Skocz do zawartości

COVID-19 SZCZEPIONKA ZA lub PRZECIW


Artur Lis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, mjs napisał:

Na dobranoc opowieść o bitwach kosmicznych, żeby nie było, że zmyśliłem (od 5:05 min.):

 

 

Oni tak to mowia z powazna mina, bez usmiechu.  NIe moge sie nadziwic, ze tak profesjonalnie potrafia sie powstrzymac od parskniecia smiechem.  Ale to pewnie lata praktyki, dopiero jak pojda do hotelu to tarzaja sie po ziemi (Ziemi ? ?) ze smiechu. OMG! 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Całą galaktykę, która my widzimy, jak swastykę w układzie ogólnym. (to z podlinkowanego filmu)

 

Eyup...

 

Ten dzień trwa od 46 min, a czuję, że nic już tego nie przebije dziś.

 

12 minut temu, mjs napisał:

Na dobranoc opowieść o bitwach kosmicznych, żeby nie było, że zmyśliłem (od 5:05 min.):

 

12 minut temu, mjs napisał:

 

Nikt nie mówi, że Ty to zmyśliłes, spokojnie.

 

Ale mam inne pytanko.

Na niebie widać taki obiekt:
1280px-Messier51.jpg

 

Czy rozważałeś opcja, ze to jest bitwa tocząca się nie na poziomie galaktycznym, a wszechświatowym?

Bo zobacz, kiedy tu prowadzą bitwę na poziomie galaktycznym, to mamy zdjęcia jak całe galaktyki walczą ze sobą.

Na tym wyżej ta z prawej, ewidentnie przegrywa i jest wcielana do tej większej.

Myślisz,ze to mogą być ogólnowszechświatowe bitwy galaktyk, które skończą się tak, że jedna galaktyka pochłonie wszystkie inne i zostanie tylko jedna?

 

A co jeśli tą jedną nie będzie Droga Mleczna, czy wtedy będziemy zmuszeni egzystować w płaszczyźnie egzystencji innych galaktyk?

Czy odczujemy taką konwersję? Czy będziemy musieli się podporządkować?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mjs napisał:

Polski wątek bitwy kosmicznej, Głubczyce, 16 września...

 

Ciekawe... Jedna moja była jest z Prudnika, druga z Głubczyc...

Przypadek? A może ePrudnik i GFS są powiązane?

 

Mirku, co sądzisz o mojej teorii bitwy ogólnowszechświatowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Patryk Sokol napisał:

Mirku, co sądzisz o mojej teorii bitwy ogólnowszechświatowej?

Nie jestem Mirek, ale powszechnie znany fakt jest taki, że nasza galaktyka wypowiedziała już bitwę Andromedzie i już za około 4 miliardy lat dojdzie do starcia, a być może do wojny dołączy też M33 :D.

 

Nie no sorry, nie chciałem tu za bardzo dołączać, ale po prostu chciałem napisać, że niezły kosmos dzieje się w tym wątku i nie wiem kto już pisze serio, a kto nie :D. Chociaż nie wiem czy powinienem się śmiać ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Patryk Sokol napisał:

Mirku, co sądzisz o mojej teorii bitwy ogólnowszechświatowej?

Podobno wszechświatów jest siedem, więc musiałbyś wybrać w którym. Bitwa kojarzy się z małym teatrem działań np. Księżycem, nad którym półtora roku temu przeleciala duża grupa obiektów, ale się nie naparzały. Patrzeć od 2:05 minuty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mjs napisał:

Bitwa kojarzy się z małym teatrem działań np. Księżycem, nad którym półtora roku temu przeleciala duża grupa obiektów, ale się nie naparzały. 

 

Dla mnie trzy sztuki to zdecydowanie nie jest duża grupa. A że się nie naparzały? Nic dziwnego. W końcu nie po to je Musk wysyła na orbitę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Erwin napisał:

Kosmici to jeszcze nic. Nam zagrazaja inne byty a lekarstwem na nie jest to:

 

 Osiem razy podgrzac nad gazem sitko, polozyc obok 7 kamieni i na powierzchni sitka tworzy sie sztuczna inteligencja.  Ale jaja!  Wyglada na to, ze ten facet mieszka w samochodzie.. Nie chcialem juz sie wiecej odzywac w tym temacie ale robi sie to fascynujace, dla inzyniera mechanika.  Chociaz naprawde jest to chyba pole pracy do psychiatry byc moze dla calego konsylium.

 

 2108748.jpg.f7eb7f11cc2f34ae8f5fea102ee6e1a0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
  • temat został odblokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.