Skocz do zawartości

Polskie silniki spalinowe


Adriano

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno się tu nic nie działo, a tak się fajnie złożyło, że doleciała do mnie zza wielkiej wody kolejna Jaskółka dzięki pomocy Marcina oczywiście.

Nówka sztuka nie śmigana, w naszym pięknym kraju w takim stanie posiadają te silniczki już tylko kolekcjonerzy, a tam od czasu do czasu taki wypłynie...ciekawe zjawisko.

Numer na instrukcji zgodny z tym co na karterze, oryginalny kluczyk, a do kompletu brakuje jedynie wkrętów do mocowania w modelu, oryginalnie też były w pudełku.

 

Zobaczcie na powiększeniu jak dziwnie nabity został numer seryjny, chyba w poniedziałek go ktoś nabijał, hahaha.

 

6C6AFD0F-D713-4039-B4AF-62CFD9DD5DD2.jpeg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.07.2024 o 08:48, Paweł Prauss napisał:

Dawno się tu nic nie działo, a tak się fajnie złożyło, że doleciała do mnie zza wielkiej wody kolejna Jaskółka dzięki pomocy Marcina oczywiście.

Nówka sztuka nie śmigana, w naszym pięknym kraju w takim stanie posiadają te silniczki już tylko kolekcjonerzy, a tam od czasu do czasu taki wypłynie...ciekawe zjawisko.

Numer na instrukcji zgodny z tym co na karterze, oryginalny kluczyk, a do kompletu brakuje jedynie wkrętów do mocowania w modelu, oryginalnie też były w pudełku.

 

Zobaczcie na powiększeniu jak dziwnie nabity został numer seryjny, chyba w poniedziałek go ktoś nabijał, hahaha.

 

6C6AFD0F-D713-4039-B4AF-62CFD9DD5DD2.jpeg


Jedne wracają z emigracji, inne wyjeżdżają na nią. Właśnie dotarły do mnie silniki, które zostały w Polsce dawno temu, ale są już ze mną - na emigracji :)

DSC_6646.thumb.JPG.d5499f935ecb30a643fb102b406a423f.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.