Jump to content

Recommended Posts

Jest droższa o 100zl :/

 

To zależy gdzie kupisz. Ja widzę w HK za 54$ z fabrycznym modułem. Po dzisiejszym kursie wychodzi 171,-PLN plus przesyłka, nawet doliczając ewentualny VAT wychodzi 210,-PLN plus przesyłka, czyli nadal taniej, a masz sensowne radio z komputerem, 8 kanałów i opis każdego możliwego aspektu eksploatacji w milionie tematów, a nie wielką niewiadomą.

Link to comment
Share on other sites

O.O Sprawdzam 2 raz i pisze mi EMS Express (POLAND) 2000g - 2999g $102.63

SingPost AirParcel 3kg / 7-21Days $53.11

Self Collection in Hong Kong OfficeA poniżej są typy płatności

 

No i ten Pay PAL...

Link to comment
Share on other sites

Dodać też trzeba, że kupując w Polsce mamy możliwość reklamacji w sklepie, chociaż przy T9x to problematyczna sprawa, bo prędzej czy później trzeba coś grzebnąć przy nadajniku (wlutowanie rezystora dla symulatora, wymiana modułu na coś lepszego niż fabryczny = odlutowanie fabrycznego przewodu anteny, dodanie gniazda do programatora w celu wymiany firmware.

Każdy musi sam ocenić, co mu się bardziej opłaca. Wiadomo że gwarancja w HK jest raczej "wirtualna" bo same koszty odesłania do Chin będą wysokie.

 

Sandał nie wiem jak to sprawdzasz...

xth4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Oczywista, ale kupno w HK wiąże się z pewnymi komplikacjami, choćby konto na paypalu.

 

Nie mam paypala, jak kupowałem wybrałem opcję płatności kartą ..

 

Numer karty + data wygasnięcia i 3 cyferki z tyłu karty i po kłopocie.

Link to comment
Share on other sites

Niby racja, ale na tym opiera się handel w UK, skąd i gdzie robię zakupy i jakoś to funkcjonuje. Fakt, ostatnio mi ogolili konto w banku - ktoś narobił zakupów sprzętu sportowego w USA, ale procedura zwrotu pieniędzy zajęła kilkuminutową rozmowę w banku i wszystko wróciło na koncie do normy ... "Na zachodzie" nie da się zrobić inaczej zakupów, nie ma "za pobraniem" itp. i jakoś to działa. Nawet za głupi bilet autobusowy czy lotniczy trzeba zapłacić kartą podając detale.

Link to comment
Share on other sites

Ja też dość często robię zakupy w UK i jak muszę to w USA (na ogół koszty sprowadzenia mnie zniechęcają), ale zawsze miałem możliwość płatności PayPalem. Poza tym może jestem uprzedzony, ale UK to nie to samo co Chiny.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.