Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawody zdecydowanie bez dużej publiczności. Jak ktoś wpadnie popatrzeć to gonić nie będę ale goście muszę być odpowiedzialni i jak coś im dolega lub miał kontakt z kimś kto właśnie zachorował to lepiej niech zostanie w domu.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Konrad_P napisał:

Zawody zdecydowanie bez dużej publiczności.

Bardzo rozsądnie. Ja miałem zamiar pokibicować Wam w Zielonej Górze ( mam blisko) szkoda ,że odwołano zawody ale z drugiej strony chyba w tym roku sobie odpuszczę , trzeba być odpowiedzialnym . Zresztą patrzenie z daleka to nie dla mnie  , lubię porozmawiać z zawodnikami obejrzeć, pomacać modele:) a w tym roku to by raczej nie było zbyt rozsądne .Ale za rok to być może nawet wystartuję razem z wami ? Pewnie prostym modelem ale co tam: będę co najwyżej tłem dla reszty natomiast zakosztuję smaku sportowej rywalizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Konrad_P napisał:

Miało być w ten co Zielona czyli 17-18 kwiecień lub następny weekend czyli 24-25 kwiecień 2021r.

Będzie prawdopodobnie nowe miejsce ale prawie w tym samym miejscu. Problem tylko taki, że tam jest 2000h łąki i nic więcej nawet ponoć jednego drzewka.

 

Konrad, decyduj możliwie szybko.

Ja bardzo chętnie wystartuje ale przy wariactwie z przenoszeniem terminów wszelkich imprez sportowych ciężko sobie coś planować. Każdy sztywny termin jest na wagę złota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie proste ustalić termin. Sam jeszcze nie wiem czy w ogóle w tym terminie pozwolą nam wjechać na łąkę.

Poza tym logistyka też jest skomplikowana, bo jeśli mają to być dwudniowe zawody to trzeba załatwić jakiś hotel, wyżywienie i tam takie.

Jeśli uda mi się porozumieć z właścicielem do końca marca to będzie bardzo dobrze. Niestety załatwiane jest to na zasadzie kolega kolegi zna kolegę który zna właściciela. W tej chwili jestem zależny od dobrej woli innych. Jak już, to za drugim razem będzie dużo łatwiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA latacze F5J

 

Na początku czerwca tj  w dniach 11-13 czerwca 2021 albo w dniach 3-5 czerwca 2021 odbędą się zawody F5J oraz zgrupowanie Kadry Narodowej F5J. Zawody odbędą się w Jaworze na miejscu zeszłorocznych zawodów. Noclegi będą w tym samym hotelu w Jaworze oraz będzie można nocować na lotnisku w namiotach.

 

Zawody będą miały formułę OPEN w związku z czym będzie mógł wystartować każdy chętny. Obecność dla zawodników Open nie jest obowiązkowa, za to dla zawodników Kadry Narodowej obecność jest obowiązkowa i będzie sprawdzana lista obecność na której zawodnicy Kadry będą musieli się podpisać. Dlaczego to pewnie kadrowicze wiedzą.

 

Zawody planuję zrobić duże i poważne ale trochę w innej formule. Chciałbym aby się zgłosiło minimum 25-30 zawodników z kraju. Jeśli Czesi nie będą mieli w tym czasie swoich zawodów to prawdopodobnie wpadnie kliku zawodników z Czech.

 

Będę na bieżąco informował w sprawie tych zawodów. Problem jest w tym, że czerwiec to miesiąc sianokosów więc termin będzie musiał zostać dostosowany do sianokosów oraz do pogody.

 

 

EDIT

Jeśli Samba Cup odbędzie się w planowanym terminie to rezerwowy termin przeniesiemy na 18-20 czerwiec 2021

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekając na wiosnę, którą widać na horyzoncie w następnym tygodniu zabraliśmy się we 3 na oblot nowego sprzętu. Pogoda dzisiaj dała popalić, pozytywnie i negatywnie. Mimo że było -2*C do tego wiatr w porywach osiągał ok 5m/s, to dało się prawie w każdym locie zabrać. Wystarczyło max 50m.

Poniżej wrzucam loga z mojego Vertigo (27m wyłączony silnik i lot w opadach śniegu)  i zdjęcie, a wieczorem film. 

 

 

IMG_20210320_130342.jpg

IMG_20210320_130546.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Konrad_P napisał:

A już myślałem, że Gorzyce to te dolnośląskie i już się chciałem umawiać na wspólne latanie.:)

Nie mniej w taką pogodę fajne loty wyszły.

 

Nie zmienia to faktu, że moglibyście wy do nas wpaść :) cos się zoorganizuje, polatamy zrobimy jakiego grila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowy sezon nadchodzi i słoneczko także.

Jak przystało na temat F5J_zaczynamy, dla tych, którzy chcieliby zacząć bawić się w coś nowego, lubią termikę, wiatr, słońce i odrobinę rywalizacji, a także chcieliby dowiedzieć się w przystępnej formie o co tej dyscyplinie chodzi, bardzo rzeczowe wprowadzenie prosto z USA od naszego kolegi Alego z flightcomp.com. Warto posłuchać i przy okazji odświeżyć swój angielski ;) 

Ali jest świetnym pilotem i gorącym orędownikiem F5J w USA. Wielokrotnie pojawiał sie także na zawodach F5J w Austrii i Czechach.

Miłego oglądania i do zobaczenia na lotniskach :)

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.