Skocz do zawartości

Po prostu Toxic !


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój model dobrą połowę tańszy i wolniejszy od Toxa, więc i pewno na tych z gorszego sortu będzie dobrze śmigał.  Aczkolwiek gdyby ktoś zamawiał z USA lub sklepu w którym są te lepsze to chętnie się dołożę do kosztów przesyłki itp :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ,hej może już dość z tymi sortami ;)  .Ma ktoś do cholery jeszcze takiego "łupa"jak ja ? ,napisze coś na jego temat ?

 

Musiałem sobie coś napisać...przerwa w lutowaniu :)   . Jak dobrze pójdzie to jutro/sobota zdam relację organoleptyczną z tych lepsiejszych  mpxsowatych złączek :) ,przynajmniej będę miał lepsze jak Jurek...chociaż tyle ;)

są produkcji robbe

 

53312071f1e98.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to smieszne ale przed przed przylutowaniem do pinu chwytam go takimi podgiętymi obcęgami z cienkimi końcówkami i lutuję .

Takie obcęgi przejmują sporo ciepła i piny nie wytapiają się w obudowie  :) . Upierdliwe,czasem potrzebny jakiś "trzymacz" ale warto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.