Skocz do zawartości

Silnik modelarski, kolejne zastosowanie


AndyCopter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za przeproszeniem CO ma z polskoscia lubienie lub nielubienie parti Kaczynskiego ( bo chyba oni maja w okolicach 45 % ) ? 

Masz na mysli , ze PRAWDZIWY Polak ma byc PISowcem ? Nie moze byc socjalista , liberalem , lub satanista ?

Wolny kraj , wolny wybor , no chyba ze chcialbys , aby bylo jak dawniej : jeden narod - jedna partia - jeden wodz   :D  :D  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I czasem rzekomo najbardziej tolerancyjni wyzywają kobiety bez wyraźnego powodu"- tylko przez to że są z nielubianej przez nich partii"

 

Tak przy okazji , to najwieksza chamka jest pewna pani w okularach ( nazwisko chamki zaczyna sie na P ) z tych co maja 45% , ktorej ZAWSZE cos u kogos innego nie pasuje.

Ona jest WZOREM tolerancji ktorej tak oczekujesz ....

 

Mi najblizej do  lewicujacych satanisto-nichilistow  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bracie poszedles po bandzie .........

 

CO ma piernik do wiatraka !

 

Moze usprawiedliw jeszcze morderow , ze morduja , zebys nie musial pracowac do 67 lat.

 

W Szwecji pracujemy do 65 ( mozesz przejsc przy 61 , ale dostaniesz tak malo , ze rzadko kto to robi ) i nikt nie beczy .......

I nie zmieniaj tematu ; mi nie chodzi o zadna slatke ( bylo glodna to zjadla , pala ja szesc ).

 

Chamka to malo powiedziane. Chcialem byc delikatny , bo na forum jest  mlodziez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to forum z cyrylicą, ale takich wątków jest tam więcej ;)

https://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?746529-Szybownictwo-w-miniaturze

 

 

Fakt, jest faktem. To jest POLSKIE forum.

I jeżeli któryś z forumowiczów znajdzie znajdzie jakiś czysto polski wpis (w naszym języku) w merytorycznej dyskusji gdziekolwiek na zagranicznych forach modelarskich, a zwłaszcza tych z cyrylicą, to ja zobowiązuję się do darmowej sesji łódkami Mistrza Świata i Europy. Na nasz koszt. Przyjedziemy i delikwent sobie popływa do woli ( jeżeli da radę...) :).

Szukajcie ;)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOledzy...parę wątków wstecz napisałem ,że to podforum nosi nazwę "HYDE PARK " i NIKT NIKOGO nie zmusza  do wchodzenia tutaj czytania i pisania postów...Jeden z Kolegów poleciał po innych i po mnie zarzucając nam  rusofilię co jest oczywiście absolutną bzdurą.....czy znająć jakiś język obcy staję się automatycznie  jakimś tam ......filem... Napewno nie ..

Wpisy rosyjskie  pojawiały się w temacie " posmiejmy się........" i.....mozna  wszystko tłumaczyć na polski ale często  traci to sens ....dla przykładu podaję w tłumaczeniu na polski dośc znany dowcip:

 

Rosjanin pojechał na wycieczkę do Paryża , na Pl.Pigal ( tam gdzie są najlepsze kasztany) zaczepia go prostytutka i pyta " czy chcesz iś ze mna do łóżka ? " na co Roasjanin odpowiada " dziękuje juz jadłem ".... i w którym miejscu się smiac ? Panie poprawnojęzyczny ?

ucieka wszystko, sens, subtelny dowcip, gra słow

 

a tu juz bez tłumaczenia


...bo takie czasy przed nami :blink:  :blink:  :blink:

post-21810-0-83402500-1561150863_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten pan co spadł na ever (Ever) to mógłby powiedzieć gdzie ten ever ( Ever ) bo wikipedia milczy o tym miejscu. Jakaś łąka bo o sianie prawi. Da się tam latać czy tylko puszczać bąki?

 

Znowu piana i to nie jest spienione paliwo w silniku modelarskim zastosowanym "inaczej" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.