Skocz do zawartości

Podziękowania


magilla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję Koledze @Artur Lis za przekazanie mi odbiornika R5114DPS G3 . Całkowicie bezpłatnie.  R5114DPS G3 to jeden z najbardziej zaawansowanych odbiorników 35MHz  Futaby.

Dla mnie to bardzo cenny sprzęt.

Dziękuje.

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Serdecznie dziękuję forumowemu koledze Grzegorzowi,, Grzesiek,, za bezpłatne przekazanie mi warsztatowego, starszego laptopa (chodziło mi głównie aby posiadał starsze wyjścia jak COM czy LPT). 

 

Dziękuję i pozdrawiam

Grzegorz

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dziękuję bardzo Koledze Ireneuszowi (merin 71) za udostępnienie silnika spalinowego (i gadżetów) do zapoznania się z napędem spalinowym jak to wszystko wygląda od praktycznej strony i mam nadzieję załapania bakcyla 😜

Ps. Jacku996 już jest co potrzymać,😁 a jak się spodoba to nie trzeba zwracać 😜

IMG20230329155848.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, model napisał:

Dziękuję bardzo Koledze Ireneuszowi (merin 71) za udostępnienie silnika spalinowego (i gadżetów) do zapoznania się z napędem spalinowym jak to wszystko wygląda od praktycznej strony i mam nadzieję załapania bakcyla 😜

....

 

 

Ale dlaczego? 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, model napisał:

Może zmienię kierunek i będę płyną pod prąd 😁 na nie z prądem 🤔 zobaczymy 😜

I do tego modelarskie silniczki żarowe są bardziej eko. Nie ma metali ziem rzadkich, szkodliwych i radioaktywnych. Do napędu potrzebny tylko spirytus drzewny i olej rycynowy. Suitable for vegan. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale zdaje się ze to jest PODZIĘKOWALNIA.Znowu jakieś przepychanki.Co się dzieje z wami,to ma być przyjemne miejsce,a nie miejsce do  wyładowania emocji !Kolega "model" podziękował.Błażej po co ten wpis?Sorki nie jestem ani Modem ani Adminem ale takie przepychanki jakie teraz są na forum coraz bardziej mnie wkur...i zniechęcają do tego miejsca,i myslę ze nie tylko mnie.Jestem tu już ładnych parę lat ale takie sytuacje jak maja tu miejsce od ok 2 lat to porażka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Tytuł został zmieniony na Podziękowania
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.