Skocz do zawartości

CryFlay

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Poszukuję jakiegoś niedrogiego silnika do modelu o masie do 800g (pakiet 3s). Większość tematów na forum jest już dosyć stare i silniki w nich wymieniane nie są już dostępne. Czy możecie coś polecić?

 

 https://abc-rc.pl/product-pol-10222-Silnik-XXD-A2212-1400KV-2-3S-180W-ciag-830g.html

Czy taki silnik nadaje się do prostych modeli (aktualnie poszukuję jakiegoś silnika do wicherka 10)? Wiem że to chińczyk ale cena jest atrakcyjna 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dualsky ECO - całkiem fajne silniki, cena nie zabija, parametry bardzo dobre, mam 2 sezony w 1m extrze RC Factory, lepiej daje radę przy mniejszej masie z porównywalny emaxie GT. Miałem takze 2 sezony w Laserze Extreme Flight. W Nastiku mają duży wybór.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylatałem na tym silniku z ABC cały poprzedni sezon i jest okej nic się z nim nie dzieje. A modelik trochę katowałem. Moi znajomi też latają na takich silnikach i też nie mieli  problemów. Ja wprawdzie używam go w piankach ale generalnie nadaje się do wszystkich lekkich modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.