Skocz do zawartości

COVID-19 SZCZEPIONKA ZA lub PRZECIW


Artur Lis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, mjs napisał:

 Do tego nowe podejście do uzdrawiania ludzi w Med Beds zwanych Kapsułami Światła, leczącymi w 3 minuty ze wszystkiego poprzez skanowanie komórek i przywracanie ich do stanu zgodnego z zapisem w DNA, co oznacza również odmładzanie ludzi o 30 lat...

 

To kiedy będę mógł się odmłodzić o te 30 lat? Bo chyba w umowie to jasno określono? W końcu terminy w umowach to podstawa. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mjs napisał:

Nic takiego się nie stanie. 5 lat temu ponad 200 państw podpisało umowę GESARA, która likwiduje głód i ubustwo, wprowadza pokój, likwiduje broń atomową i reformuje cały świat do poziomu... kosmicznego. Kwantowy system finansowy QFS, komputery kwantowe już są zainstalowane w bankach, 6 tys. wynalazków ujrzy światło dzienne, darmowa energia, brak opłat lokalowych, pakiet dobrobytu, jeden podatek 10-15% i wyzerowanie długów, wymiana walut opartych o złoto, a także rozdział ogromnych sum pieniędzy odzyskanych od światowych złodziei, co spowoduje natychmiastowe wzbogacenie się każdego człowieka. Otwarcie na kosmos wraz z kosmicznym ujawnieniem, czyli wychodzimy z ciemności (poziom 3D) i wznosimy się wyżej (do poziomu 5D) za pomocą wibracji Ziemi (rezonans Schumanna, który od niepamietnych czasów był constans i = 8 Hz, a teraz oscyluje na poziomie 3 x wyższym) oraz nowych energii kosmicznych, które zmieniają m.in. nasze DNA (obecnie dysponujemy 2/12 nitek) itp. Do tego nowe podejście do uzdrawiania ludzi w Med Beds zwanych Kapsułami Światła, leczącymi w 3 minuty ze wszystkiego poprzez skanowanie komórek i przywracanie ich do stanu zgodnego z zapisem w DNA, co oznacza również odmładzanie ludzi o 30 lat... Miesiąc temu Trump podpisał dekret o wprowadzeniu nowego systemu.

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/12/nesara-poaczya-sie-z-gesara-aurora.html

Może to się wydawać szokujące, ale jeszcze większym wstrząsem będzie ujawnienie prawdy o przeszłości świata.

 

 

 

Wiesz co. Przeczytałem Twój link... 

W całości

 

Nie wiedziałem, że da się mnie zadziwić teorią spiskową, ale jednak się udało. 

 

Marku Spy, co sądzisz o tym tekście na blogu czy Ciebie on przekonuje? 

 

Bo ja osiągnąłem wyższy stan świadomości i już nie potrzebuje modeli żeby latać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, teraz zaiwerzyłem się Plejadianom:

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/12/plejadianie-drzwi-prawdy-wysane-dnia.html?m=1

 

Miałem fotografować Andromedę, ale będę fotografował Plejady. 

Wszystko w imię Galaktycznej Federacji Światła. 

Będę ich wygladal, wszak już niedługo koniunkcja Saturna i Jowisza, a to zmieni świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Patryk Sokol napisał:

No, teraz zaiwerzyłem się Plejadianom:

 

Na efekty zawierzenia musisz niestety jeszcze chwile poczekac .......

 

Te fale blasku zaczynają się rozchodzić po całej planecie w trzecim tygodniu grudnia i nadal będą się rozszerzać i wpływać na istotę Nowego Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Marek_Spy napisał:

Dobre te wasze wpisy ... A co Patryk jest jednak homo googlensis bo bez linka nie uwierzy a o mnie mówią że jestem plaskoziemcom , ale fakt chodzę po płaskiej ziemi nie lubię gór.
 

 

Ej, ale mi nie odpowiedziałeś.

 

Co sądzisz o tych rzeczach na blogu, przekonujące?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek_Spy napisał:

Masz maila do autora ? Chcę zapytać o dilera bo niezły odlot emoji2.pngemoji2.pngemoji2.png ale jest w internecie może uważasz że to prawda ?

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka


 

Nie, nie uznaje takich bzdur za prawdę i nigdy nie brałem pod uwagę, że jak coś jest w necie to jest prawdą. 

To jest problem który radośnie prezentujesz Ty, co zademonstrowałeś wrzucając link do takich czeluści jak portal ePrudnik. Bo Prudnik jedyną dobrą rzecz jaką ma to paru modelarzy, nic innego dobrego z tego nie wyszło

Dlatego jestem ciekaw dlaczego ten blog jest dla Ciebie bzdurny, a nonsensy z ePrudnika są rozsądne i interesujące. 

Dla mnie coś nie musi być w internecie, żebym był w stanie się za tym stawić, musi mieć po prostu odniesienia do źródeł naukowych (cytować pracę naukowe i podawać do nich linki), bądź być pracą naukową. 

Jeśli dla Ciebie wszystko w internecie jest równe, to sorry, ale nie masz pojęcia jak działa nauka. 

 

24 minuty temu, Francka napisał:

Bardzo ciekawe wywody wypisujecie szczepić czy nie , ale dalej nie wiem co myśleć ,

Chyba poczekam , ile przeżyją pierwsi poszczepieni .

Umrą dzień po tym jak Ty się zaszczepisz. 

Dzięki temu spędzisz swoje ostatnie dni w strachu i oczekiwaniu na nieuniknione, mogąc tylko złorzeczyć geniuszom zła, którzy tak stworzyli szczepionkę, że zabija z opóźnieniem. 

 

Dokładnie brak w sensu w tym podejściu wytykam przez pierwsze 5 stron tego wątku, nie planuje na to dawać sensowniejszej odpowiedzi. 

Cytat

Do oglądania bardzo ciekawa wypowiedz.

Jerzy Zięba nie powiedział w życiu jednej ciekawej rzeczy. To kłamliwy hochszpatler żerujący na ludzkiej krzywdzie. 

 

W momencie kiedy w jednym wątku pojawiają się Plejadianie, Galaktyczna Federacji Światła i Jerzy Zięba, to już nawet nie jest dno. To jest muł na dnie, tak głęboki, że czuję się tu jak flądra. Zanurzony w samym mule, nie widzący nawet powierzchni wody i pływający krzywo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Patryk Sokol napisał:

nie powiedział w życiu jednej ciekawej rzeczy. To kłamliwy hochszpatler żerujący na ludzkiej krzywdzie. 

u tu się absolutnie z Tobą Patryku zgadzam...ale, ale w swej  zaciekłości  zapomniałeś  o jeszcze jednym naukowcu a w zassadzie  , bo tak będzie poprawniej,  naukowczyni, a mianowicie "Madce'?? Justynie "

dr Jerzy ma osiągnięcia w stosowaniu wlewek z Vit C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje wywody zakładają że nauka jest czysta prawdziwa i jedynie słuszna. Gratuluję naiwności i prostego pojmowania świata. A co do Zięby on jedynie publikował z różnych źródeł a nigdy autorem nie był więc podobnie jak ty coś tam twierdził powołując się na naukowców , niektóre porady typy zjedz czosnek, płucz gardło woda utleniona są jak najbardziej z sensem ale ty nie selektywnie a za to z grubej rury zgodnie z obowiązującym trendem anty ziembowym i jeszcze raz polecam wszystkim stary film " Ścigany" z H. Fordem gdzie mechanizmy kasy i medycyny są uwypuklone ... Odpisałeś mi że to sztuka a czy sztuka nie jest odzwierciedleniem rzeczywistości ? A ta twoja nielogiczna wrogość do antyszczepionkowców ? Przecież jak się zaszczepisz to nie będziesz chory i olewasz wirusa no bo jak tak nie jest to po co ta szczepionka ? No plaskoziemcy tak mają że samodzielnie myślą i zastanawiają się na wielu płaszczyznach bo ... Ptasia grypa ujadanie mediów parę miesięcy, produkcja szczepionki po czym oświadczenie koncernu że szczepionka może nie działać i co o tym myśleć ? Za tą ogólnoświatowa akcją stoi ogromna kasa i nawet można się zastanowić czy nie znajdzie się ktoś kto takiego wirusa nie wyprodukuje ? To coś jak z rewolucjami gdzie w imię pięknych ideałów wymordowano setki tysięcy ludzi.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

u tu się absolutnie z Tobą Patryku zgadzam...ale, ale w swej  zaciekłości  zapomniałeś  o jeszcze jednym naukowcu a w zassadzie  , bo tak będzie poprawniej,  naukowczyni, a mianowicie "Madce' Justynie "
dr Jerzy ma osiągnięcia w stosowaniu wlewek z Vit C
Niestety Jacku i tu się mylisz bo te wlewy to nie jego pomysł i nie sądziłem że idziesz za ogólnym trendem jak flądra

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
  • temat został odblokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.