Skocz do zawartości

Zakupy w Chinach.


ahaweto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podejrzewam, że wysyłka z ich głównego centrum dystrybucji (Wuhan) stanowi pewien problem ale nie wszystko jest wysyłane z tych terenów i z tymi przesyłkami nie ma problemu.

Przed chwilą kupiłem towar z wysyłką 6 dni. Po godzinie od zakupu dostałem numer śledzenia, więc nie jest tak źle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 23.03.2020 o 21:34, jarek996 napisał:

 

Nie lataja ? Moze nie lata tyle co latalo wczesniej , ale napisac NIE LATAJA nie jest prawda .........

 

https://planefinder.net/flight/SDM6287

Czy widzicie jak g ę s t o jest nad Polską (https://planefinder.net/flight/SDM6287    ale to się zmieni  kiedy/gdy wybudujemy Centralny Coś Tam.

Wtedy MY będziemy rządzić na niebie Europy

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj otrzymałem przesyłkę z rcjapan. Zamówienie zostało złożone 13 kwietnia a 15 kwietnia pojawiło się w trakingu  Nagoyanaka Aichi posting/collection i tkwi tam do tej pory, a przesyłka jest już u mnie ?

Fedex doliczył pobranie 30 pln.

Nie jest tak źle, jedynie przesyłka z 31 marca dalej tkwi "pośrodku" trakingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i z zakupem na Ali... jest pozytywny koniec ?. Po trzech miesiącach przesyłka dotarła. Były monity, sklep poprosił o dwa tygodnie czasu ale na wszelki wypadek zwrócił pieniądze. Jak przesyłka dotarła na "wszelki wypadek" pieniądze odesłałem  do sprzedawcy. Podziękowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Banggood oddal po prawie czterech miesiacach kilka euro za kabelki co nie doszly (paczka bez trackingu). Tez poprosili, zebym sie zglosil jakby doszlo...

 

Znowu sie odwazylem zamowic drobnice (towar ktory byl na stanie). W/g info spakowany i gotowy  czeka na wysylke. Przewidywany termin dostawy to koniec sierpnia. Oj sie narobilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2020 o 11:35, Jarek1925 napisał:

Dzięki wirusowi paczki docierają szybciej bo większość potencjalnych klientów boi się że przez wirusa paczki będą docgodziły miesiącami lub dłużej. A Chińczycy nie mają co robić i wysyłają wszystko ekspresowo.

 

Niektóre szybciej, niektóre wolniej. Paczka latają w kontenerach,  a te trzeba zapełnić. Jak jest mniejszy popyt, to trwa to dłużej.

 

Specjalnie nie zaważyłem wzrostu prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2020 o 19:31, ahaweto napisał:

Dzisiaj otrzymałem przesyłkę z rcjapan. Zamówienie zostało złożone 13 kwietnia a 15 kwietnia pojawiło się w trakingu  Nagoyanaka Aichi posting/collection i tkwi tam do tej pory, a przesyłka jest już u mnie ?

Fedex doliczył pobranie 30 pln.

Nie jest tak źle, jedynie przesyłka z 31 marca dalej tkwi "pośrodku" trakingu.

Hej

Przesyłki kurierskie idą szybko, choć drogo....

Moja zamówiona pod koniec marca zwykłą poczta czyli JP post doszła dziś, czyli niemal po 4 miesiącach,

Chyba po prostu trafiłem na szczyt korona wirusowy,

Bo w PL była 15"lipca (wer Warszawa)

Za te zamówione drobiazgi, to mi się kurier nie kalkulował

 

 

Czyli nigdy nie należy tracić nadziei??

JD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.