków. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianki sie przydają do wygłupów. Drewniaki do zabawy gdy laminatu szkoda, jest za ciężki lub zaniemógł z jakis względów. Wiec nie ma sie co ich pozbywać ani na nie sie obrażać.

Racja! Też zatęskniłem za drewniaczkiem. Mam jeszcze jednego 2,7m na SD7055-pamiątka po ojcu. Serwa ,odbiornik,waga i lecieć.(kadłub od Jakuba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz zazdrościć nie ma czego :) kartę do regielka będę zamawiał jak się coś więcej uzbiera, aczkolwiek gdybyś zamawiał to chętnie odkupię :)

A jeśli chodzi o szybowce balsowe to rezygnować z nich nie mam zamiaru, a wręcz zastanawiam się nad kupnem czegoś w rozpiętości 3,2m np ideal lub Fantasy z top model cz.  

Będę szukał czegoś termicznego z możliwością lądowania w gorszych warunkach, tzn czegoś co wytrzyma więcej niż mój Mandarin :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.