Skocz do zawartości

COVID-19 SZCZEPIONKA ZA lub PRZECIW


Artur Lis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oooooooo.... widzę, że płaskoziemców ci unas dostatek.

 

tak nieśmiało zauważę:

- 90% leków ratujacych zycie jest testowane na znacznie mniejszej grupie niz ta szczepionka. W niektórych chorobach nie ma tylu chorych co tu bylo testerów

- wczesniejsze szczepionki byly testowane na znacznie mniejszej grupie. Szczepionka Pasteura w szczególnosci. Wsieklizna ma śmiertelność 99.9999% to może i bylo łatwiej.

 

gratuluję “samolubstwa” coponiektórym kolegom. Szczepienie populacyjne ma na celu TEŻ ochronę tych, którzy szczepić się nie moga. Ludzie po chemioterapii sa słabiutcy - ich zabić może byle infekcja. Sa chronieni szczepieniami otoczenia. 

 

Zdaje mi się, że część dyskutantów usiłuje twierdzić, że Ziemia jest płaska, szczepionki szkodza, Bill Gates i Soros chca nas zniewolic. No cóż. Widać inteligencja też bywa bezobjawowa. 

 

 

Ps. Nie bede kontynuował dyskusji. Z płaskoziemcami się nie da. 

  • Lubię to 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie - dużo pieprzenia, ale nawet nie podlinkował ulotki..

Bo ja bym sobie przeczytał co ulotka mówi, a nie to co ktoś sobie przetworzy i pogada przed kamerą.

 

Poza tym - czytał Ty ulotkę od Ibupromu? Jest równie 'przerażająca'

Tymczasem w tej ulotce:
https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/940566/Information_for_UK_recipients_on_Pfizer_BioNTech_COVID-19_vaccine.pdf

Naprawdę nic nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym był przeciwnikiem szczepień , po prostu taki mam charakter że decyzje podejmuję sam i sam ponoszę konsekwencje swoich decyzji , jak dotąd intuicja mnie nie zawiodła i jestem naprawdę szczęśliwym człowiekiem .

Ale nikt mi nie będzie mówił co mam robić  a jeśli zajdzie taka sytuacja to zrobię dokładnie odwrotnie nawet jeśli będę na tym stratny.

Po prostu mam pewne zasady.

Ale niektórzy uważają że jeśli ktoś nie chce się szczepić to jest głupi , albo niewykształcony .

To zerknijcie na to , któryś ze zwolenników ma lepsze kwalifikacje czy doświadczenie od tych naukowców? czy oni to też głupi są? a najlepszych lekarzy świata mamy na naszym forum modelarskim.

http://apelnaukowcowilekarzy.pl/?fbclid=IwAR1oEVZkUTK2uNQMILW7OTTgPGZwP2z50URrIkq4MDjqhj-lXD60nO0qcEc

 

Tak że Patryk sorry ni hu.... nic nie jest takie jak to próbujesz przedstawić , i bez względu na swoją wiedzę piszesz że mógł byś jeść tą szczepionkę "ty uważaj abyś się nie zadławił";)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, enter1978 napisał:

Nie to żebym był przeciwnikiem szczepień , po prostu taki mam charakter że decyzje podejmuję sam i sam ponoszę konsekwencje swoich decyzji , jak dotąd intuicja mnie nie zawiodła i jestem naprawdę szczęśliwym człowiekiem .

Ale nikt mi nie będzie mówił co mam robić  a jeśli zajdzie taka sytuacja to zrobię dokładnie odwrotnie nawet jeśli będę na tym stratny.

Po prostu mam pewne zasady.

 

Ta, szkoda, że nie obchodzą Cię inni

Cytat

Ale niektórzy uważają że jeśli ktoś nie chce się szczepić to jest głupi , albo niewykształcony .

Eyup.

Ale wolałbym, żeby mówiono, że niedoinformowany.

Cytat

To zerknijcie na to , któryś ze zwolenników ma lepsze kwalifikacje czy doświadczenie od tych naukowców? czy oni to też głupi są? a najlepszych lekarzy świata mamy na naszym forum modelarskim.

http://apelnaukowcowilekarzy.pl/?fbclid=IwAR1oEVZkUTK2uNQMILW7OTTgPGZwP2z50URrIkq4MDjqhj-lXD60nO0qcEc

 

 

Tylko, że pod tym masz podpisane może naście lekarzy...

Więcej Profesorów Habilitowanych masz w Warszawie na WUM.

 

A teraz wylistujmy podpisanych pod apelem:
dr hab. W. Julian Korab-Karpowicz - polski filozof, historyk myśli politycznej, politolog, były wiceprezydent Gdańska

prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski - spec. chorób wewnętrznych, alergolog

prof. dr hab. n. med. Stanisław Sulkowski - Uniwersytet Medyczny w Białymstoku; Wydział Nauk o Zdrowiu; Zakład Patomorfologii Ogólnej, publikował głównie w kwestii układu hormonalnego

prof. dr hab. n. med. Maria Sobaniec-Łotowska - Patomorfolog, publikowała głównie w kwestii chorób wewnętrznych

prof. dr hab. n. med. Irena Kasacka- polska naukowiec, histolog i cytofizjolog, profesor nauk medycznych, ta nawet badała komórki płucne u szczurów

prof. dr hab. n. med. Krystyna Lisiecka - Profesorka od dentystyki... Macie listę jej publikacji: https://recenzenci.opi.org.pl/sssr-web/site/people-details?personId=d9918e5759334b01

prof. dr hab. Jacek Bartyze - polski publicysta, działacz społeczny i nauczyciel akademicki, profesor nauk społecznych.

Prof. dr hab. Jakub Z. Lichański -polski historyk literatury i kultury, profesor doktor habilitowany[1], teoretyk i praktyk w zakresie retoryki, krytyk literacki.

prof. dr hab. dr h.c. Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz, - polski fizyk i polityk, nauczyciel akademicki, profesor nauk fizycznych, poseł na Sejm IV kadencji.

prof. dr hab. Marek Krzystanek - psychiatra

prof. dr hab. Roman Zieliński, - genetyk

prof. dr Kornelia Polok - genetyczka

 

Dalej mi się nie chce, bo profesorowie się skończyły.

 

No to już tak fajnie nie wygląda, nie?

Gdzie są wszyscy pulmonolodzy, wirusolodzy, epidemiolodzy i specjaliści od układ immunologicznego?

Masz podpisanych dziesiąt ludzi, ci z najgrubszymi tytułami nie z tej specjalności.

Gdzie są ludzie od tych specjalności których szcepienie i ta choroba bezpośrednio dotyczy, czemu oni nie biją na alarm?

W gratisie - googlując połowę z tych ludzi znalazłem ich powiązania ze środowiskami ultrakonserwatywnymi i ogólnym denializmem COVIDowym.

12 profesorów to nie jest konsensus naukowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Patryk Sokol napisał:

Więcej Profesorów Habilitowanych masz w Warszawie na WUM.

nie odrobiłeś lekcji Patryku, korzystasz z bryków ( jeżeli wiesz co to bryk)

nie ma Profesorów Habilitowanych

najwyzszy stopień naukowy to doktor habilitowany

profesor to tytuł nadawany  przez Prezydenta RP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patryk Sokol napisał:

Niemniej - jeśli ktoś się nie szczepi bez prawdziwych powodów - to moim zdaniem winny się czuć powinien.

Posłuchaj prezydenta 2RP, co mówi o szczepieniach i nie tylko: Prezydent IIRP Jan Z. Potocki - Nowa Suwerenna Polska IIRP (na YT).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, d9Jacek napisał:

nie odrobiłeś lekcji Patryku, korzystasz z bryków ( jeżeli wiesz co to bryk)

nie ma Profesorów Habilitowanych

najwyzszy stopień naukowy to doktor habilitowany

profesor to tytuł nadawany  przez Prezydenta RP

Gratuluję to już drugi błąd który udało Ci się wytknąć - szkoda, ze bezwartościowy :D

Na uczelni też nie dbałem o tytuły wykładowców, raz nawet mnie wywalono za drzwi bez wpisu do indeksu, bo wpisałem jednemu profesowi nzw. przy nazwisku, a od miesiąca nzw. już nie był :D

Wolałbym, żebyś się do merytoryki odniósł, ale co kto woli

 

A sam miałem już nie grzebać w tym, ale zacząłem i kilka nazwisk przetrzepałem z przypadku:
dr Mariusz Błochowiak - https://www.miesiecznikegzorcysta.pl/o-nas/itemlist/user/66-drmariuszbłochowiak   Ech, miesięcznik egzorcysta, jak to dumnie brzmi. Mógłbym tam pracować, ale woda święcona mnie parzy

dr n. med. Katarzyna Bross-Walderdorff http://www.homeopatia-klasyczna.pl/  Błagam, tylko nie mówcie, ze muszę tłumaczyć, że homeopatia to scam.

dr n. med. Dorota Sienkiewicz - https://www.politykazdrowotna.com/38737,uniwersytet-medyczny-odcina-sie-od-opinii-ekspertki-antyszczepionkowcow

 

Poza tym przejrzałem chyba z 80% tych lekarzy z listy ŻADEN którego sprawdzałem miałby specjalizację odpowiadającą tematowi :D

Medycyna pracy, ginekologowie, interniści, dużo psychiatrów i psychologów, paru stomatologów.

 

Dosłownie, jeśli jest tam choć jeden pulmonolog, wirusolog, bądź immunolog to na niego nie trafiłem :D

 

ps. Jacku fascynuje mnie z jaką dokładnością sprawdzasz każde słowo w moich postach i musisz czepiać się banałów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Marek_Spy napisał:

powołuje się on na coś o czym pojęcia nie ma co zresztą widać na każdym kroku...

Ja też nie ze wszystkim się zgadzam z tego filmu - to przecież nie jest ekspert, ale sporo spraw ujął tam w humorystyczny i trafny sposób. Poza tym rozśmieszyło mnie to o tych wyspecjalizowanych kretynach itd bo czasem też się zaliczam do nich chcąc nie chcąc ?. Ale tylko czasem. Wydaje się że warto nieraz spojrzeć na coś z innej perspektywy ?.

Natomiast co do szczepionki to zanim będzie dla mnie to już parę milionów przetestuje - i dobrze nie być na szpicy ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Patryk Sokol napisał:

googlując połowę z tych ludzi znalazłem ich powiązania ze środowiskami ultrakonserwatywnymi

czy w związku z tym pozwalasz sobie  na deprecjonowanie ich osiągnięc  naukowych - grubo

przypomnę Ci ,Twoje zachnięcie się i odpowiedz na post jednego z kolegów  piszącego ,  ze wiedzę i poglądy czerpiesz z GW

mentalnośc Kalego

9 minut temu, Patryk Sokol napisał:

to już drugi błąd który udało Ci się wytknąć - szkoda, ze bezwartościow

jak rozumiem , błedy które Ty popełniasz są absolutnie bezwartosciowe natomiast błedy popełniane przez innych  do dopiero hohoho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, d9Jacek napisał:

czy w związku z tym pozwalasz sobie  na deprecjonowanie ich osiągnięc  naukowych - grubo

Nie, nie deprecjonuje ich osiągnięć naukowych, zwracam uwagę na powiązania ze środowiskami, które mają tendencję do denializmu COIVDowego (i paru innych denializmów).

Co opublikowali o tej pory nie ma znaczenia, bo nie pasuje do tematu tej wypowiedzi.

 

4 minuty temu, d9Jacek napisał:

przypomnę Ci ,Twoje zachnięcie się i odpowiedz na post jednego z kolegów  piszącego ,  ze wiedzę i poglądy czerpiesz z GW

mentalnośc Kalego

Bo nie czerpię i to jest fakt.

Tymczasem oni sami się pozycjonują się w tych środowiskach, które są mocno nacechowane ideologicznie.

Stąd - mnie nie można podpisać GW (poza tym - kto czyta gazety? To się ciągle z papieru robi?), a ich pod tymi środowiskami podpisać można, bo SAMI się tam pozycjonują.

4 minuty temu, d9Jacek napisał:

jak rozumiem , błedy które Ty popełniasz są absolutnie bezwartosciowe natomiast błedy popełniane przez innych  do dopiero hohoho

No, bo dotyczą literówki w nazwie związku chemicznego i błędu w tym jak działają tytuły.

Nie wytknąłeś błędów w logice rozumowania, ani błędów w przytaczanych faktach stąd kaliber tych błędów jest niewielki.

 

W tym poście to samo - nie podważyłeś moich problemów z tymi ludźmi, ani nie pokazałeś błędów logicznych w wypowiedzi.

Ja się np. literówek u Marka nie czepiam, tak samo jak nie czepiam się Twoich małych liter na początku zdania, bo nie zmienia to sensu wypowiedzi.

 

Jedyne na co się mogę zgodzić to fakt, że to że należą do środowisk ultrakonserwatywnych nie wpływa na wartość ich argumentów, zgoda.

 

Niemniej - wciąż to nie wpływa na to, że to nie są specjaliści od tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
  • temat został odblokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.