Skocz do zawartości

"Niebezpieczny incydent na lotnisku..."


RobertK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, merlin71 napisał:

Napisalem nieprawdę?

Blablabla - bardzo mądre...  😕

Prawdę która nie ma zastosowania w tym przypadku, ponieważ drony które podałeś byłyby wykryte radarowo i wizualnie dużo wcześniej.

 

Więc podtrzymuje blablabla 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciekawi jedno -czy straż miejska, gminna, policja nie muszą logować lotów dronów w dron radar ?

w okolicy (małe miasto i wioski w pobliżu) od dawna latają drony (duże tak na oko quadrocopter ponad 1m rozpiętości lub hexa) -zaglądają ludziom do kominów latając nad osiedlami, wiszą nad drogami... a w dron radar nic się nie pokazuje...

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pobieżnie przejrzałem tę dyskusję i troszkę jestem przerażony i zniesmaczony.

Jakiś idiota o mały włos nie doprowadził do tragedii, w której mogli zginąć ludzie, a jedyne co wzbudza zainteresowanie to wielkość tego drona/modelu i sposób relacjonowania tego w mediach?!?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Viper napisał:

Jakiś idiota o mały włos nie doprowadził do tragedii

tu masz kolejnego

https://www.wkatowicach.eu/informacje/index/Samolot-Wizz-Air-zmierzal-do-lotniska-Katowice-Airport-gdy-na-drodze-napotkal-drona/idn:3701

a poniżej info dot. incydentu w Warszawie

"Dron nie był widoczny na radarach, kontrolerzy nie wykryli go też podczas obserwacji wzrokowej. Podejście do lądowania było decyzją pilotów. Agencja zadziałała zgodnie z procedurami, o zdarzeniu poinformowała policję, kontroler wieżowy złożył raport w systemie zgłaszania zdarzeń lotniczych. Zgłoszenie zdarzenia - zgodnie z procedurami - zostało przekazane do Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych. Trwa wewnętrzne badanie zdarzenia.informuje Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Viper napisał:

Tak pobieżnie przejrzałem tę dyskusję i troszkę jestem przerażony i zniesmaczony.

Jakiś idiota o mały włos nie doprowadził do tragedii, w której mogli zginąć ludzie, a jedyne co wzbudza zainteresowanie to wielkość tego drona/modelu i sposób relacjonowania tego w mediach?!?!?

No i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.