mirolek Opublikowano wczoraj o 12:46 Opublikowano wczoraj o 12:46 Latam i to nawet często ale tylko małymi modelami.... esa, trenerki albo takie małe TO-TO jak w ostatni weekend Ryzyko latania w centrum miasta jest dość duże i jeśli szykujesz się do oblotu modelu o rozpiętości 1,8m ... to bez dobrej polisy OC bym nie ryzykował. Na powyższym filmie widać kawałek łączki u zbiegu drogi z hangarów ML w kierunku pasa a dojechać tam można od strony ul.Cieślewskiego i piechotą wejdziesz na teren ML. Niestety parking pod blokiem został zamknięty i trzeba parkować na ulicy. Zwracam też uwagę na znaczne ograniczenie strefy lotu po tym jak znajdujące się nieopodal koszary wojskowe objęto strefą zakazu lotów. Niski pułap i zasięg max 200m i wtedy powinno Cie do lotu puścić. Alternatywny wjazd na pas od strony akademików PK i klubu Kwadrat ale tam masz tak blisko do Cogiteon-u, raczej bym nie ryzykował. ms 1
Janekm Opublikowano wczoraj o 16:58 Autor Opublikowano wczoraj o 16:58 Dzięki Mirku za informacje, oblot w moim przypadku to za dużo powiedziane, bardziej kołowanie może tylko oderwanie na krótko celem regulacji. Skrzydła prawie gotowe, pozostały do wklejenia końcówki i montaż popychaczy serwomechanizmów. Sztywność skrzydeł jest zadowalająca, waga już nieco mniej, oba ważą 600g.
Rekomendowane odpowiedzi