Skocz do zawartości

Gadżety forumowe HAFTOWANE. Czapki koszulki bluzy ręczniki itp wg. indywidualnego zamówienia


to-mecz-q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.09.2021 o 20:10, mar_io napisał:

Ile będą polary kosztować?.

wersja podstawowa 98 zł.

W dniu 17.09.2021 o 14:16, qpa napisał:

Tomek nie ma pośpiechu :) Jeżeli nie przeszkadza Ci takie produkowanie po sztuce to dla nas jesteś złotym rozwiązaniem :)

 

 

Z pojedynczymi realizacjami jest tak, że musi się nazbierać minimum  logistyczne na zakup odzieży, więc będzie to dłużej trwało. Chyba że komuś zależy na czasie to + 20 zł kurier. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ten temat został podpiął/eła i promował(a)

 ?a żona tyle prasowała....

teraz już wiem że nie warto w przypadku wysyłki :)

 

ahaweto - piękny warsztat - prawie jak w kuchni u mojej żony, tuż przed zanim przejdą przez nią dzieciaki :) Bo później to już tak czysto nie jest :)

 

qpa - mogę edytować pierwszy post i go uporządkować? Żeby było w jednym miejscu i przejrzysto co kiedy i za ile :)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
2 minuty temu, qpa napisał:

Dobrą robotę robi Tomek :)

Bardzo:)

Zamówiłem jeszcze sobie jeden komplet kolorze zielonym;) a ojcu jako ,że jest krótkofalowcem również komplecik z jego znakiem wywoławczym na plecach i czapeczce.

Także jakieś różne indywidualne napisy można sobie dowolnie zamówić.

Polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.