Skocz do zawartości

Cadillak Niebios - P 51 D Mustang


Grifon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i zrobiłem na tych magnesach, zamyka się ideanie.

Zapomniałem napisać, Jurek podwozie musi być to mały model wiec myślę, że na utwardzonych placach da rade nim wylądować,

już mam dosyć modeli bez podwozia ale ze względu na brak utwardzonych lotnisk trzeba było lądować na brzuchu.

 

post-3617-0-40327900-1519579839_thumb.jpg

post-3617-0-47733700-1519579848_thumb.jpg

post-3617-0-80902100-1519579865_thumb.jpg

post-3617-0-78208900-1519579856_thumb.jpg

post-3617-0-48078100-1519579877_thumb.jpg

 

Andrzej na szczęście padły mi baterie w wadze i się nie prędko dowiem ile waży, może to i dobrze  B)

 

post-3617-0-13701700-1519580397_thumb.jpg 

 

Nochala to on ma.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Zapomniałem napisać, Jurek podwozie musi być to mały model wiec myślę, że na utwardzonych placach da rade nim wylądować,

już mam dosyć modeli bez podwozia ale ze względu na brak utwardzonych lotnisk trzeba było lądować na brzuchu.

...

 

Patryk, lądowanie i owszem, ale już samodzielny start małego i lekkiego modelu może stwarzać różne problemy, choć tak na dobrą sprawę twój Mustang nie jest jeszcze taki mały.  ;)  Przykład na poniższym filmie:

12" Flite Test Simple Cub Maiden

... nawet zrobili odejmowane podwozie, przewidując trudności ze startem z gleby i w końcu model poleciał z ręki. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk mój sokole dzieki, zawsze używałem zwykłego nitro ze sklepu, sprubuje acetonem. Okazalo sie że powinienem dac wiecej podpurek. A juz miałem zdzierac pokrycie. I wszystkiego najlepszego w dzień twoich imienin!

 

Nie zastanawiałem sie czy są mustangi w polskim malowaniu, ale nim go pomaluje to najpierw ulotnie bo jak sie rozbije to szkoda mojej pracy.

 

Stanisław Skalski miał mustanga w wersji D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to P. S. Skalski nie latał na P-51D ( ale latali na nich na przykład Panowie J. Zumbach i W. Łokuciewski - słynni piloci 303 jeszcze z czasów Bitwy ). Dywizjon 303 był jedynym polskim dywizjonem latającym od kwietnia 1945 na tej wersji aż do rozwiązania w 1946 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, lądowanie i owszem, ale już samodzielny start małego i lekkiego modelu może stwarzać różne problemy, choć tak na dobrą sprawę twój Mustang nie jest jeszcze taki mały.  ;)  Przykład na poniższym filmie:

12" Flite Test Simple Cub Maiden

... nawet zrobili odejmowane podwozie, przewidując trudności ze startem z gleby i w końcu model poleciał z ręki. :)  

Do startu z ręki nie trzeba demontować podwozia.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.