Skocz do zawartości

Piknik modeli redukcyjnych lub warbirdów


Iras 11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu członków Sportowego Klubu Modelarskiego w Bobrownikach chciałbym podziękować wszystkim, którzy w nas uwierzyli i przybyli na I Ogólnopolski Zlot Modelarzy Redukcyjnych "WARBIRDS 2017".

Dziękujemy za pokaz wspaniałych modeli, za wspaniałe loty, za wspaniałą koleżeńską atmosferę. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile, - bo tyle co przyjechaliście, a już trzeba było się żegnać,-  pozostaną w Waszej i naszej pamięci. Mamy jednak nadzieję ponownego spotkania się najdalej za rok,- na II Ogólnopolskim Zlocie Modelarzy Redukcyjnych WARBIDS 2018 - Bobrowniki. Chcemy, by impreza ta zapisała się na stałe w kalendarz imprez modelarskich.  Tych wszystkich, którym spodobało się u nas i mogą przyjechać, zapraszamy na tradycyjny już VI Piknik modelarski, który odbędzie się 26 sierpnia 2017 r (ostatni weekend sierpnia) również na naszym lotnisku modelarskim w Bobrownikach!

Pozdrawiamy i do zobaczenia,

Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w domu  :) ale cały czas mam w głowie te 3 dni spędzone na pikniku.

 

To był mój pierwszy w życiu piknik modelarski, no i zacząłem od najwyższego poziomu: organizacja, ludzie, modele, sam miód. Ciężko mi na szybko pozbierać myśli i napisać coś mądrego, musi mi się to wszystko poukładać w głowie. 

 

Poznałem kupę zaje...ch ludzi, których łączy wspólna pasja,

 

Wielkie dzięki za możliwość bycia razem z Wami, jak ochłonę to spróbuje napisać coś mądrego.

 

p.s. smak "zielonego" niepowtarzalny, pozostałe kolory też wyborne  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów proza życia, jakoś tak dziwnie  :( bez modeli, warkotu silników i przesympatycznych ludzi, no i w robocie nie mam takiej cudownej lodówki ze "złotym napojem"  :). Mam nadzieję, że wszyscy szczęśliwie dotarli na Swoje macierzyste lotniska.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki za wspaniałe 3 dni.

 

Już zarezerwowałem w  kalendarzu rodzinnym, przyszłoroczny termin, takie "first minute", co by mi moja ukochana czegoś nie wymyśliła w tym terminie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak wszyscy , chce bardzo podziekowac ekipie z Klubu Bobrowniki za zorganizowanie tak wspanialej imprezy . Staneliscie na wysokosci zadania mam nadzieje ze zostaniemy przy tej imprezie na dlugo i stanie sie ona impreza cykliczna , a moze z biegiem czasu miedzynarodowa bo przeciez warunki na waszym lotnisku sa idealne . Macie tez ta przepiekna lodowke bez dna no i sympatycznego Tomeczka co potrafil sprawic ze stoliczek byl zawsze pelny . Szkoda tylko ze ten czas tak szybko zlecial , moze w przyszlym roku oczywiscie jak zdrowie dopisze przyjade na wiecej jak trzy dni . Pozdrawiam cala ekipe z Bobrownik i do zobaczenia za rok.

Acha zapomnialem tylko ze drugi Tomek podpadl wszystkim z tym cholernym basenem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączam się do podziękowań super atmosfera,super lotnisko i świetni modelarze.Do zobaczenia za rok.

Widzisz Wlodek a nie mowilem ze to bedzie fajna impreza ? Powiedz teraz tym swoim szuwarowo-bagiennym kolegom modelarzom ze maja czego zalowac ze nie przyjechali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.