Skocz do zawartości

ts-11 iskra - druk 3d


Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy edf i totalnie się na tym nie znam. Widziałem że ktoś bodajże na rc-universe wyważał korzystając z akcelerometrów komórki ale ja na razie nic nie ruszałem w turbince. Na niskich i średnich obrotach sprawia wrażenie że wszystko jest ok natomiast przy wysokich jest na tyle duży armagedon że ciężko powiedzieć czy ona wyważona odpowiednio czy nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio znowu eksperymentowałem z skrzydłem z poszyciem i żebrami drukowanymi jedną warstwą podobnie do tego co pisałeś w poście zdaje się #7 i wyszło całkiem przyzwoicie :) jeszcze planuje zrobić z 2 testy żeby lepiej dobrać parametry druku i mam nadziej że iskra dostanie skrzydła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JacekCichy napisał:

Ostatnio znowu eksperymentowałem z skrzydłem z poszyciem i żebrami drukowanymi jedną warstwą podobnie do tego co pisałeś w poście zdaje się #7 i wyszło całkiem przyzwoicie :) jeszcze planuje zrobić z 2 testy żeby lepiej dobrać parametry druku i mam nadziej że iskra dostanie skrzydła. 

Super !!! ? W takim razie zamawiam biały materiał i zaczynam drukować kadłub, a! co będzie , hihi :-).

Mam maleńką podpowiedź: jakbyś Jacku pomyślał o podwoziu dla Iskierki......pliiiizzz....jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego jak będę ją puszczać z wózka.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.