Irek M Opublikowano Niedziela o 15:48 Opublikowano Niedziela o 15:48 17 minut temu, Grzesiek napisał: Przypominam ze ten model ma 92g/dcm wiec potrebuje powera No to czemu próbowałeś bez tego powera 🙂
Grzesiek Opublikowano Niedziela o 16:27 Autor Opublikowano Niedziela o 16:27 Bo myslalem ze fs 61 wystarczy.Bedzie jeszcze jedna proba z mniejszym śmiglem.taraz mialem 13x4 zaloże 12x6
Andrzej Klos Opublikowano Niedziela o 21:32 Opublikowano Niedziela o 21:32 5 godzin temu, Grzesiek napisał: Bo myslalem ze fs 61 wystarczy.Bedzie jeszcze jedna proba z mniejszym śmiglem.taraz mialem 13x4 zaloże 12x6 Zamiast zgadywania, sa do tego programy... Albo, co proponuje producent silnika?
RobRoy Opublikowano Niedziela o 21:48 Opublikowano Niedziela o 21:48 Zawsze można go przerobić na elektryka ... wiem to już nie to , ale poleci... To daje 3,5 kG ciągu: https://pl.aliexpress.com/item/1005008574259764.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.645.18e11c2431DejZ&gatewayAdapt=glo2pol https://pl.aliexpress.com/item/1005007463150543.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.650.18e11c2431DejZ&gatewayAdapt=glo2pol do spokojnego latania powinno wystarczyć. 1
Grzesiek Opublikowano Poniedziałek o 04:32 Autor Opublikowano Poniedziałek o 04:32 Żadna bateryjka. 7 godzin temu, Andrzej Klos napisał: Zamiast zgadywania, sa do tego programy... Poproszę o taki program.
RobRoy Opublikowano Poniedziałek o 09:11 Opublikowano Poniedziałek o 09:11 4 godziny temu, Grzesiek napisał: Żadna bateryjka. Pażywiom .. uwidim ... 😉
f-150 Opublikowano Poniedziałek o 09:40 Opublikowano Poniedziałek o 09:40 To jest odpowiedni silnik do masy i rozmiarów tego modelu. Załóż 12x6 i poleci. Tobie nie brakuje ciągu tylko prędkości. Latałem lata na tych silnikach i najcięższy model Cessna 1.6 m ważył 4200 i obciążenie było 105 a największy model to Piper 2.12m ale ważył tylko 3.5 kg 2 1
Waldibruch Opublikowano Poniedziałek o 20:28 Opublikowano Poniedziałek o 20:28 Cześć .Może i ja coś dorzucę , bo modelik fajny i musi latać.Miałem kiedyś podobną sytuację ,model był trochę przyciężki ,silniczek webra 61 ,smigielko chyba też 13x ...,do tego kiepski pas trawiasty i ...upał niemiłosierny około 30 st. Rozbieg długo i bez skutku ,nie dawał rady.I tak do wieczora .Dopiero gdy temperatura otoczenia wyraźnie spadła ,modelem dało się wystartować.Zastanowiło mnie ,co jest...i ...odpowiedź. gęstość powietrza ..zadziałało,kto by pomyślał,nie? Pozdrawiam .
Grzesiek Opublikowano 19 godzin temu Autor Opublikowano 19 godzin temu 9 godzin temu, Waldibruch napisał: Cześć .Może i ja coś dorzucę , bo modelik fajny i musi latać.Miałem kiedyś podobną sytuację ,model był trochę przyciężki ,silniczek webra 61 ,smigielko chyba też 13x ...,do tego kiepski pas trawiasty i ...upał niemiłosierny około 30 st. Rozbieg długo i bez skutku ,nie dawał rady.I tak do wieczora .Dopiero gdy temperatura otoczenia wyraźnie spadła ,modelem dało się wystartować.Zastanowiło mnie ,co jest...i ...odpowiedź. gęstość powietrza ..zadziałało,kto by pomyślał,nie? Pozdrawiam . Coś w tym jest bo latalem też akrobatem i kolega extrą 3m .Straszne bylo opóźnienie na sterach.
Rekomendowane odpowiedzi