Skocz do zawartości

COVID-19 SZCZEPIONKA ZA lub PRZECIW


Artur Lis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Litosci ..... usiłuje was zmusić do myślenia bo Patryk jak to on znajduje zgodne z poprawnością polityczną naukowców i publikacje hurra optymistyczne, no i fajnie bo widzi świetlaną przyszłość i ma zwolenników. OK a ja mam obok siebie medyka który twierdzi ze jest to generacja nowych szczepionek i tak naprawdę niewiele jeszcze wiadomo na ich temat a szczepionka szczepionce nie równa co tez napisałem to radze tez przeczytać. A tu inny punkt widzenia

https://eprudnik.pl/bill-gates-szczepionki-jako-czynnik-depopulacji/#comment-28354

czy to prawda ? nie wiem ale patrzac co sie na swiecie dzieje kto wie ? i co on się tak martwi ? https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,koronawirus-na-swiecie--bill-gates-zaniepokojony-dystrybucja-szczepionki,artykul,26963145.html

a moze to ?

http://strefawolnejprasy.pl/covid-19-szczepionkowy-holokaust-billa-gatesa-i-powrot-do-spoleczenstwa-kastowego/

ogólnie dużo tego w różnych miejscach ale moge dalej byc plaskoziemcem i smażyć kotlety ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Artur Lis napisał:

Bo ludzie się szczepiły  na Delbete .

no tak , ale  to nie  była szczepionka przeciwko jakimkolwiek wirusom, była bardzo skuteczna,   iniekcja z tejże Delbety była tak bolesna , że oczy wypadały,

wycofano z użycia pod koniec lat 90-tych.Poniżej skład :

Szczepionka według Delbeta (Biomed) - amp. 2 ml, zawiera zabite ogrzewaniem komórki Staphylococcus aureus (150 mln w 1 ml), Streptococcus aureus (80 mln w 1 ml) i Pseudomonas aeruginosa (200 mln w 1 ml). Podskórnie lub domięśniowo podaje się 1 amp. 2 ml. Preparat działa nieswoiście, bodźcowo, podwyższa temperaturę ciała (do 38-40oC, opada po 12-24 h), pobudzając odpowiedź immunologiczną przeciw antygenom bakterii ropotwórczych. Cenna przy trądziku skupionym i ropowiczym. Obecnie nie jest produkowana ."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2020 o 22:03, Marek_Spy napisał:

...moge dalej byc plaskoziemcem...

Ja nie uważam Cię za płaskoziemca. Chyba że twierdzisz że jest płaska. Nie twierdzisz więc nie jesteś. Ale ten hrabia prezydent z równoległej rzeczywistości, sorry jest ponad moje siły...Tak samo jak ponad moje siły jest wiara że taki czy inny dobroczyńca chce uratować ludzkość poprzez zachęcanie do nie posiadania dzieci... Dwie skrajności, ekstrema dotyczące innych dziedzin choć mające cechę wspólną.

Ale jest ważniejsza sprawa, jak nie przestanę czytać wieczorami tych wszystkich pierdół to zostanę wywalony na mróz. Wtedy nawet samozwańczy hrabia z równoległej rzeczywistości obiecujący pięć tysiaków i zakończenie wreszcie wojny z Japonią mi nie pomoże.

 

Jest rano to jeszcze jedno zdanko. O trochę inną szczepionkę mi chodziło ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak , ale  to nie  była szczepionka przeciwko jakimkolwiek wirusom, była bardzo skuteczna,   iniekcja z tejże Delbety była tak bolesna , że oczy wypadały,
wycofano z użycia pod koniec lat 90-tych.Poniżej skład :
Szczepionka według Delbeta (Biomed) - amp. 2 ml, zawiera zabite ogrzewaniem komórki Staphylococcus aureus (150 mln w 1 ml), Streptococcus aureus (80 mln w 1 ml) i Pseudomonas aeruginosa (200 mln w 1 ml). Podskórnie lub domięśniowo podaje się 1 amp. 2 ml. Preparat działa nieswoiście, bodźcowo, podwyższa temperaturę ciała (do 38-40oC, opada po 12-24 h), pobudzając odpowiedź immunologiczną przeciw antygenom bakterii ropotwórczych. Cenna przy trądziku skupionym i ropowiczym. Obecnie nie jest produkowana ."

 
A to następny kotlet który smażę ... jest szczepionka bakteryjną a na wirusa np. grypy jest inna a na covid 19 to znowu zupełnie inna już pisałem że jak coś się nazywa samolot to nie zawsze jest takie samo

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, d9Jacek napisał:

no pewnie , bo będzie  jak z tą dziurą po sęku w desce    nad która był napis "dupa"

ale spoko, trzeba na Patryka poczekać?

No to usiłuje wytłumaczyć a nie czytam i nie cytuje internetowych zachwytów nad czymś czego jeszcze nie ma ale za to jak będzie to miód cud i orzeszki. I biegiem się szczepić ale i tak nie wiemy jak działa  a jak zadziała i to z jakim skutkiem po czasie ale za to wszyscy mówią i piszą ze będzie cudowne A jeżeli nie zaszczepisz sie to nie będziesz mógł latać samolotem wyjechać do innych krajów i inne .... ale jesteś wolnym człowiekiem .... dziwnie mi to przypomina socjalizm ale może się mylę ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, grzegor napisał:

Tak samo jak ponad moje siły jest wiara że taki czy inny dobroczyńca chce uratować ludzkość poprzez zachęcanie do nie posiadania dzieci... Dwie skrajności, ekstrema dotyczące innych dziedzin choć mające cechę wspólną.

 

 

A możesz przytoczyć cytat z tego dobroczyńcy?

Ale taki konkretny cytat, albo na piśmie gdzie to napisał, albo na filmie.

 

Mam przeczucie o kim mówisz, ale jestem ciekaw konkretnego cytatu.

I nie odbieraj tego jako atak, jestem ciekaw po prostu kto ma takie poglądy od czapy.

 

Ale żeby była janość - konkretną wypowiedź tej osoby, w której twierdzi ona, że nie powinno się robić dzieci.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieram. Nie mam żadnych cytatów, nie przykładałem do tego większej wagi. Bardziej mnie zainteresował ten hrabia i sobie film oglądałem. Pisaliście gdzieś wcześniej o Panu Bilu że chce depopulację za pomocą dobrobytu robić czy jakoś tak. A cecha wspólna to wg mnie taka że im wszystkim raczej na nas nie zależy. Lecę bo mróz się robi ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, grzegor napisał:

Nie odbieram. Nie mam żadnych cytatów, nie przykładałem do tego większej wagi.

Ok, to po co gadasz takie rzeczy?

Poważnie mówię, nie masz cytatu na to, a twierdzisz, że tak gada...

Cytat

 Pisaliście gdzieś wcześniej o Panu Bilu że chce depopulację za pomocą dobrobytu robić czy jakoś tak.

 

Nie, nnie tak.

BUll wypowiada się konsekwentnie w ten sam posób, jak np. tu:

 

I punktując po kolei:
1. Wzrost populacji nie jest problemem globalnie (nie ma ani słowa o konieczności redukowania populacji!)

2. Problemem jest przyrost w miejscach, gdzie nie mogą sobą poradzić z wychowaniem w dobrych warunkach takiej ilości dzieci (podaje przykłady Kamerunu, czy Nigerii)

3. Jako rozwiązanie przedstawia wzrost edukacji, dobrobytu i jakości opieki zdrowotnej. 

4. Rozwiązanie zadziałało to np. w Europie, gdzie już rzadko się produkuje 6tkę dzieci, bo większość dzieci dożywa dorosłości i nie potrzeba robić sobie ubezpieczenia na przyszłość, żeby choć jedno dożyło

5. Mówi później o tym, że o wzrost dobrobytu trzeba zadbać jak najszybciej, gdyż im dłużej będziemy czekać tym problem i dysproporcja będzie coraz większa

 

Tu nie ma ani słowa o depopulacji! Nie ma też ani słowa o polityce zabraniającej posiadania dzieci itp.

Bill Gates nigdy nie porusza nawet retoryki, ze ludzi jest za dużo, porusza tylko problem, dysproporcji bogactwa między "północą" planety (do której zwyczajowo się zalicza Australię... Heh, nie ja to wymyśliłem)
, a "południem:

Innymi słowy - jedyne o czym mowa, to że trzeba dbać o dobroboyt ludzi.

 

I dlatego też nie jest hipokrytą posiadając tyle dzieci ile ma - on nie chce nikomu zabraniać, jak ktoś chce to może mieć ile chce

Nie mam pojęcia dlaczego tak łatwo przyjąłeś stwierdzenie, że Gates nawołuj do depopulowania planety, nawet nie wiedząc skąd to się wzięło.

Wygląda na to, że ja więcej poświęciłem na sprawdzenie tego, niż Ty, a ja nawet nie lubię Gatesa...

 

Cytat

Lecę bo mróz się robi ?.

Pewnie, najlepiej rzucić i wycofać się rakiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Nie uciekam. Ja wogóle się nim nie interesuję. To było tylko i wyłącznie na podstawie tego co tam było gdzieś wcześniej napisane. Dobrze że wyjaśniłeś. Jedynie co mogę dodać to że Europie to zadziałało bardzo źle, bo rozwala systemy emerytalne ( one też nawiasem mówiąc nie są przystosowane do takiej sytuacji jak nie ma wymienności ), które działają na zasadzie zastępowalności pokoleń. Pozostawać będzie jakieś indywidualne ubezpieczanie się. Luz. Na serio nie chcę zamarznąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, grzegor napisał:

No dobra. Nie uciekam. Ja wogóle się nim nie interesuję. To było tylko i wyłącznie na podstawie tego co tam było gdzieś wcześniej napisane.

 

Ta...

Cytat

Dobrze że wyjaśniłeś. Jedynie co mogę dodać to że Europie to zadziałało bardzo źle, bo rozwala systemy emerytalne ( one też nawiasem mówiąc nie są przystosowane do takiej sytuacji jak nie ma wymienności ), które działają na zasadzie zastępowalności pokoleń. Pozostawać będzie jakieś indywidualne ubezpieczanie się. Luz. Na serio nie chcę zamarznąć.

 

W tę dyskusję, to całkiem nie chcę wchodzić, ale tu racji też nie masz.

Problemem nie jest ilośc ludzim problemem jest beznadziejność calego systemu. Masz kraje o nędznym przyroście naturalnym, a dużo lepszym systemie emerytalnym, jak i masz kraje o olbrzymim przyroście i totalnym żadnym systemie emerytalnym

 

Poza tym od tego stwierdzenia mi trochę mózg stanął w poprzek.

To znaczy, że powinniśmy być biedni i niewyedukowanie, z dupowatą opieką zdrowotną (bo polska nie jest taka zła w skali światowej), bo dzięki temu będzie duży przyrost naturalny, a to nam zapewni lepszą emeryture? WTF...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tylko że to rozwala systemy w takiej formie jakiej są. I nie napisałem że one są dobre tylko, że nie są do takiej sytuacji przystosowane. W niektórych krajach to jeszcze działa dobrze pomimo małej dzietności ( np Niemcy ) bo byli przez lata przyjmowani uchodźcy którzy chcieli pracować i zastępowali w ten sposób oryginalnych niebieskookich potomków. Ale teraz już chcą coraz mniej pracować. W Polsce też jest nieprzystosowany. Tylko u nas jeszcze jakiś czas temu była zastępowalność pokoleń. Obecnie już nie ma - jest sporo poniżej 2 na rodzinę. Niestety pisząc że nie mam racji zaklinasz rzeczywistość. Albo coś zreformują - jak ( temat rzeka ), albo przynajmniej 2 dzieciaki na rodzinę ( i praca dla nich na miejscu w kraju ) żeby trochę uratować sytuację - albo emerytury podstawowe będą w dłuższej perspektywie czasowej miały coraz mniejszą realną siłę nabywczą ( potrzeba jakiegoś dodatkowego oszczędzania ). Albo sprowadzanie z zagranicy pracowników. Także pozostańmy może przy swoich zdaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego się nie stanie. 5 lat temu ponad 200 państw podpisało umowę GESARA, która likwiduje głód i ubustwo, wprowadza pokój, likwiduje broń atomową i reformuje cały świat do poziomu... kosmicznego. Kwantowy system finansowy QFS, komputery kwantowe już są zainstalowane w bankach, 6 tys. wynalazków ujrzy światło dzienne, darmowa energia, brak opłat lokalowych, pakiet dobrobytu, jeden podatek 10-15% i wyzerowanie długów, wymiana walut opartych o złoto, a także rozdział ogromnych sum pieniędzy odzyskanych od światowych złodziei, co spowoduje natychmiastowe wzbogacenie się każdego człowieka. Otwarcie na kosmos wraz z kosmicznym ujawnieniem, czyli wychodzimy z ciemności (poziom 3D) i wznosimy się wyżej (do poziomu 5D) za pomocą wibracji Ziemi (rezonans Schumanna, który od niepamietnych czasów był constans i = 8 Hz, a teraz oscyluje na poziomie 3 x wyższym) oraz nowych energii kosmicznych, które zmieniają m.in. nasze DNA (obecnie dysponujemy 2/12 nitek) itp. Do tego nowe podejście do uzdrawiania ludzi w Med Beds zwanych Kapsułami Światła, leczącymi w 3 minuty ze wszystkiego poprzez skanowanie komórek i przywracanie ich do stanu zgodnego z zapisem w DNA, co oznacza również odmładzanie ludzi o 30 lat... Miesiąc temu Trump podpisał dekret o wprowadzeniu nowego systemu.

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/12/nesara-poaczya-sie-z-gesara-aurora.html

Może to się wydawać szokujące, ale jeszcze większym wstrząsem będzie ujawnienie prawdy o przeszłości świata.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
  • temat został odblokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.