Skocz do zawartości

czarobest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Marek_Spy napisał:

Jakas mała ta choinka myślałem ze będzie większa

Tylko taką miałem choć bombeczek wystarczyłoby na 5 metrową 🙂

Może za rok...

Że też zawsze musi się trafić jakiś malkontent i dlaczego jakimś dziwnym trafem jesteś to zazwyczaj Ty Mareczku?

Uważam że zamiast krytykować to bardziej elegancko byłoby zawstydzić czymś lepszym, no właśnie może pochwaliłbyś się swoją tegoroczną modelarską choinką

😝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobacz znowu Ci się nie podoba moja wypowiedz, ja tam nie mam się czym chwalić wiec tego nie robię. A na marginesie raz się zwróciłem do Ciebie o pomoc i wiesz sam jak zostałem potraktowany co oczywiście nie ma nic wspólnego z choinką bo jak wiem zbierasz silniki i całkiem możliwe ze wystarczyło by na 5 m stad mój wpis odnośnie wielkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Marek_Spy napisał:

No zobacz znowu Ci się nie podoba moja wypowiedz, ja tam nie mam się czym chwalić wiec tego nie robię. A na marginesie raz się zwróciłem do Ciebie o pomoc i wiesz sam jak zostałem potraktowany co oczywiście nie ma nic wspólnego z choinką bo jak wiem zbierasz silniki i całkiem możliwe ze wystarczyło by na 5 m stad mój wpis odnośnie wielkości

Na wstępie pragnę przeprosić założyciela tego wątku i wszystkich wielbicieli tych ślicznych motorków za ten mały offtop.

Należę jednakże do tej grupy ludzi, która opluwana nie udaje że pada deszcz.

Wracając do Twojej powyższej Marku wypowiedzi pozwolisz, że przedstawię swój punkt widzenia.

Po mojemu było to mniej więcej tak:

z tego co sobie przypominam to kiedyś Ci pomogłem wykonując dla Ciebie zupełnie gratis jakąś prostą usługę z zakresu obróbki skrawaniem. Spodobało Ci się to tak bardzo, że nie trzeba było długo czekać (zaledwie kilka dni) jak rozochocony postanowiłeś zlecić mi kolejną, już większą robótkę. Tak się składa że nie mam w swojej ofercie świadczenia nieodpłatnych usług dla ludności gdyż po prostu nie mam na to ani czasu ani ochoty.

Do tej sytuacji doskonale pasuje stare Polskie przysłowie "daj palec, a weźmie całą rękę" - polecam sprawdzić znaczenie.

Opisywane zdarzenie miało miejsce dobrych parę lat temu, ale jak widzę to nic nie zrozumiałeś. Jeśli trzeba Ci to wytłumaczyć bardziej łopatologicznie to zapraszam na PW - nie mam już więcej zamiaru zaśmiecać tego fajnego wątku i również Ciebie o to proszę.

p.s.

Właśnie spojrzałem w lusterko i nie zauważyłem na swoim czole napisu "FRAJER".

 

  • Lubię to 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zostałem wywołany do tablicy to chciałem przed wielu laty wyfrezować ładny otwór pod standardowy wyświetlacz LCD, żadna filozofia prostokąt w tworzywie dość miękkim a chciałem żeby był taki idealny równy który pilniczkiem nie wyjdzie w zamian jak przyjechałem do modelarni dostałem laubzege ( włośnice ) żebym sobie sam wyciął i spławiony bo masz zajęcia. 

Nie wykonałeś żadnej usługi frezowania !!

A nie pamiętam o co cię poprosiłem drugi raz ale fakt znowu mnie spławiłeś właśnie pisząc "daj palec, a weźmie całą rękę"  nie mówiąc ze chcesz zrobić to odpłatnie, pewnie jakąś drobnostkę bo nie mam tokarki ani frezarki  Na PW nie mam ochoty z Tobą pisać bo i po co ? I tak wiem co masz na czole napisane i to na pewno nie jest frajer. Przepraszam za offtop ale mnie sprowokowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jarek996 napisał:

 Marek ; zajecia sa wazniejsze. Jak Pawel oleje zajecia, to swiat modelarski WYMRZE, a tego chyba nie chcesz ? 

No i nauczyles sie laubzega "pracowac", wiec jednak warto bylo pojechac !

A wiesz ze laubzegować przedtem umiałem ? Ale już fajnego wątku nie zaśmiecajmy😀 a ja mam tez coxa ooooooooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jarek996 napisał:

No to wyluzuj i sie lepiej pochwal ( albo dorzuc Pawlowi do choinki. Bedzie bogatsza i nie bedziesz musial narzekac. Po swietach Ci odda ). 

 

No i kup k......a w koncu ode mnie jakis silnik, bo nie mamy co zrec w domu!!! 

A coksa masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
20 godzin temu, Paweł Praus napisał:

Tylko na obrazku 🤣

 

 

Twój?

 

Mój :)

 

6 godzin temu, ahaweto napisał:

Marcin tłumik był mocowany obejmą czy też go nie było ?

 

Ten silnik nie miał szczęścia Adamie, nie wszedł do produkcji. Zachowało się jednak kilka prototypów, jeden z nich udało mi się zdobyć.

Tłumik rzeczywiście miał być, ale nawet nie wiadomo czy powstał jego projekt.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MASK napisał:

 

Mój :)

 

 

Ten silnik nie miał szczęścia Adamie, nie wszedł do produkcji. Zachowało się jednak kilka prototypów, jeden z nich udało mi się zdobyć.

Tłumik rzeczywiście miał być, ale nawet nie wiadomo czy powstał jego projekt.

Gratuluję to naprawdę silniczek o wielkiej wartości kolekcjonerskiej😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.