Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Q....wa. Pizgnelo (szkwał taki zdrowy) przy ładowaniu i ma kadłub w dwóch kawałkach. Nawet pręt od wysokości wypadł z rurki. Słabe te Jantary. To ten co w Bułgari sam latał nad namiotami. Ogon odpadł od reszty. Muszę latać Pikiem, którego nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q....wa. Pizgnelo (szkwał taki zdrowy) przy ładowaniu i ma kadłub w dwóch kawałkach. Nawet pręt od wysokości wypadł z rurki. Słabe te Jantary. To ten co w Bułgari sam latał nad namiotami. Ogon odpadł od reszty. Muszę latać Pikiem, którego nie lubię.

Kurde niedobrze, że na początku sezonu tracisz dobry i wlatany model. Wielka szkoda, współczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś zdążają się loty 3min z 180m? Bo zawsze wszędzie oglądam jak się ludzie wykręcają z 10-15m :) czy taki poziom to już jest standard czy o tych gorszych lotach się jakoś nie wspomina. Pytam bo jadę do Bielska totalnie zdemotywowany swoimi umiejętnościami. Latam praktycznie sam bez punktu odniesienia i takie treningi w mojej ocenie mało rozwijają. Jak żyć? :D

 

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł oczywiście, że zdarzają się loty nawet z 200m, które nie przekraczają 4min.  :)

Wszystko zależy od warunków w powietrzu. Nie przejmuj się tylko trenuj a zobaczysz że takie loty będą coraz rzadsze choć będą się zdarzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś zdążają się loty 3min z 180m? Bo zawsze wszędzie oglądam jak się ludzie wykręcają z 10-15m :) czy taki poziom to już jest standard czy o tych gorszych lotach się jakoś nie wspomina. Pytam bo jadę do Bielska totalnie zdemotywowany swoimi umiejętnościami. Latam praktycznie sam bez punktu odniesienia i takie treningi w mojej ocenie mało rozwijają. Jak żyć? :D

 

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

 

Paweł, zobacz tutaj na wysokość startów i czasy lotów. Dużo zależy od warunków - wiatr, czy start po deszczu, umiejętności też :)

Wyniki z ostatnich zawodów Eurotouru w Niemczech. Detale w zakładce "Results_Gruppen 2019'

https://burgpokal.com/ergebnisse-results?fbclid=IwAR3BgjRFq-Xba6nMISWydBi3kgAyB2Cu5rReZon7sp59ftJ_6FpR1PuzxS8

 

Polatamy w Bielsku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się zdarzają. Wystarczy, że u nas dmuchnie z południa, to będziesz się cieszył, że 3 minuty wylatałeś :D A loty na 10m, to raczej w finałach. W eliminacjach można zrobić taki lot w dwóch przypadkach, albo jak masz same loty po 1000, to w ostatnim możesz zaszaleć, albo jak masz już dwa loty uwalone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loty 3min to nic nadzwyczajnego.

Tak jak napisano, zależy co w powietrzu się dzieje. Wystarczy zimny front i krzywa wznoszenia na silniku może być lustrzanym odbiciem krzywej opadania po wyłączeniu silnika.

A właśnie sprawdziłem prognozę pogody http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=686 i zastanawiam się czy do Jantara nie zamontować jakiś pływaków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie sprawdziłem prognozę pogody http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=686 i zastanawiam się czy do Jantara nie zamontować jakiś pływaków ;)

No ale wiać za mocno nie będzie, więc nie ma co się przejmować. Deszcz raz pada raz nie tak więc spoko byle kurna nie było przymrozku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.