Skocz do zawartości

COVID-19 SZCZEPIONKA ZA lub PRZECIW


Artur Lis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjenci z którymi pracowałem wiele lat mieli lepsze rozeznanie o otaczającej ich rzeczywistości niż niektórzy ...
Ten film w prosty, może zbyt dosadny sposób tłumaczy pewne zjawiska ( jakby ktoś z targowicy podczas oglądania niezdrowo się podniecił to niech spojrzy na datę zamieszczenia )
Jeśli ktoś nie jest jego bohaterem tytułowym to niech nie bierze tego do siebie.
Akurat ten film świadczy o debilizmie autora,powołuje się on na coś o czym pojęcia nie ma co zresztą widać na każdym kroku.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

A tak, to akurat powszechnie znany fakt.
Tzn. Każda pandemia do tej pory była zoonozą, czyli została przytargana na człowieka od innego gatunku.
 
A nie pomyślałeś że możliwe że sztucznie wyprodukowany wirus napędza interes ?

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marek_Spy napisał:


A nie pomyślałeś że możliwe że sztucznie wyprodukowany wirus napędza interes ?

 

A nie pomyślałeś, że pieprzysz od rzeczy?

Już nawet w tym wątku wspominałem o tym, że hipoteza o sztucznym pochodzeniu wirusa była brana pod uwagę, była poważnie przetestowana, genom został zsekwencjonowany w wielu ośrodkach na całym świecie i ŻADEN nie podtrzymuje tej hipotezy.

 

WSZYSTKIE do tej pory pandemie były zoonozami, najczęściej powstalym przez horyzontalny transfer genów pomiędzy pokrewnymi wirusami bytujących na różnych gatunkach.

Ale ten jeden ma być wyjątkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardziej złożona, niż nam się powszechnie wydaje. To nie jest wybryk natury czy przypadek. To zostało zaplanowane dużo wcześniej, czego dowodem jest ceremonia otwarcia IO w Londynie... 8 lat temu! Już wtedy oswajano nas z czymś, co nastąpi później i globalnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Patryk Sokol napisał:

hipoteza o sztucznym pochodzeniu wirusa była brana pod uwagę, była poważnie przetestowana, genom został zsekwencjonowany w wielu ośrodkach na całym świecie i ŻADEN nie podtrzymuje tej hipotezy.

Fakt. jak do tej pory żaden....

Patryku. ale nie zaprzeczysz ,ze praktycznie Chiny jako jedyny kraj na świecie miałyby takie mozliwości i że już w przeszłości wielokrotnie dopuszczały się manipulacji i oszustw ..

Patrzysz na Chiny  z punktu widzenia 'białego człowieka" i powiem  więcej  , do pewnego  momentu myślałem tak  jak Ty

przeczytaj "Hegemona"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, d9Jacek napisał:

Fakt. jak do tej pory żaden....

Patryku. ale nie zaprzeczysz ,ze praktycznie Chiny jako jedyny kraj na świecie miałyby takie mozliwości i że już w przeszłości wielokrotnie dopuszczały się manipulacji i oszustw ..

Patrzysz na Chiny  z punktu widzenia 'białego człowieka" i powiem  więcej  , do pewnego  momentu myślałem tak  jak Ty

przeczytaj "Hegemona"

 

A USA ma możliwość walnięcia w Ciebie atomówką, więc skąd wiesz, że tego nie zrobią?

Powiem więcej - mam możliwość wysadzenia Ci domu modelem z FPV!

 

Skąd wiesz, że tego nie zrobię?

 

Podstawowy problem polega na tym, że manipulacja genomem zostawia ślady. Tzn. nie możemy tworzyć kawałków RNA od podstaw, z wielu rożnych powodów, choćby z takich drobnostek jak efekty kwantowe.

W efekcie cała bioinżynieria nowych wirusów, bakterii i gatunków kukurydzy może się ograniczać jedynie do przemontowywania istniejących kawałków genomu z innych organizmów.

 

U COVIDa stwierdzić się tego nie udało, a wierz mi próbowano i naprawdę wielu osobom na tym zależało żeby to udowodnić.

 

Więc żeby do tego doszło, musiano by wymyślić całkowicie nową metodę manipulacji genomem, zrobić w ten sposób COVIDa, tak aby podszyć jego rodowód po koronawirusy występujące u nietoperzy (i to wraz z określeniem konkretnych mutacji), a w efekcie uzyskać wirusa który jest ekstremalnie zły jako broń biologiczna (już Dżuma byłaby skuteczniejsza).

 

To, że coś można by zrobić, nie oznacza, że zostało zrobione, ani że jutro się stanie.

 

I żebyśmy mieli jasność - ja bardzo negatywnie oceniam działania Chin (jak i USA, Rosji itp), nie zamierzam nikogo bronić, a sam wybuch pandemii w dużej mierze leży po stronie Chin i ich prób utrzymania problemów w Wuhan w sekrecie

 

Ale, stworzenie tego syfu nie jest po ich stronie, bo to tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Patryk Sokol napisał:

Podstawowy problem polega na tym, że manipulacja genomem zostawia ślady. Tzn. nie możemy tworzyć kawałków RNA od podstaw, z wielu rożnych powodów, choćby z takich drobnostek jak efekty kwantowe.

W efekcie cała bioinżynieria nowych wirusów, bakterii i gatunków kukurydzy może się ograniczać jedynie do przemontowywania istniejących kawałków genomu z innych organizmów.

 

U COVIDa stwierdzić się tego nie udało,

12 minut temu, Patryk Sokol napisał:

wierz mi próbowano i

nie muszę Ci wierzyć, wiem to z bardziej wiarygodnego żródła , wybacz mi ,że to napiszę , niz TY

 

Patryk,

nie przekonuj mnie do  czegoś o czym doskonale wiem..... nie jestem dzieckiem ze szkoły podstawowej....Nie traktuj proszę , swoich interlokutorówj jak debili który nic nie wiedzą i na niczym się n ie znają  i Ty im niesiesz ten kaganek( kaganiec) oswiaty....

 

w tym co napisałem , pisze o możliwościach i wątpliwościach  jakie się pojawiają

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to zróbmy inaczej.

 

Przedstawcie dowody które świadczą o wytworzeniu tego wirusa.

I mówię o dowodach, nie poszlakach pokroju miejsca pojawienia, bliskości jakiegoś tam ośrodka badań, czy samej (hipotetycznej) możliwości

 

Bo tym tokiem rozumowania to Kamerun stworzył HIV, Sudan stworzył Ebolę, a MERS został stworzony na bliskim wschodzie.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Patryk Sokol napisał:

A USA ma możliwość walnięcia w Ciebie atomówką, więc skąd wiesz, że tego nie zrobią?

Powiem więcej - mam możliwość wysadzenia Ci domu modelem z FP

powiem więcej, NIE WIEM ale moge załozyc taką mozliwośc,  niczego nie wykluczając ....szaleńców na tym swiecie nie brakuje....cytuję [....Powiem więcej - mam możliwość wysadzenia Ci domu modelem z FP...] mnie by do głowy taki pomysł nie wpadł?

A USA ma możliwość walnięcia ......Rosja, Izrael, Pakistan , Indie, Francja , Wielka Brytania też mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, d9Jacek napisał:

powiem więcej, NIE WIEM ale moge załozyc taką mozliwośc,  niczego nie wykluczając ....szaleńców na tym swiecie nie brakuje....cytuję [....Powiem więcej - mam możliwość wysadzenia Ci domu modelem z FP...] mnie by do głowy taki pomysł nie wpadł?

A USA ma możliwość walnięcia ......Rosja, Izrael, Pakistan , Indie, Francja , Wielka Brytania też mają

Fajnie, ale czekam na dowody, które rzekomo są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patryk Sokol napisał:

Przedstawcie dowody które świadczą o wytworzeniu tego wirusa

Patryk,

manipulujesz wypowiedziami...nb jak zwykle

1/ nigdzie nie napisałem ,ze CovSars-2 jest sztucznym tworem, natomiast potwierdzam to co napisałem ,że takie poszukiwania były i są prowadzone

2/ miejsce pojawienia się - Wuhan

3/kraj pojawienia się -Chiny

i to nie są poszlaki tylko  fakty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bill Gates jest współwłaścicielem tego laboratorium o ile wiem, z Patrykiem nie ma co dyskutować on i tak się lepiej i nie dopuszcza wątpliwości. A atomówka zawsze ktoś może walnąć gdziekolwiek wcale nie oznacza to że nie walnie. Nie znam miejsca zamieszkania Patryka i nie kuś

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Patryk Sokol napisał:

Fajnie, ale czekam na dowody, które rzekomo są.

Patryk,.

czytaj ze zrozumieniem . emocje Cie ponoszą   ??.

moja odpowiedz  dotyczyła  potencjalnego zbombardowania mojego domu przez Ciebie  czy odpalenia  przez Am,erykanów  atomówki a nie  wygenerowania nowego wirusa??

wg obecnego stanu wiedzy, powtarzam obecnego , bo ja w przeciwieństwie do Ciebie nie wiem do końca co wydarzy się jutro, nikt  nie stwierdził że  ten wirus jest sztucznym tworem.

ps przeczytaj to raz jeszcze  i nie pisz więcej bzdur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest taktyka, którą wytknął Ci wcześniej w tym wątku @302_Osh, czyli Ty nie stwierdzasz,  Ty "tylko pytasz", mówiąc, że to "w sumie podejrzane"

 

A tak to nie działa, takie rzeczy nie są uznawane za prawdziwe zanim się je udowodni. Nikt nie powinien musieć dowodzić niewinności, to oskarżyciel przedstawia dowody na winę.

Ale załóżmy, że ok - Ty tak nie twierdzisz, więc przestaniesz tak pisać i mącić wodę.

 

Czekam teraz na dowody od Marka, bo on jasno tak stwierdza.

 

 

2 minuty temu, Marek_Spy napisał:

A Bill Gates jest współwłaścicielem tego laboratorium o ile wiem, z Patrykiem nie ma co dyskutować on i tak się lepiej i nie dopuszcza wątpliwości. A atomówka zawsze ktoś może walnąć gdziekolwiek wcale nie oznacza to że nie walnie. Nie znam miejsca zamieszkania Patryka i nie kuś

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka


 

Spoko, może być i głównym właścicielem, ale przedstaw dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
  • temat został odblokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.