Skocz do zawartości

Pakiety

Wszystko o pakietach stosowanych w RC


956 tematów w tym forum

    • 2 odpowiedzi
    • 1,1 tys. wyświetleń
  1. Moc silnika a napięcie?

    • 11 odpowiedzi
    • 1,6 tys. wyświetleń
  2. Pakiety LI-POL 2450mAh

    • 1 odpowiedź
    • 1,2 tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,8 tys. wyświetleń
  3. jaki prad ladowania 1 2

    • 27 odpowiedzi
    • 4,6 tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,7 tys. wyświetleń
  4. Obsługa pakietów.

    • 1 odpowiedź
    • 1,3 tys. wyświetleń
  5. Oderwana blaszka w pakiecie.

    • 8 odpowiedzi
    • 1,5 tys. wyświetleń
  6. naprawa ni-cd

    • 3 odpowiedzi
    • 2 tys. wyświetleń
  7. A123 home made

    • 10 odpowiedzi
    • 2,1 tys. wyświetleń
    • 31 odpowiedzi
    • 6,6 tys. wyświetleń
  8. Ładowanie LiPoli

    • 6 odpowiedzi
    • 2,1 tys. wyświetleń
  9. Zippy flightmax

    • 1 odpowiedź
    • 1,3 tys. wyświetleń
  10. NIMH SANYO 3600

    • 3 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 1,9 tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,2 tys. wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 3,7 tys. wyświetleń
  11. Jak to obliczyć?

    • 2 odpowiedzi
    • 1,6 tys. wyświetleń
  12. zasilanie nadajnika

    • 1 odpowiedź
    • 1,1 tys. wyświetleń
  13. malutkie li-pol'ki

    • 2 odpowiedzi
    • 1,1 tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,6 tys. wyświetleń
  14. Zasilanie odbiornika i serw- NiCd czy Ni MH ?

    • 11 odpowiedzi
    • 2 tys. wyświetleń
  15. formowanie pakietu 1 2

    • 23 odpowiedzi
    • 6,5 tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,5 tys. wyświetleń
    • 28 odpowiedzi
    • 7,8 tys. wyświetleń
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.