Skocz do zawartości

Hobby a lepsza połówka :)


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej,nie ma takie potrzebny bo koledzy z aircombata teraz to już nawet nie zwracają uwagi że to kobieta ich leje. Przez ostatnio 4 lata tylko raz nie wyszła do finału w WWII.

Poza tym z wykształcenia to pani inżynier.post-1145-0-35664100-1556744699.jpg

Darek,moja żona mimo że lata to też lubi spytać po co ci następne silnik więc nastwiłem się na jedną markę.

Na końcu filmu bezcenna radość.Dla takich chwil warto robić modele pod kombatową rozwałkę ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dariuszj napisał:

Widzę, że trzeba kolegom pomóc w rozwiązaniu banalnego problemu na styku model/żona. Dziwię się, że większość na podstawie obserwacji jeszcze się nie zorientowała, że kobiety rozróżniają modele tylko po kolorach. Wystarczy więc kupować modele w tych samych kolorach i po sprawie. Niektórzy o tym od dawna wiedzą i stosują z powodzeniem. Jedyny mankament tego rozwiązania to sytuacja jak ma się kilka modeli tej samej klasy np. F3F czy F5J, które nawet sam ich właściciel potrafi rozróżnić tylko po kolorze. Wtedy czasami lata się nie tym modelem co się zamierzało ;) 

 

5m.jpg

 

 

Tez chcialem to napisac ale nie chcialem byc posadzony of mizoginizm.  Szczegolnie po tym jak usunieto jakis czas temu, niewinny moim zdaniem, wykres:

 

DKP.png.e8678a11d22437d7cff7146fd3730e40.png

 

 

 

20 minut temu, TooM napisał:


Z wykształcenia to pani inżynier.post-1145-0-35664100-1556744699.jpg

 

 

Teraz rozumiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem z swoją Kurpianką 30 lat. Różnie bywało. Kiedy powróciłem do modelarstwa w1996 r ( rozpocząłem ok. 1976 i miałem przerwę na motocykle)  to w taki wpadłem szał robienia i latania że poszła i się poskarżyła dla moich rodziców :) Przesadzałem wiem. Dzieci małe a ja na polu . Obecnie jest równowaga rozsądku i spokoju. Staram się dzielić czasem, mam łatwiej bo pracuję (dorabiam) na lotnisku i mam wymówkę że muszę tam być i już :D Naprawdę już rzadko pomarudzi moja dobra żona ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 19.11.2020 o 23:58, Andrzej Klos napisał:

 

 

Tez chcialem to napisac ale nie chcialem byc posadzony of mizoginizm.  Szczegolnie po tym jak usunieto jakis czas temu, niewinny moim zdaniem, wykres:

 

DKP.png.e8678a11d22437d7cff7146fd3730e40.png

 

Musiałem sięgnąć do słownika wyrazów bo nie wiedziałem co to jest mizogin.

Te procenty wg mnie rozkładają się nieco inaczej.

Zresztą dziwny tytuł tematu ( bez obrazy ? ) - jaka połówka. Czy ktoś się czuje że ma jedną rękę, nogę, płuco jedno itd. Jakoś tam wszyscy są w całości więc to porównanie historyczne ewidentnie wymyślone przez średniowieczne lachony ? jest do d. kitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, grzegor napisał:

Zresztą dziwny tytuł tematu ( bez obrazy ? ) - jaka połówka. Czy ktoś się czuje że ma jedną rękę, nogę, płuco jedno itd. Jakoś tam wszyscy są w całości więc to porównanie historyczne ewidentnie wymyślone przez średniowieczne lachony ? jest do d. kitu.

 

 

Bo to miał być temat o alkoholach a nie o babach :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echh Panowie , co Wy tam wiecie...no Grzegorz pewnikiem wie :)

[....Egzorcysta postawił na stół flaszkę śliwowicy.Wypili,zakąsili,chlapnęli na drugą nogę, bo po pierwszym się przecież nie zakąsza... Potem wypili trzeciego, bo Boh Triojcu liubit', potem czwartego bo chata ma cztery kąty, a koń cztery kopyta. Potem po piątym, bo ręka ma pięć palców, a czołg czterech pancernych i psa, potem po szóstym, bo tydzień dawniej miał sześć dni roboczych, potem po siódmym, bo jednak siedem dni w tygodniu było, a skarb zawsze leży siedem kroków od miejsca, gdzie się go szuka..."....]

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.