Skocz do zawartości

COVID-19 SZCZEPIONKA ZA lub PRZECIW


Artur Lis

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie słyszę pomysły:

500+ tylko na zaszczepione dziecko

Dla seniorów 14 emerytura też po zaszczepieniu

Pieniądze dla samorządów proporcjonalnie do ilości zaszczepionych

no kurrr...

Proponuję się nie ograniczać tylko wpaść do domów o 6:00 grupą antyterrorystów rzucić gościa na glebę i zaszczepić dla jego dobra.

Podstawa prawna jest jakby ktoś pytał.

 

image.png.335304228324d27cdf7cc3722883fd6a.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, robertus napisał:

Kolarz jedzie po szosie gdy obok jest droga dla rowerów? wypadek? płaci za leczenie.

Kto placi za leczenie ? Ten co spowodowal wypadek ? Wiesz , ze KOLARZ rozni sie dosyc sporo od zwyklego rowerzysty ? KOLARZ moze smigac 45 km/h , bo uprawia KOLARSTWO i chce jezdzic SZYBKO .Na sciezce rowerowej stanowi dosyc duze zagrozenie dla zwyklych ROWERZYSTOW.

Naucz sie szanowac innych uzytkownikow ruchu i bedzie mniej wypadkow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Cię to tknęło Jarek, bez urazy. Takie są absurdy. Jak jest droga dla rowerów to masz obowiązek z tego korzystać bez względu czy jedziesz składakiem czy szosówką bo trenujesz. Złamałeś prawo, potrącił Cię samochód na drodze. Nie powinno ciebie tam być, płacisz za swoje leczeni i za naprawę samochodu.

Zanim się zagotujesz, czytaj między wierszami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, robertus napisał:

Zanim się zagotujesz, czytaj między wierszami ;)

 

Nie zagotowalem sie Robert , tylko zawsze sie tych cyklistow czepiacie ?    Mysle ze KOLARZE sa bardziej swiadomi niebezpieczenstwa , jak "zwykli" ROWERZYSCI i dlatego jezdza duzo uwazniej i bezpieczniej . 

Ja na szczescie w Szwecji moge SAM wybrac gdzie chce jechac ( czy sciezka , czy droga ) .

Jak jezdzimy z klubem , to jezdzimy w PARACH i nikt na nas nigdy nie trabi ( no chyba ze szybkie trabniecie , w celu ostrzezenia ). Wybieramy drogi o zdecydowanie NAJMNIEJSZYM natezeniu ruchu ( a takich setki dookola Malmö i w okolicy ) 

Koniec OT . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MASK napisał:

Wracając do skutków ubocznych szczepionki covidowej, ktoś z zaszczepieńców próbował już sterować modelem bez nadajnika? Pytam bom ciekaw która lepsza ;D

Poważnie mam nadzieję, że nie będzie skutków ubocznych, które objawią się dopiero za parę lat. Typu dziwnie wyższa zachorowalność na jakaś specyficzną chorobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, MASK napisał:

Wracając do skutków ubocznych szczepionki covidowej, ktoś z zaszczepieńców próbował już sterować modelem bez nadajnika? Pytam bom ciekaw która lepsza ;D

Próbowałem, po Astrze. Na 2,4 nic, na 35 MHz serwa drgały, ale nie wiem, czy ode mnie, czy może zakłócenia, sieje trochę u mnie (albo ja sieję ?).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Viper napisał:

Mam nadzieję, że wtedy leczenie takich osób będzie 100% płatne, bo ja jako płacący dwie, a kiedyś nawet trzy składki zdrowotne nie zamierzam łożyć na leczenie, z całym szacunkiem, ale ludzkiej nieodpowiedzialności, aby nie używać bardziej dosadnych słów, nie mówiąc o tym, że tracę zapał do pracy w szpitalu, niech więc się Ci wszyscy antyszczepionkowi guru leczą sami, zobaczymy jak zadziała selekcja naturalna.

 

Uważam że to znakomity pomysł.
Brak obligatoryjnego płacenia haraczu kilkuset złotych składki zdrowotnej (przy obecnej parodii leczenia i przy ponad 100 000 śmiertelnych ofiar zamknięcia szpitali, krążenia karetek od jednego SOR do kolejnego, leczenia zdalnego)
i możliwość spożytkowania zaoszczędzonej składki na zapisanie się do jakieś prywatnej lecznicy -- jestem w pełni za!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same autorytety w dziedzinie wirusów i szczepionek się tutaj wypowiadają, jestem pod "wrażeniem" niektórych wypowiedzi naprawdę. Wiem że głupich nie sieją, sami się rodzą z tą przypadłością, w wielu przypadkach w tej głupocie się jeszcze rozwijają. Wtedy takie osobniki trafiają na różne fora i swoją głupotę próbują zaszczepić innych, no i w tej głupocie tak trwają, trwają, aż wkurzony moderator wywala cały temat, albo taką osobę w siną dal. W tym temacie też bym polecał. No i żeby nie było że nie na temat, to każdy na poziomie inteligentny człowiek robi to co uważa za słuszne, ale nie próbuje przekonywać do swoich poglądów innych. No i na zakończenie zaszczepiłem się mimo że 2 dni później zaraziłem się od mojej nieodpowiedzialnej synowej która jest najmądrzejsza na świecie i wszystko wie najlepiej, to już jestem zapisany na 2 dawkę. Nie wiem jakie będą skutki uboczne tej szczepionki, ale jakie by nie były, to wolę je od śmierci. 

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, daras napisał:

No i na zakończenie zaszczepiłem się mimo że 2 dni później zaraziłem się

Raczej odwrotnie, zachorowałeś mimo zaszczepienia, mało kto zna przyszłość. Nic nadzwyczajnego można zachorować po szczepienieniu, szczególnie  zaraz po paru dniach.

42 minuty temu, daras napisał:

każdy na poziomie inteligentny człowiek robi to co uważa za słuszne, ale nie próbuje przekonywać do swoich poglądów innych.

Mimo wszystko warto przekonywać vel edukować ludzi aby się szczepili, a nie zmuszać.

36 minut temu, daras napisał:

Nie wiem jakie będą skutki uboczne tej szczepionki, ale jakie by nie były, to wolę je od śmierci. 

Nom, np dostaniesz raka za dwa lata w związku ze szczepionką, ale spoko nie umrzesz na covida mimo, że na śmierć masz ledwie ile, 4% szansy? A jak jesteś młody to i mniej.

Każdy lek ma skutki uboczne i dobrze je znać, te natychmiastowe jak i te długofalowe. Niektóre skutki uboczne są odkrywane czasem po wieloletnich analizach. 

Nie mówię tu o szczepionce ale generalnie, o procesach związanych z lekami. Pojawiają się, pomagają a potem okazuje że jednak jest coś nie tak i są wycofywane. Warto sobie zdawać z tego sprawę, ale mało kto czyta ulotki, tak samo jak skład tego co je.

Poza tym luzuj gumkę, w tym temacie można trolować. Został specjalnie otwarty aby był zaworem bezpieczeństwa na spuszczanie ciśnienia.

Zdrowia życzę bo to zawsze najważniejsze.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, daras napisał:

Same autorytety w dziedzinie wirusów i szczepionek się tutaj wypowiadają, jestem pod "wrażeniem" niektórych wypowiedzi naprawdę. Wiem że głupich nie sieją, sami się rodzą z tą przypadłością, w wielu przypadkach w tej głupocie się jeszcze rozwijają. Wtedy takie osobniki trafiają na różne fora i swoją głupotę próbują zaszczepić innych, no i w tej głupocie tak trwają, trwają, aż wkurzony moderator wywala cały temat, albo taką osobę w siną dal. W tym temacie też bym polecał. No i żeby nie było że nie na temat, to każdy na poziomie inteligentny człowiek robi to co uważa za słuszne, ale nie próbuje przekonywać do swoich poglądów innych. No i na zakończenie zaszczepiłem się mimo że 2 dni później zaraziłem się od mojej nieodpowiedzialnej synowej która jest najmądrzejsza na świecie i wszystko wie najlepiej, to już jestem zapisany na 2 dawkę. Nie wiem jakie będą skutki uboczne tej szczepionki, ale jakie by nie były, to wolę je od śmierci. 

 

Życie to śmiertelna choroba.

Każdy z nas ma różne doświadczenia, wykształcenie. Dzielimy się nim i rozmawiamy.
Rozmawiamy, póki »niezależni weryfikatorzy informacji« nie zdecydują że ma być inaczej i nie będą wsadzać do obozów reedukacyjnych.
Rozmawiamy, póki ktoś nie zdecyduje, że »po co babcię denerwować, niech się babcia cieszy«...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie namawiam do szczepienia, chcesz to się nie szczep. Nie ma takiego przymusu, tylko proszę mnie nie namawiać abym się nie szczepił, bo robiłem to od urodzenia i będę robił dalej. Mimo wszystko mam większe zaufanie do lekarzy niż do opinii osób które nie mają o tym bladego pojęcia. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, pjk11 napisał:

 

Wiedza z faceboka. Rozpacz.

nie  filozofie , z nauki

i zamiast rozpaczać i  w idiotyczny sposób komentować  zadaj sobie Kolego trochę trudu i zaznajom sie "Panie Madry" z informacjami zawartymi na tej stronie

bez odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pjk11 napisał:

Wiedza z faceboka. Rozpacz.

komentarz w stylu "onet i wszystko jasne".

Medium jak każde inne. Jakbyś się pofatygował to byś zobaczył, że to jest organizowane przez organizację medyczną w celu szerzenia wiedzy właśnie.

image.png.e617e41b128511fda56c8f6f15912fa2.png

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Trenerek napisał:

Próbowałem, po Astrze. Na 2,4 nic, na 35 MHz serwa drgały, ale nie wiem, czy ode mnie, czy może zakłócenia

 

Moja mama po podwojnym Pfizerze . Jak postawilem model w jej poblizu , sam wystartowal , machnal najpiekniejsza wiazanke jaka widzialem ( i slyszalem ) i wyladowal . Ojciez z kolei po podwojnym Pfizerze ciagle gotowy ( mimo swojego slusznego wieku ) i mama zamknela go na razie w piwnicy , bo jej juz "te klocki" nie w glowie .

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jarek996 napisał:

mama zamknela go na razie w piwnicy.......

pewnie o chlebie i wodzie ......???

współczuję?

moja stara Nokia N73 samoistnie przeszła w tryb 5G , nie  co ja mówię w tryb 6G i ostatnia rozmowa z Pawłem  to było odczucie jakbyśmy obok siebie siedzieli...niesamowite wrażenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.