Skocz do zawartości

Silnik "Pszczółka" 10cm3


Kubuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jarku wiesz przecież, że czeka w kolejce tak jak ja  w kolejce do szpitala na kardiologię....Ale ja nie opisuję jego budowy....P.S. Jak miałem jakieś 10 lat też chciałem zrobić gaźnik rc do mojego Striża przy pomocy piłkii do metalu i pilników  :-)

 

Ja po przeczytaniu Miniaturowego Lotnictwa ( byl tam chyba schemat ) , zaczalem zbierac "elementy" do budowy aparatury  :D  :D  :D

Mialem moze ze 12 lat .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z żoną sie nie kłócę od co najmniej trzech godzin wiec jest pax familia. 

 

Nie chodzi o rozładowanie sie bo dawno ze mnie zeszło powietrze ale o zadanie jak największego rumieńca by jak dojrzeje nie robił z siebie obiektu drwin bo to ....nie męskie no chyba , że nie facio.  

 

Kupuję partię Szerszeni 20 ccm na pniu albo poddaszu (gdzie się zalęgną )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba dopiero mysli nad kopalnią żelaza co by mial z kąd pozyskac materiał do budowy.Potem bedzie piec Martenowski stawiał a potem bedzie PSZCZÓŁKA.Jeszcze troche mysimy koledzy poczekać.Ale jak to wszystko ogarnie ,to nie tylko bedzie fachowcem-inżynierem od budowy pszczoły ale iexpertem od puszczania bąków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Nie moge w to uwierzyc, ze dajecie sie po raz drugi wciagnac w dyskusje.  Mamy juz droga strone o niczym.. 

 

Obiecalem, ze nie bede sie odzywal w tym temacie ale tym razem z innej beczki, 

Mnie sie wydaje, ze osoba Kubus jako taka, byc moze jakies pojecie o modelach ma ale ma to w nosie. :P

Tak naprawde jest on studentem/absolwentem wydzialu psychologii i specjalnie wpuszcze Was w maliny bo robi prace magisterska/doktorska na temat np Polskie media a zachownie spoleczenstwa ze szczegolnym uwzglednieniem malej grupy entuzjastow etc etc      :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trutnia (nieroba, nieuka, fantastę) już tu mamy

Z powodu wrodzonej grzeczności nie napiszę kogo mam na mysli

Ale pewnie się domyślacie

No Wieszzzz :excl:

Jak możeszzzzz Pawle.

Już dawno odrzutowy Wicherek był by gotowy, ale przecież jakiejś części z Kielc czy Radomia nie przysłali ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy co sobie myślicie? Że zaprojektowanie dobrego silnika to takie hop siup?

Wypisujecie tu tylko setki bzdur. Sami się nic nie znacie a pouczacie mnie jakbyście byli nie wiadomo kim. Wielokrotnie już udowodniliście swoimi komentarzami, że wasza wiedza na temat projektowania silników i teorii ich działania nie wiecie niemal nic. Nie przeczę, być może wielu z was ma pewną wiedzą praktyczną z ich eksploatacji, ale nic poza tym.

Z tych waszych bzdur co tu wypisujecie mam coraz większy ubaw. Ale też mnie to irytuje. Nie po to zakładałem temat o projektowaniu silnika, byście wypisywali jakieś głupawe dyrdymały, które są do tego obraźliwe w stosunku do mnie.

A tak poza tym macie popisane, że macie po 60 lat itp. Więc naprawdę trochę powagi proszę. Czy naprawdę ja, dwudziestoletni student muszę wam zwracać uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.