Skocz do zawartości

O akumulatorach do samochodów elektrycznych i nie tylko....


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Adam P. napisał:

stwierdziłeś, że palący się w niekontrolowany sposób na wolnym powietrzu  plastik, guma, tapicerka, izolacje kabli, lakier itd. produkuje nieszkodliwe, czyste spaliny

odszczekaj -lub zacytuj gdzie to stwierdziłem. Insynuując, że tak stwierdziłem zwyczajnie mnie obrażasz -a za to mogą być konsekwencje. Także prawne -publiczne pomówienie.

                      -i jak już wielokrotnie  robisz swoją własną swobodną interpretację przeinaczając fakty i słowa...

poproszę Moderatora   o reakcję

 

pomogę wklejając fragment wypowiedzi...

W dniu 21.03.2023 o 17:16, latacz napisał:
W dniu 21.03.2023 o 16:54, Adam P. napisał:

Na pewno ten czarny gęsty dym bardzo zdrowy i ekologiczny

ten dym to para wodna, dwutlenek węgla i trochę sadzy -a sadza głównie powstaje z płonącego wnętrza -plastików które są i w elektrykach.

 podobna ilość dymu powstanie przez kilka godzin jazdy samochodu -tylko będzie mniej widoczna -bo dłuższy czas i większa przestrzeń

. i dokładnie podobna/większa ilość dymu powstanie w trakcie ładowania elektryka... tyle, że paliwo zostanie spalone kilkaset km dalej -na drugim końcu kabla...

        

         nie wiem jak z tej wypowiedzi można wysnuć wniosek który Adam wysnuł i usiłuje mi przypisać. Nie lubię, jak ktokolwiek próbuje robić ze mnie idiotę kłamiąc, że napisałem coś czego nie napisałem. Jakoś nie widzę tu (w mojej wypowiedzi) nic o nieszkodliwości palącego się plastiku...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, latacz napisał:

odszczekaj

Witek, ani nie odszczeka  ani nie przeprosi...nie ten typ...

Zartobliwie napisałem  wczoraj  abyście Ty i Błazej  przestrali mordować "biednego AdamaP. " bo Go strasznie  maltretujecie prosząc Go o odpowiedzi n a Wasze pytania. Kol AdamP. zamotał się we własne sznurowadła i nie odpowie  na Wasze trudne  pytania  bo jeszcze odpowiedzi nie dostał... to chyba jasne...

Post wisiał przez jakiś czas a pózniej  został usunięty, więc nie proś Administracji Forum o interwencję  bo takowej nie będzie...

AdamP. ma "kryszę" , może obrażać Polske i Polaków,  opowiadać bajki z mchów i paproci, , kłamać itd..

Proponuje odpuścić wszelka dyskusję  bo po co kopac się z koniem 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, d9Jacek napisał:

AdamP. ma "kryszę" , może obrażać Polske i Polaków,  opowiadać bajki z mchówi paproci, , kłamać itd..

ale nie może kłamliwie pisać publicznie, że ktoś coś stwierdził -od tego są paragrafy...  a niektóre teksty niezgodnie z prawdą   stwierdzające, że ktoś coś powiedział i to sugerujące rzeczy kompletnie zaprzeczające faktom i wiedzy nadszarpują opinię pomówionego -a pomówienia można ścigać.

i Adam odszczeka -albo skany idą do adwokata.... i odszczeka ale będzie bardziej bolało. Za publiczne wypowiedzi się odpowiada. Chyba, że ta krysza bardzo mocna...

AdamP się bawi -czyimś kosztem -np psując mi opinię sugestiami jakobym napisał jawną głupotę -jestem gotów pobawić się i ja... np prawnie -blisko mi do adwokatów -nawet bardzo blisko...

mogą modzi usunąć felerny wpis -dać Adamowi stosownego bana -a ja jako rozrywkę wezmę modele i pojadę polatać zamiast ciągnąć temat.

pisać można różne rzeczy WE WŁASNYM IMIENIU, można się mylić -jednak nie wolno ani obrażać innych ani podawać, że rzekomo coś stwierdzili jeśli nie ma się na to potwierdzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, latacz napisał:

odszczekaj -lub zacytuj gdzie to stwierdziłem.

Tutaj:
na mój cytat na temat dymu z płonącego samochodu odpisałeś:

  

W dniu 21.03.2023 o 17:16, latacz napisał:

ten dym to para wodna, dwutlenek węgla i trochę sadzy


Widocznie coś źle zrozumiałem, myślałem, że pisząc "para wodna, dwutlenek węgla i trochę sadzy" miałeś na myśli "para wodna, dwutlenek węgla i trochę sadzy" które są (tak mi się wydaje) niegroźne, a przynajmniej w porównaniu z dioksynami, fosgenem i wieloma innymi morderczymi związkami produkowanymi przy spalaniu samochodu(tapicerki, plastików, gumy, izolacji kabli itd.). 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W natłoku Waszych  - Adam&Witek i sypiących się przeciw sobie argumentów myślę że nie do końca człowiek ogarnia gdzie prawda do końca jest właściwa...

Macie ochotę się procesować, przekonywać, przerzucać swoimi wizjami tudzież robić z siebie najmądrzejszego alfę i omegę proszę to robić dalej na PW !!! 

Jak widać kto mądrzejszy opuścił ten temat, nawet założyciel by nie eskalować i niepotrzebnie nie bić piany...

Myślę że moderatorzy  i Admin nie będą bawić się w sędziów czy orzekać, brać odpowiedzialności kto/kogo/komu/czemu/dlaczego ma ODSZCZEKIWAĆ za wypisywane w temacie treści... 

Bardzo proszę Jacka za przestanie bycia marnym adwokaciną Witka, który myślę jest w stanie sam o siebie zadbać... 

Też personalne ataki na Adama są nie na miejscu !

Twoje posty są niczym oliwa dolewana do ognia i nic tylko niepotrzebnie eskalują napięcie w temacie. Kolejny głupkowaty post i włączam Ci moderację postów !!!! a to zaboli (jak lubisz określać...)

Temat najprościej by było zamknąć ale to nie sztuka... daję kolejną szansę licząc na konstruktywną dyskusję, ciekawe argumenty i brak wzajemnej agresji wobec siebie w sumie w dość aktualnym i ciekawym temacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Shock napisał:

Jak widać kto mądrzejszy opuścił ten temat, nawet założyciel by nie eskalować i niepotrzebnie nie bić piany...

Założyciel w dalszym ciągu uważnie czyta wszystkie wypowiedzi ale powstrzymuje się od ich komentarzy ........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Shock napisał:

Twoje posty są niczym oliwa dolewana do ognia i nic tylko niepotrzebnie eskalują napięcie w temacie. Kolejny głupkowaty post i włączam Ci moderację postów !!!!

jezeli to do mnie to prosze włacz...na pewnych tematach  sie absolutnie  nie znasz a chesz moderowac ..na bravo Ty

45 minut temu, Shock napisał:

Temat najprościej by było

najprościej było usunąc się z tego tematu co też zrobiłem... a nie Miszczu " adwokacina" Witka  jak ,ześ Panie napisał bo akurat Witek nie potrzebuje adwokatów  tylko koleżeńska  rada aby nie kopał sie  z koniem...

mam nadzieję ,że zrozumiałeś róznicę..ale być może nie

 

ps. jezeli dalej w ten sposób będziesz  postępował  nie reagując na zachowanie AdamaP.  to  upublicznie prywatna korespondencje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.