Skocz do zawartości

Podziękowania


magilla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podziękowania dla Tomka (Mozart) za dobre intencje :)

Za pomoc w kilku rzeczach zaproponował mi gotówkę na parę serw, które potrzebuje. Dziękuję jeszcze raz ale nie mogłem skorzystać, wystarczającą (czytaj: na prawdę wielką) satysfakcję sprawiła mi możliwość pomocy :)

To raczej ja dziękuję ;) za plany Wicherków, literaturę w PDF-ie i wskazówki na PW oraz za świetnie prowadzoną relację budowy Wicherka, która niewątpliwie zainspirowała mnie do budowy tego modelu (wkrótce zaczynam) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dołączę się do podziękowań jarek996 z Malmo był tak miły i przekazał mi bardzo ciekawy motorek, a mianowicie MVVS GRRT .40 PYLON, ja ze swej strony obiecałem zrobić pod niego rekordową uwięziówkę, wkrótce zabieram się do roboty.

W tym miejscu raz jeszcze serdecznie Ci Jarku dziękuję.

No to się porobiło w ostatnim czasie aż miło, wczoraj dostałem od Kolegi Bartka z Będzina - nick na naszym forum slimas fajny modelik Piperka z motorkiem, który mam nadzieję, że jakiś z moich podopiecznych ulotni. Dzięki Bartek, a jak coś dobrego będzie się działo z modelem to pokażę to tutaj :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki kolejnym dwóm osobom moje pierwsze modele będą mogły latać. Pan Robert (mikrus193) wraz z Jackiem (modelarz115) podarowali mi super sprzęt do samolotu super silnik, nowiuśki miernik do pakietów, nowe śmigła, nowy regulator i nowy pakiet foxy. Wszystko wyglądało tak, że Jacek "wyłudził" :) ode mnie adres pod pretekstem przyjazdu do mnie i pomocy w naprawie rwd-5 jednak okazało się, że Jacek nie miał zamiaru nigdzie przyjeżdżać tylko potrzebny był im adres :) . Tym razem publicznie WAM Dziękuję. :D 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolejnym dwóm osobom moje pierwsze modele będą mogły latać. Pan Robert (mikrus193) wraz z Jackiem (modelarz115) podarowali mi super sprzęt do samolotu super silnik, nowiuśki miernik do pakietów, nowe śmigła, nowy regulator i nowy pakiet foxy. Wszystko wyglądało tak, że Jacek "wyłudził" :) ode mnie adres pod pretekstem przyjazdu do mnie i pomocy w naprawie rwd-5 jednak okazało się, że Jacek nie miał zamiaru nigdzie przyjeżdżać tylko potrzebny był im adres :) . Tym razem publicznie WAM Dziękuję. :D

Powiedzmy ze JA razem z kolegą Modelarzem wpadliśmy na ten sam pomysł jednocześnie

niech Ci służy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa, to taka, że mam propozycję, żeby ten temat zmienić na "podpięty", żeby zawsze był widoczny i nie trzeba go było szukać :)

Druga sprawa, to taka, że i i ja zostałem potraktowany w sposób taki, że "szczena" mi opadła! Niniejszym bardzo dziękuję, za nadzwyczaj pozytywne podejście do mojego problemu z jednym motorkiem.

PAWEŁ PRAUS, oraz KOLEGA MARCIN - MASK. Bardzo mi pomogli, sprowadzając z USA rzadki element do rekonstruowanego silnika. I zupełnie bezinteresownie!!! Bardzo za to kolegom dziękuję!!! :)  :)

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z Was nie ma może kolegi, znajomego lub kogokolwiek bliższego w mieście Passaic ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Passaic_%28New_Jersey%29w New Jersey ) w Stanach. Mam sprawę dotyczącą mojego nie modelarskiego, ale również hobby. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na Podziękowania
  • temat został przypięty
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.