Skocz do zawartości

UFO ??


idfx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli tak często odwołujesz się do religii, to nieskromnie zapytam- czytałeś biblię ze zrozumieniem? Tam jest dość dokładnie opisana Arka Przymierza i dokładna instrukcja jej używania. Może ja jako ateista coś źle przeczytałem????Ale wydaje mi się ,ze ktoś musiał być niezłym elektronikiem budując taki przyrząd. Przecież w tamtych czasach ,pasterze kóz i owiec nie mieli zielonego pojęcia o elektrostatyce, nie wspominając o prądzie. Najdziwniejsze, że w w Hinduizmie ,pełno jest takich opisów. Hitler nawet stworzył oddział specjalny do poszukiwania w  Tybecie .Niemcy mieli szukać zaginionego królestwa Szambala i sprowadzić do Rzeszy latający pojazd - Wimanę. W magazynach muzealnych ,leży pełno wykopanych znalezisk archeologicznych tak dalece zaawansowanych technicznie  ,których nie można przypisać żadnym nacjom  ziemskim- to tak zwana archeologia zakazana. A to tak dla rozrywki    

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapoznać się z wykładami dostępnymi na yt wybitnego  prof. Krzystofa Meissner', ks prof. Michała Hellera oraz dr Leszka Błaszkowicza,Nie chcę nikogo przekonywać ze ma rację czy nie ma racji, poprostu warto posłuchać mądrych naukowców, zmierzyć się z pytaniem czy prawa fizyki obowiązują  takie same w całym wszechświecie, jak działa model standardowy, teoria względności, szczególna teoria względności, cząstka Higgsa, mechanika kwantowa, grawitacja, dlaczego fotony lecą z taką prędkością a nie inną,  teoria strun.... a potem możemy rozmawiać o UFO.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauka oficjalna nie odpowie na pytanie zawarte w tytule. Ona jest poza tym zjawiskiem. Albo odwrotnie, zjawisko UFO jest poza naszą nauką. Ogólnie rzecz ujmując ten, kto widział ten wie, chociaż niebardzo rozumie co to jest. Kto nie widział, ten nie chce uwierzyć na słowo, bo po co? Z drygiej strony zjawisko to funkcjonuje w dużym stopniu tak, żeby nam nie przeszkadzać w życiu codziennym. Z tym, że czasami my ingerujemy w coś nieznanego i wtedy to coś daje nam coś do zrozumienia...

Obrazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze poczytac na ten temat pare lat i wtedy wydawac osad w tej sprawie. Moje zdanie jest takie a nie inne w temacie Emilcina i Wylatowa i mam do tego prawo. Nikomu tez nie zabraniam miec odmiennego zdania. Daczego nie mam poddawac krytyce kazdej bzdury i teori spiskowej. Jak kolega Maciek slusznie zauwazyl nalezy zapoznac sie z fizyka teoretyczna bo byc moze nasze archaiczne myslenie wyniesione ze szkoly nie pozwala na przekroczenie utartego paradygmatu.

 

p.s. do Pani Kropki: na drugi raz prosze nie obrazac sie na rzeczywistosc bo ona jest taka a nie inna. Nie zawsze taka jaka chcemy aby byla. To, ze w Emilcinie fundacja Nautilus postawila pomnik UFO nie znaczy, ze ono tam wyladowalo i porwalo Jana Wolskiego. Nie wspomne juz znanych ufologow, ktorzy rzucali garnkami i robili zdjecia wywodzacy sie ze srodowiska polskiego Roswell czyli Wylatowa. No i prosze juz wiecej mnie nie cytowac. Przypominam, ze w opcjach forum istnieje funkcja "ignoruj". Prosze z niej skorzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ret1911 napisał:

Przepraszam, ze urazilem Pani uczucia UFO-religijne. Czy rozmawiajac o UFO nie mozna miec odmiennego zdania na ten temat? Prosze nie nazywac mnie ateista bo nim nie jestem.

Ja myślę ,że każdy może swoje napisać i myśleć i tego się trzymajmy

1 godzinę temu, ret1911 napisał:

Moje zdanie jest takie a nie inne w temacie Emilcina i Wylatowa i mam do tego prawo.

Tu akurat się trudno nie zgodzić ,że to mistyfikacja zwłaszcza Wylatowo.

2 godziny temu, MacFlyer napisał:

Polecam zapoznać się z wykładami dostępnymi na yt wybitnego  prof. Krzystofa Meissner', ks prof. Michała Hellera oraz dr Leszka Błaszkowicza,Nie chcę nikogo przekonywać ze ma rację czy nie ma racji, poprostu warto posłuchać mądrych naukowców, zmierzyć się z pytaniem czy prawa fizyki obowiązują  takie same w całym wszechświecie, jak działa model standardowy, teoria względności, szczególna teoria względności, cząstka Higgsa, mechanika kwantowa, grawitacja, dlaczego fotony lecą z taką prędkością a nie inną,  teoria strun.... a potem możemy rozmawiać o UFO.

 

 

Maciek to prawda rzetelna wiedza to podstawa ale tęgie umysły też zajmują się problemami UFO choćby znany doktor Alek Hynek początkowo przeciwnik a potem badacz UFO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Krzycho napisał:

A jak rozwiązano temat z kręgami.  Wyjaśniło się coś czy jeszcze nie. 

Z kręgami jest taka zagadka, że te prawdziwe (bo fałszywek też nieco powstało) mają łodygi zboża niezmierzwione i wygięte w bardzo uporządkowany sposób, a nie złamane jak to się dzieje tworząc przy pomocy deski (co chcieli niektórzy udowodnić). Poza tym niektóre wzory są tak skomplikowane, że nie mogłyby powstać nawet przy udziale całej armii wykonawców, i to jeszcze po ciemku jednej nocy i niezauważenie dla okolicznych. Logistyka nawet w dzień - koszmar...

spacer.png

 

.https://www.google.com/imgres?imgurl=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-SWjN487BtYE%2FUeVXW4LvC7I%2FAAAAAAAAD14%2FyZvNvZQNLtg%2Fs1600%2Fkr%C4%85g%2Bw%2Bzbo%C5%BCu.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fmedartzasada.blogspot.com%2F2013%2F07%2Fbuszujac-w-zbozu-kregi-w-zbozu-to.html&tbnid=VAQ7opqz_qkKvM&vet=10CAcQxiAoCmoXChMI8LuLq4-U8QIVAAAAAB0AAAAAEAI..i&docid=NJYA6R04n8O3hM&w=620&h=480&itg=1&q=kregi w zbożu&client=firefox-b-d&ved=0CAcQxiAoCmoXChMI8LuLq4-U8QIVAAAAAB0AAAAAEAI

https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fi.pinimg.com%2Foriginals%2Ffc%2Fa3%2Ff3%2Ffca3f31267bf43d15c4f874c16ba8a96.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fpl.pinterest.com%2Fpin%2F780811654120176486%2F&tbnid=25wp1JmZTZcnRM&vet=12ahUKEwir0JzzjpTxAhUkAncKHZb3C0EQMyg8egQIARAw..i&docid=MIEy4qMSO7ObwM&w=1024&h=743&q=kregi w zbożu&client=firefox-b-d&ved=2ahUKEwir0JzzjpTxAhUkAncKHZb3C0EQMyg8egQIARAw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja od siebie....prosze o wyjasnienie  bo pewnie juz "specjaliści" wiedzą  co i po co , a  nawet jak i kiedy

https://www.tanie-loty.com.pl/czytelnia/ciekawostki/7-miejsc-na-ziemi-ktorych-tajemnicy-nikt-nie-potrafi-wyjasnic/2/

 

 There are more things in Heaven and Earth, than are dreamt of in your philosophy. :)

nasca 1.jpg

nasca2.jpg

nasca 3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9Jacek: Ja juz przestalem sie interesowac ufo, zjawiskami paranormalnymi,  zakazana archeologia. Szkoda mi na to zycia bo nic z tego nie wynika od lat. Lepiej sie zajac czyms co przynosi realne efekty i korzysci dla naszego zycia a nie karmic oszolomow, ktorzy robia na tym dobry biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już tylko patrzeć, by panowie siedzący w wątku o UFO, dla których zainteresowanie UFO to strata czasu i są orędownikami by zając się czymś innym,

zawitali do kobiecych serwisów i zaczęli udzielać się w wątkach o malowaniu paznokci, przekonując panie że lepiej zając się czymś innym niż manicure. Bo manicure to strata czasu i lepiej sie zajac czyms co przynosi realne efekty i korzysci dla naszego zycia,

na przykład jazdą na rowerze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.