Skocz do zawartości

Modelarze, lotnicy, automobiliści!


Granacik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Marek_Spy napisał:

myślisz że na Ciebie reklama nie wpływa ?

 

Na mnie nie wplywa !             Mojego samochodu NIKT  od dawna nie reklamuje ?

 

Kupilem Grand Espaca w starej budzie ( swiadomie ) bo

- mam jasno bezowe  skory ( a uwielbiam jasne ) 

- ksztaltuje wnetrze wg moich potrzeb ( rowery , modele  ITP ) 

- mam lancuch i niezawodny silnik ( udalo im sie w koncu doprowadzic Espaca do perfekcji i skonczyli go wtedy produkowac ? )

- mam w dupie to co mowia "inni" na temat mojego pojazdu

- UWIELBIAM jego wnetrze ( bez miliona migajacych kontrolek i "zegarow" ) . Moge wszystko zgasic i mam TYLKO predkosc , obroty i temp.

- Kochalem od ZAWSZE to auto ( od pierwszego modelu ) i jest to juz moj drugi Espace.

 

Mam rocznik 2014 ( ostatni produkowany ) i BARDZO go sobie chwale . 235k na osce ( w tym ponad 160k moje ) i ( odpukac ) NIC sie nie psuje (OK ;  linka od podnosnika okna w tylnych drzwiach sie urwala i mam od pol roku przyklejona szybe do ramy drzwi tasma Gorilla ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

"Ford g...o wort..."

A ja każdemu życzę nowego ze światełkami, diodkami i ekranikami i pakietem full service samochodu, który byłby tak wiernym i niezawodnym towarzyszem podróży przez tyle lat jak nasz Focusik.

Nie powiem, żebym o niego przesadnie dbał, pod chmurką, interwały olejowe i filtrowe przeciągane, przez wiele lat jeździłem nim jako dieslem w sposób totalnie zamulający silnik.

 

Przypomniało mi się z cyklu "A Ty, co zrobiłeś dla swojego auta?" (tutaj grafika zamiast wuja Sama - pan Henio, polski utytłany mechanik ;)).

Pewnego razu, zaglądając pod maskę, zauważyłem taki cieniuśki luźno telepiący się wężyk niepodpięty do niczego. Polukałem i najbliżej mu się okazało do równie niepozornego trójnika z wolną końcówką, ukrytego po grubym przewodem między filtrem powietrza a silnikiem. Podpiąłem i...

... w ten sposób po latach użytkowania ponownie stałem się posiadaczem auta z turosprężarką a auto dostało drugie życie i potężnego kopa. Do tego stopnia, że wiele najbliższych wieczorów czekałem aż moje dziewczyny kimną i albo szukałem sparring partnerów na światłach albo wyjeżdżałem na kilkudziesięcio-kilometrowe przejażdżki. Ja, Focus i Leszek Krawiec album "5". Pełny chilloucik :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Bartek Piękoś napisał:

... w ten sposób po latach użytkowania ponownie stałem się posiadaczem auta z turosprężarką a auto dostało drugie życie i potężnego kopa. Do tego stopnia, że wiele najbliższych wieczorów czekałem aż moje dziewczyny kimną i albo szukałem sparring partnerów na światłach albo wyjeżdżałem na kilkudziesięcio-kilometrowe przejażdżki. Ja, Focus i Leszek Krawiec album "5". Pełny chilloucik :)

Gzie do chu... podzialy sie znaki poziome na rondzie Kozienickim w Radomiu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Bartek Piękoś napisał:

Zostały starannie pokryte nową warstwą asfaltu, bo poprzednia po miesiącu zaczęła się wykruszać :). Teraz będą maziać nowe, ale linia wewnętrzna już jest. Jak będziesz miał problem z poruszaniem daj znać, podejdę i poprowadzę ;)

Lepiej bys zlikwidowal tego garba na wlocie od Warszawy za znakiem "Zwolnij 50" zaraz za przystankiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2021 o 16:41, Granacik napisał:

Wątek motoryzacyjny a nie dla ginekologów. :P

a co ma jedno z drugim wspólnego ...aaaa   przepraszam,  czasami w motoryzacji tez uzywany jest wziernik?

ale ja  nie o tym, zapytaj się Kuby jak  jest z tym slangiem na Forum i  obys się nie zdziwił;)...

i jak już któryś z Kolegów napisał ,  to Forum odwiedza również  młodzież i dzieci a więc warto  dbać o poprawna polszczyznę a nie  slang ...a Ty  nie masz ( chyba ) 14 lat:) więc ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.