Skocz do zawartości

LA7 skala 1:5 rozpiętość 2,45


coster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Multiplex (już Hitec), Graupner, Futaba ewentualnie Sanwa - to są dobre radia. 

Marcin nie zrozumiałeś pytania nie jakie tylko co oznacza Twoje pojęcie? dobrego radia definicja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marki niestety też mają większe lub mniejsze wtopy jakościowe...

A nowe wschodnie marki? Ile ludzi lata na Taranisach, raczej bezwypadkowo i z takimi "ficzerami" o jakich się niektórym znanym markom nie śniło...

W dzisejszych czasach balans jakość cena już nie jest taki bardzo oczywisty.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sebastian nie bardzo rozumiem czemu tak zamocowałeś Emcoteka..

Skoro jest przykręcony śrubami to po co sprężyny ? chyba nie wisi tak w powietrzu ?

Można zamocować go w bardziej cywilizowany sposób ;) i to bardzo prosto,wystarczą pręty czy rureczki wklejone w półkę na nie nasunięte wibroizolatorki (akurat u mnie z starego cd-romu) i zabezpieczenie Emcoteka kawałkami przewodów paliwowych.

Prosto,pewnie i działa w 100 %.

 

2016-02-23-1269.jpg

 

 

Bardzo podoba mi się jak ukryłeś ten zespolony wyłącznik,świetny pomysł :) .

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian!

Lubie oglądać Twoje relacje z budowy, ale jak napisał Bartek, przystopuj lekko. Wszystko to fajnie wygląda ale nawet dodatkowa nakrętka M3 to ciężar. Jak skończysz budowę , żebyś nie był zdziwiony obciążeniem ,które nie będzie fajne podczas oblatywania.Wtedy to tylko pampers zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja w podobny sposób załatwiłem 2 serwa, tylko że u mnie silniki wytrzymały ale zmieliło zębatki. Po prostu u Ciebie serwa chciały zamknać klapy bardziej, niż było to fizycznie możliwe. No i się upaliły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.