Skocz do zawartości

Lotnisko Bydgoszcz Fordon


kaszalu

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na rozmowie w Centrum Kultury przy ul. Gawędy w Bydgoszczy. I mam taki komunikat. Można przyjść i budować, naprawiać różne modele. Samoloty, statki, autka i inne. To kosztuje 50 zł miesięcznie i ma się do dyspozycji różne pracownie. Stolarską, krawiecką, elektroniczną i inne.  To co mnie i zapewne wam się nie podoba, nie ma osobnego pomieszczenia, zamkniętego. Przychodzę 2 razy w tygodniu, otwieram i chętni coś budują. Tylko ja otwieram. Jeżeli wspólne pomieszczenie to muszą być szafy zamknięte do przechowania modeli.

Na chwilę obecną wygląda tak, że przychodzę ze swoim materiałem, narzędziami i tam w jakimś pomieszczeniu robię, śmiecę i sprzątam po sobie. Mogę skorzystać z innej pracowni.

Stolarnia jest dobrze wyposażona. Na boisku wjazd od ul. Porazińskiej można parkować.

Może coś więcej na www.pracownia.team/     www.facebook.com/stowarzyszeniepracownia 

 

Są chętni? Mam dalej działać. Może za jakiś czas będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.