Skocz do zawartości

Podziękowania


magilla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podziękowanie dla Jarka G. nick jarek_aviatik za to ,że był z nami i dzielił się swoją wiedzą. Szkoda ,że konto i wpisy znikły , pozostał tylko ślad w cytowanych przez innych wypowiedziach. Udało mi się niektóre wpisy zarchiwizować :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Trochę się tego nazbierało.

 

Dziękuję:

- Andrzejowi Nowickiemu z Poznania, za zarażenie pasją do modeli latających, za traktowanie w sposób normalny osobę, która zaczynała przygodę z nowym hobby,

- Kacprowi (Mlitek) za sporo cennych uwag w pilotażu modeli,

- Romanowi (BRoman) za lotnicze origami (wykorzystujemy na zajęciach z dzieciakami),

- Grzegorz (grzegor) za sporą dawkę wiedzy odnośnie szybownictwa (mowa o normalnym szybownictwie),

- Bogusław (sbogdan1) za wsparcie techniczne,

- Marek (maxiiii) za wsparcie w tematyce dotyczącej elektroniki oraz za darmowy BEC i wyjaśnienie zasady działania (z tą wiedzą wiem, jak zrobić własny BEC za grosze),

- Mirek (miruuu) za konkrety w sprawie helików,

- Jerzy (Jerzy_R), Andrzej (Bodzioch), Przemek (japim), Roman (RomanJ4),  za ogólne udzielanie się i wsparcie w problemach przedstawianych na ogólnych postach,

- wszystkim, których niechcący pominąłem.

 

Dobrze wiedzieć, że w temacie modelarstwa (i nie tylko) można polegać na wielu osobach, mało tego, otrzymać bezinteresowną pomoc, czy konkretne rzeczy (za darmochę).

Mam nadzieję, że będę mieć przyjemność poznać się z Wami w realu na jakimś zlocie - obok modeli będę musiał skrzynkę piwa zabrać...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dziękuję Konradowi_P za poświęcony mi przez ostatni rok czas na forum i PW. Konradzie, dzięki Twojej pomocy i wiedzy  udało mi się skompletować, skutecznie oblatać, a teraz  eksploatować  porządne modele.

 

Dziękuję Wojtkowi Byrskiemu. Wojtku, gratuluję talentu i  umiejętności. Doceniam  rzetelność  jeśli chodzi o realizację mojego zamówienia. Czuję się w pełni usatysfakcjonowany.

 

Szacunek Panowie.

 

Pozdrawiam

Maciej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziękuję koledze Wiesiek1952 za udostępnienie (nieodpłatnie) plików STL do wykonania wagi z określeniem ŚC.Dzięki niemu i mojemu koledze Markowi W. waga działa jak należy.Niestety fotka nie wchodzi. Bardzo dziękuję  Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chciałbym OGROMNIE podziękować koledze Czajan'owi za pomoc w sprowadzeniu modelu do Polski.

Zaoferował swój transport, umówił się ze sprzedającym, wracając do PL podjechał, zabrał model, spakował i dowiózł.

 

Nie mam słów - to ogromna radość dla mnie, więc za jego pomoc bardzo, bardzo dziękuję !!!

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem BARDZO podziękować Włodkowi nick wdanilowicz  za  zaproponowanie pomocy i bezinteresowne oddanie i wysłanie całego silnika benzynowego jak i jeszcze połowy drugiego silnika , a dzięki samemu karterowi z wałem mój stary silnik powinien wrócić do formy i jeszcze długo służyć , a w paczce znajdował się jeszcze cały kompletny silnik.

Dla mnie to wielki gest i wielka pomoc za którą bardzo Dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chcialbym podziękować koledze o nicku Bodzioch. Jestem tu nowy nikogo nie znam i kupiłem za pomocą giełdy silnik.

Wiecie jakie to emocje gdy rozpakowuje sie silnik od kogoś i okazuje sie że czuje sie jak bym dostał silnik prosto z fabryki ...

Megauczucie. Dziękuję

wiem megahaos w mojej wypowiedzi ale też radość .Miło trafić na zaufane grono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • temat został przypięty
  • 1 miesiąc temu...

Dziękuje koledze Extra67 za podarowanie mi dobrego silnika, lubię silniki spalinowe a tu nie dość że za darmoszkę dostałem to kolega nawet nie chciał zwrotu za przesyłkę.

Dzięki Marek.

Teraz to największa żarowa bestia jaką mam.

 

 

IMG_20200305_174317.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Tytuł został zmieniony na Podziękowania
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.