Skocz do zawartości

COVID-19 SZCZEPIONKA ZA lub PRZECIW


Artur Lis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli cała medycyna chińska jest bzdurą ? A co do Chin hmmm naiwni sądzą że są zacofani zobacz samochody, latają w kosmos a elektronika ? Już część dokumentacji jest tylko po chińsku.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka



 
Musze az zajrzec w ten ePrudnik .   W GFS juz zajrzalem 
 
 
 
Moim zdaniem , czytanie miesiecznika WIEDZA I ZYCIE  ( zamiast "periodykow" typu WROZKA ITP ) powinno byc OBOWIAZKOWE !
Wtedy czesc "oszolomow" daloby sie uratowac , ale jak znam zycie , powstalaby zaraz grupa "alternatywna" twierdzaca , ze to jest "ICH" wiedza i "ICH" zycie ..........
Zajrzyj i jak zawsze następny wie lepiej od innych

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

 
Badz jednym z NAS kochaniutki !!!
A tak ogólnie to co to znaczy jednym z nas ?

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
9 minut temu, Marek_Spy napisał:

Zajrzyj i jak zawsze następny wie lepiej od innych

 

Marek , spokojnie ! Jeszcze nie zajrzalem , a z GFS  sam sie przeciez smiales .....

10 minut temu, Marek_Spy napisał:

A tak ogólnie to co to znaczy jednym z nas ?

 

No jednym z NAS , jednym z "kochaniutkich" Zieby , Rydzyka ITD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Marek , spokojnie ! Jeszcze nie zajrzalem , a z GFS  sam sie przeciez smiales .....
Ja tam spokojny jestem a czy się śmiałem raczej zastanawiałem się nad tym jak można takie rzeczy wymyślić ale zakładając że w każdej bzdurze może być ziarenko prawdy kto wie ? Muszę odpocząć od tego tematu na razie się świetnie bawię .

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Marek_Spy napisał:

Czyli cała medycyna chińska jest bzdurą ? A co do Chin hmmm naiwni sądzą że są zacofani zobacz samochody, latają w kosmos a elektronika ? Już część dokumentacji jest tylko po chińsku.

Wtf... Nikt tu nie powiedział, że Chiny są zacofane ?

 

Marku wciąż czekam na Twoją odpowiedź, jak przekonałbyś niezdecydowanego czemu nie powinien wierzyć w Galaktyczną Federację Światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marek_Spy napisał:

Widzisz z wiarą to jest tak że teza nie wymaga dowodu więc wierz w co tam chcesz tylko nie że ziemia jest płaska emoji2.pngemoji2.pngemoji2.png

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 

Ok, to może choć tyle.

Jakbyś przekonał niezdecydowanego, ze ziemia nie jest płaska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patryk Sokol napisał:

Ok, to może choć tyle.

Jakbyś przekonał niezdecydowanego, ze ziemia nie jest płaska?

dobre pytanie a odpowiem na nie jak tylko cie przekonam że nie należy sie szczepić ??

 

3 godziny temu, jarek996 napisał:

 

Serio tak zakladasz ? 

A dlaczego nie jeszcze 30 lat temu nikt nie przewidywał internetu, telefonów komórkowych i innych takich jak wszędobylskie mikrokontrolery a teraz nie mozesz światła zgasić bez udziału takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, mjs napisał:

Jakby kto chciał rozszerzyć swoją wiedzę o Flocie Galaktycznej, to tu jest jakby wstęp do tematu:

 

W Australii mowi sie aby nie ufac, miedzy innymi, facetom z pony tail (konski ogon).  Chyba cos tym jest...

 

 

41 minut temu, jarek996 napisał:

 

Mirek , Ty to na powaznie , czy sobie jaja z nas robisz ??? 

 

Wyglada na to, ze tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych filmów jest więcej, znalazłem teraz nr 4, który rozwija tematykę...

 

Ogólnie, jak sięgam do zeszłego roku, to w Austrii w lipcu zebrała się po raz pierwszy w historii Konferencja Galaktyczna. Wybrano przedstawicielkę Ziemi do Rady Galaktycznej (w tym filmie wzmiankują o tym) i otrzymała ona niezwykłe uprawnienia oraz technologię. W sierpniu była pierwsz bitwa kosmiczna w naszym Układzie Słonecznym i Galaktyce. Później były jeszcze cztery bitwy, ale to już w styczniu i lutym br. (czyli tuż przed pandemią). Generalnie przyleciała do nas Flota Galaktyczna składająca się z 2 mln. statków, by bronić życia na naszej planecie. Wojna z Reptylianami, a teraz z ich ziemskimi poplecznikami, którą prowadzą siły naziemne (Earth Alliance) z pomocą sił zewnętrznych. Podobno już jest finał, dla nas pozytywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mjs napisał:

Generalnie przyleciała do nas Flota Galaktyczna składająca się z 2 mln. statków, by bronić życia na naszej planecie

Nie wyobrażam sobie takiej ilości statków kosmicznych. W każdym niech będzie 1000 załogantów to już jest 2 mld "ludzi"

Jakby było 200 byłoby to o wiele bardziej realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
  • temat został odblokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.