Skocz do zawartości

PZL P.11c skala 1/5 - spalinowy model w dużym uproszczeniu


Gość horn3t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz dziękuję za pozytywny odbiór mojej pracy.

Dostałem dziś zdjęcia od kolegi elementu na który długo czekałem wieczorem będę przymierzał i aż szkoda malować. :)

post-3269-0-91083000-1459937354_thumb.jpg

post-3269-0-65692900-1459937362_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa jest jako wzornik od kołpaka jak poniżej dopóki nie wytnę otworów pod łopaty śmigieł ta podstawa służy do trzymania całości zdjęcia były z pierwszych przymiarek. :)

 

 

 TM_CTback.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Mógłbyś spróbować jednak kupić porządnego pilota, bo trochę odstaje jakością od modelu :ph34r: .

Zrobiłem casting i poważne rozmowy kwalifikacyjne na etat przyjąłem tego pilota  :D za kasę którą oferuje tylko ten się zgodził ;)

 

1448152134.5132.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek to miałeś szczęście , ja mam już zatrudnionych dwóch takich pilotów , potrzebuje jeszcze jednego do Fokkera 1:4 skala i żaden nie chcę się zgodzić pracować , za żadne pieniądze , może ktoś posiada takiego pilota bezrobotnego to chętnie dam mu zatrudnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy podniesiesz mu adrenalinę?

Najpierw musi odbyć kurs spadochronowy ;) a w tym czasie docieranie silnika i możliwe na początku maja strach zajrzy mu w oczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs spadochronowy powiadasz... Mój nie pójdzie na kurs ale dostanie pistolet. Dzisiaj wypaliłem na ziemi cały zbiornik paliwa żeby sprawdzić jak to się wszystko razem trzyma i o dziwo nie odkręciła się ani jedna śrubka mimo, że niczym nie zabezpieczałem a waga wędkarska pokazała ponad 5kg ciągu. Na ziemi jest wszystko cacy ale w powietrzu nie będzie już tak różowo coś czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dawaj w górę to fajny samolot i lata wdzięcznie, mam ostatnio mało czasu może uda mi się w przyszły weekend odpalić silnik to oblot jak czas i pogoda dopisze jeszcze w kwietniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.