Skocz do zawartości

Podziękowania


magilla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Spieszę z podziękowaniami dla Mariusza nick na tym forum modevil za przekazanie do mojej kolekcji ciekawego motorka OPS 3,5ccm.

Motorek jest w doskonałym stanie technicznym i stał się dla mnie bardzo miłym akcentem przed nadchodzącymi świętami.

Już szykuję dla niego miejsce w gablotce :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja chcę bardzo podziękować Adamowi (na forum dyra63) za bezinteresowne podarowanie mi odcinka mini zawiaski taśmowej, której zostało mu trochę przy budowie jego Zero od podstaw. Materiał raczej trudno-zdobywalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne podziękowania dla kolegi Stanisława z Modelarni Dębowiec, za bezinteresowną i bardzo szybką pomoc w przywróceniu do życia serw, które miałem, ale bez orczyków. W ciągu dwu dni dźwigienki były w skrzynce na listy. Jestem mocno zobowiązany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W takim razie i ja chciałbym jeszcze raz podziękować kilku modelarzom (AndyCopter, stan_m, Pietuh, Jerzy Markiton TeBe) za olbrzymią paczkę z elektroniką i częściami do modeli którą kiedyś dostałem na urodziny.

Z poważaniem,

Jacek Tylus

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spełniając obywatelski obowiązek...

Nie, to nie obowiązek, to sama przyjemność.

Niniejszym chciałbym podziękować Koledze Robertowi (mikrus193) za przekazane plany DH Mosquito Toniego Nijhuisa wraz z numerem specjalnym RCM&E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Chciałem podziękować Piotrowi, na forum znanemu jako Góra, za zdjęcie modelu z drzewa. Wystarczyła chwila dekoncentracji i mój FUNJET przywalił w drzewo. Zawisł na starej akacji, 15m nad ziemią. Ja, ze względu na wiek, posturę i kontuzjowaną rękę nie miałbym szansy go zdjąć. Piotr wykazał się ponadprzeciętnym sprytem i, mimo protestów swojej sympatii, wspiął się na tę akację i zdjął model. Sam model nadawał się wprawdzie do kasacji, ale ocalał silnik, regulator i (chyba) odbiornik. Nie udało się znaleźć pakietu - odmaszerował w nieznane.

Piotrze- jeszcze raz DZIĘKUJĘ. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • Tytuł został zmieniony na Podziękowania
  • temat został przypięty
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.