Skocz do zawartości

Piknik modeli redukcyjnych lub warbirdów


Iras 11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Potwierdzamy organizację zlotu modelarzy "WARBIS 2017" Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zlot będzie w dniach 28 - 30 lipiec 2017. Oficjalne otwarcie zlotu w piątek o godz. 10:00. Dużo Kolegów w rozmowach telefonicznych, czy e-mail zgłosiło swój udział w zlocie, ale kto przyjedzie okaże się w piątek 28 lipca. My szykujemy się na ok. 50 osób. Nie dysponujemy hotelem ani restauracją zatem wyżywienie i nocleg we własnym zakresie. Miejsca u nas sporo i dla każdego znajdzie się teren na rozbicie namiotu czy postawienie przyczepy campingowej. oraz rozpalenie ogniska. Wpisowe jak było ustalone wcześniej to 40 zł. Do przechowywania modeli zabezpieczamy namiot o wymiarach 6 x 10 m. Jeżeli będziecie chcieli przyjechać wcześniej to nie ma problemu, zgłoście tylko ten zamiar  na wyżej podany adres e-mail. Dojazd na nasze lądowisko jest zamykany i moglibyście czekać pod szlabanem. Jeżeli Wam się spodoba i będziecie mieli ochotę, a pogoda dopisze to możecie pozostać u nas dłużej. Dysponentem terenu jesteśmy my i nie ma żadnych ograniczeń. Co do planu zlotu, to oprócz godziny oficjalnego otwarcia, wspólnego wieczornego grilla w piątek i sobotę niczego nie planujemy. Wszystko będzie zależeć od ilości Kolegów chętnych do latania. Teren jest raczej duży, bo ok 2 ha, z asfaltowym pasem startowym po środku o wymiarach 5 x 120 m tak, że każdy w miarę swoich umiejętności może korzystać z asfaltowego pasa lub trawiastego terenu i dla każdego chętnego znajdzie się czas na latanie. Wybaczcie nie umiem wstawić mapki, zatem krótki opis dojazdu. Kierujcie się na 42-583 Bobrowniki k/Będzina. Jeżeli jedziecie z nawigacja możecie wpisać ul. Strażacka. W Bobrownikach pytajcie o cmentarz. Przed cmentarzem skręcacie w prawo, a po przejechaniu wzdłuż cmentarza w lewo na "czerwoną" drogę. Na drugim wzniesieniu to tereny naszego lądowiska.

Zapraszamy

Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam,

 

a naprawdę nie dałoby rady wkleić mapki z położeniem lotniska ?, może ktoś pomoże Stanisławowi ? Jak wpisuję w google maps Bobrowniki to nie mogę znaleźć ul. Strażackiej  :( a cmentarzy pokazuje mi w okolicy kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

a naprawdę nie dałoby rady wkleić mapki z położeniem lotniska ?, może ktoś pomoże Stanisławowi ? Jak wpisuję w google maps Bobrowniki to nie mogę znaleźć ul. Strażackiej  :( a cmentarzy pokazuje mi w okolicy kilka.

Adres pikniku  42-583 B0browniki, ul H.Sienkiewicza 121 A ( za cmentarzem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo może ile osób zgłosiło uczestnictwo w pikniku ?

 

Na dzisiejszy wieczór pozostało mi zamontowanie z powrotem silnika i zbiornika paliwa, no i czekam na naklejki, chyba zdążę  :) No i muszę skompletować sprzęt do biwakowania  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Północna Polska pyta mnie jak to będzie skoro tak leje!

Informuje, u od niedzieli do dzisiaj (obecnie godzina 22:20) nie spadła u nas ani jedna kropla deszczu.

Nie umiem wstawiać zdjęć, ale szykowaliśmy tereny na Wasze przybycie i zrobiłem ich kilka.

Przyjedziecie to nauczycie mnie wstawiać zdjęcia.

Nawet jakby chwilowo popadało to mamy się gdzie schować!

Zapraszamy i czekamy!!!

Staszek

Ps.

Dla ułatwienia dojazdu, od ulicy Sienkiewicza 121 do samego naszego lotniska droga jest oznakowana. Prosimy tylko uważnie potrzeć na białe tablice informacyjne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.