Skocz do zawartości

Silniczek 2.5


Andrzej93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, stema napisał:

 

Jeszcze tylko podaj Pawle czy ten KMD na tych 8% się nie rozerwie?

Ja już się nie podejmuję.

Zapomniałem dodać, żeby absolutnie nie próbować tego paliwa stosować do silniczków popularnych :-))

Bo tego nie przeżyją...

 

 

Czteroetylek ma działanie przeciwstukowe - a to znaczy, że pozwala motorkowi płynnie pracować na wyższym stopniu sprężania.

Lubrizol 52M (kiedyś takiego używałem) - dodatek zmniejszający ilość powstającego w silniku nagaru nie wiem czy jest jeszcze dostępny.

Edytowane przez Paweł Praus
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wspomniał o stanie kolekcjonerskim silniczka mi udało się kiedyś dorwać całkowicie za free silnik w takim stanie 

jest on w ORYGINALNEJ folii tak jak był sprzedawany nówka nigdy nie chodzona ;) 

IMG_20200530_124137.jpg

IMG_20200530_124143.jpg

IMG_20200530_124153.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jethrotull napisał:

Ludzie, skąd wy bierzecie te cuda?

Ja nawet jakbym chciał kupić używkę online to nie ma, a wy "za darmo dorwaliście nówkę"?

Jak nie ma jak ma...

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=kmd+engine&_sacat=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, d9Jacek napisał:

dzięki Zbyszku za ten link.....???.....warto poznać.....to tak  w kontekście  " ruskiego "? chłamu

Z 10 dni temu zakupiłem u Andreja komplet AAC do swojego KMD. Byłem pod wrażeniem otwartości i bezproblemowości w zakupie, a mają wybór skubańcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I ja miałem ostatnio trochę farta - trafiła do mnie oryginalnie  zapakowana, kompletna  i zakonserwowana fabrycznie "nówka neonówka KMD 2.5" rocznik 20.02.1984 !! ??

Kompresja prawidłowa !

Dziękuję wszystkim zaangażowanym kolegom za pomoc w zdobyciu silnika !!?

20200615_225804.jpg

20200615_225815.jpg

20200615_225828.jpg

20200615_225836.jpg

Edytowane przez kaszalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.