Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na razie mam faze planowania - nie startuję, bo się dopiero 'uczę'  ale pojadę na Slowacje na 4 dniowke (cała lub część) zobaczyc jaka to zabawa:

14-15.8.2017 DUBNICA F5J

17-18.8.2017 VISEGRAD CUP F5J

19-20.8.2017 2.WORLD CHALLENGE

    Planowac to mozna Rodzine :) "ucze"  A nauczysz sie na zawodach wiec jak juz jedziesz na Slovakay to biesz pod pache drewniaka Chopie i startuj zasmakujesz     tego elixiru :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Więcej napisze po powrocie ale jedno co mogę powiedzieć to to ze tylu rzeczy sie nauczyłem i dowiedziałem o swoim lataniu co przez ostatnie kilka lat.

Nauka na takich zawodach jest niesamowita. To taki ekspresowy kurs latania.

Wysłane z SM-N910C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć, pewnie dziwi tylko mnie i Tomka. Okazalo sie ze najnormalniej nie potrafimy latać.

Poza samym lataniem odwiedzamy świetne miejsca. Obecnie siedzimy w ogródku pensjonatu i popijać lokalne genialne wino. Ponoć Czesi to piwosze, nic bardziej mylnego. Tu wino leje się hektor litrami a piwo to tylko pijaki biorą.

Jestem zachwycony ludźmi, nawiazanymi znajomościami. To jest taki bardzo fajny świat ludzi podobnie zakręconych, niesamowicie sympatycznych.

Długo, bardzo długo tkwiłem w gronie ludzi wzajemnej adoracji z utartą hierarchią. W końcu się wyrwałem, odwarzylem i skoczył do basenu no właśnie cały czas się zastanawiam czy pustego czy z woda.

 

 

Wysłane z SM-N910C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale zawody nadal trwają. Poza tym na pewno będą marne. Ten wyjazd to nie o wynik chodzi tylko o naukę i oblatanie nowego lotniska. Wbrew pozorom to bardzo ważny element zawodów. Cóż na pewno znajdziemy się pod sam koniec listy startowej. Niestety zaliczylismy punkty karne co zrzucił nas z dobrego miejsca na szary koniec. Frycowe trzeba zapłacić

 

 

Wysłane z SM-N910C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste. Piszcie poprawnie po polsku. Tego nie daje się chwilami czytać (niektórzy pisali, że są humanistami). Na bardziej technicznych forach, posty z błędami są natychmiast wyrzucane (np. elektroda) bez tłumaczeń się.Tutaj też powinniśmy szanować nasz język.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.