Skocz do zawartości

Zakupy w Chinach.


ahaweto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Jarek1925 napisał:

Dziś idę odebrać paczkę z paczkomatu. Dostawa z Chin. Czas dostawy to 7 dni roboczych. Jak dla mnie dostawa ekspresowa. 

Zamówienie złożone 14 lipca a dziś 24 lipca czeka w pqczkomacie. 

Aliexpress standard shopping to paczkomat i gwarantowana dostawa w przeciągu 20dni zdaje się. 

Niestety nie każdy sprzedawca to oferuje, lub się po prostu nie opłaca, przy drobnicy za kilkadziesiąt centów.

 

Jak przyjdzie Ci paczka przez "cainao" za 7 dni to napiszę WOW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jarek1925 napisał:

Dziś idę odebrać paczkę z paczkomatu. Dostawa z Chin. Czas dostawy to 7 dni roboczych. Jak dla mnie dostawa ekspresowa. 

Zamówienie złożone 14 lipca a dziś 24 lipca czeka w pqczkomacie. 

Szybko

ja zamówiłem 16 lipca i mam status z 23 "Odprawa przesyłki zakończona pomyślnie (import)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie były to małe rysiki do tabletu graficznego. Malutka koperta. Zdziwiłem się bo Inpost oraz ta dostawa paczkomatowa z Aliexpress pobiła wszelkie rekordy u mnie. Aż tak szybkiej dostawy się nie spodziewałem. Jednak myślę że gdyby było to coś modelarskiego to na bank by się dłużyło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Chcialbym kolegow ostrzec przed kupowaniem czegokolwiek z tej strony:

 

https://www.freewing-model.com/

 

Jest to nieprawdziwa strona podszywajaca sie pod firme Freewing.  Freewing nie sprzedaje individualnym modelarzom.  Juz prawie kupilem ale niepodobalo mi, ze nie chcieli przyjac PayPal etc i w ostaniej chwili sprawdzilem z Google. 

 

Tu jest wiecej:

 

https://www.hobbysquawk.com/forum/classifieds-and-vendors/rc-hobby-vendors/163645-freewing-model-com-is-not-the-real-freewing-scam-alert

 

Dziwne tylko, bo ta strona istnieje od kilku lat i pomimo protestow ciagle dziala..

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki Piotr. Robiąc zakupy w nowych miejscach zawsze sprawdzam czy sklep jest prawdziwy czy nie. Często na fejsie pojawiają się reklamy sklepów z promocją Nike ze 130 do 24 $. W tym przypadku też trzeba być idiotą aby się na to nabrać. W dzisiejszych czasach jak coś jest zbyt tanie to świadczy to o przekręcie. Nie trzeba być żadną alfą aby nie wiedzieć o takich sprawach. Andrzej nie dał się nabrać ale mało brakowało o czym pisał. Podstawowym sprawdzeniem nowego sklepu jest sprawdzenie adresów. Jak ich nie ma na stronie to taki sklep omijam z daleka. Ty też już raczej nie wierzysz, że 20-sto letnie auto kupione od Niemca ma tylko 119 tyś przebiegu. No ale się nagadałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.