Skocz do zawartości

COVID-19 SZCZEPIONKA ZA lub PRZECIW


Artur Lis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, d9Jacek napisał:

 

A Ty wciąż pozwalasz sobą manipulować...

 

Idąc do źródła wypowiedzi, prosto na Twitter omawianej pani doktor:

 

 

I patrz - jak sobie przeczytasz u źródła to jakoś inaczej to brzmi niż na stronie republikańskiej w USA.

W dużym skrócie - szczepienie nie zwalnia z rygoru sanitarnego, dopóki liczba zakażeń nie spadnie.

A czemu? Macie u źródła, bezpośrednio u omawianej pani doktor.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, d9Jacek napisał:

...a czy ktokolwiek powiedział ,  że zwalnia ????

jak zrozumiałem z Twej wypowiedzi  to Republikanie  są be a Demokraci  cacy..

Gratki???

 

Już nie uciekaj od tego co wrzuciłeś, bo wrzuciłeś mocno tendencyjne źródło, które jedyne co robi, to głaszcze Republikanów (ale nie martw się, wrzuciłbyś od strony Demokratów, to też bym to wytknął).

Mi chodzi o to, że wolałeś wrzucić coś co zostało przetworzone, tak jak Ci to pasuje i tak jak Ci to wygodne, kiedy od nieprzetworzonej, dokładnej wypowiedzi dzieliły Cię dwa kliknięcia.

 

Ciebie nigdy nie interesowało przekazanie tutaj konkretnej wypowiedzi, interesowało Cię tylko przekazanie czegoś co pasuje Ci do tezy.

Jakbyś chciał przekazać faktycznie tę wypowiedź, to wrzuciłbyś wypowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś na nowym tynku zbudowanego  budynku napis " nie ufaj rodzicom, zrób się sam ".Tu podobnie ze szczepionką - sam sobie wyprodukuj w domu jak nie ufasz tym co z tego żyją - proste ? Szczepionka jest nieobowiązkowa i bezpłatna ! Skorzystają inni...? Pozdrowienia na Nowy Rok 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minister Zdrowia: Rozważamy ograniczenie usług dla niezaszczepionych

"W wielu krajach toczy się dyskusja co do ograniczenia dostępu do różnych usług publicznych dla niezaszczepionych; my to też rozważamy, np. tylko zaszczepieni będą mieć uproszczony dostęp do pewnych świadczeń medycznych" - powiedział w wywiadzie dla "Wprost" szef Ministerstwa Zdrowia Adam Niedzielski.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, robertus napisał:

 

Wiesz nie chce mi się dyskutować ile prawdy w tym artykule (brak źródeł, trzy wykrzykniki, emocjonalny język i brak podanych dowodów na tezę nie są cechami dobrego źródła).

To co mnie fascynuje to jak totalnie propagandowo wygląda ten serwis. Tzn. jest tak antypisowski, że aż mnie to kłuje w oczy.

A to powoduje, ze z automatu jest podejrzany, bo niezależnie od poglądów politycznych to zawsze lepiej się trzymać z dala od ekstremistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, robertus napisał:

A to nie było do Ciebie. Jak się potwierdzi to wszyscy będą o tym trąbić. Nikt nie oczekuje od Ciebie, że będziesz analizować wszystko.

 

To nie o to chodzi.

Po prostu stwierdzam,ze ten serwis jest równie wiarygodny jak serwisy pokroju wpolityce.pl, tylko, że znajduje się po drugiej stronie spektrum

I teraz żebyśmy się rozumieli - jak to się okaże prawdą, to pewnie niech trąbią, niech się głowy turlają po bruku itp.

Tyle, że kiedy jedynym źródłem informacji jest taki serwis, to jest to mało prawdopodobne żeby się okazało prawdą.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcin83 napisał:

Że tak powiem Ekstra!!!

a ja powiem  NIECH ŻYJE I ROZKWITA CENZURA , tak trzymać tow. K . tak trzymać?️?️?️

w związku z tym , że PT Moderator rozpoczął ze  mną swoją prywatną wojenkę , to pozwolę sobie tak jak obiecywałem ujawnić  korespondencję.. 

 

To jest już moje ostatnie ostrzeżenie przed włączeniem Ci moderacji twoich postów.

Nie będę już cię ostrzegał więcej. Kolejny personalny post w twoim wykonaniu spowoduje włączenie moderacji.

Jeśli nie potrafisz dyskutować na argumenty i stać cię tylko na wytyki personalne to albo przestaniesz sam z własnej woli albo będę to robił ja.

 

Konradzie,

miło mi ,że mnie ostrzegasz... jak już napisałem wczesniej ,  podobno wszystkie zwierzeta są równe  ale niektóre równiejsze.....więc również nie powinieneś tolerować chamstwa i arogancji Patryka. Prawda ?

 Za moment udostepnię ten  Twoj post na ogólnym i  poddam się osadowi  Kolegów a nie  Twoim (subiektywnym ) i zapytam wprost  co jest odniesieniem personalnym a co prostym stwierdzeniem  faktu ,ze  Patryk jest namolny i nudny jak flaki z olejem.

Ja potrafię dyskutowac na argumenty i  robię to , natomiast kolo Patryk jest zerojedynkowy, Amerykanie  nazywają to  narrow brain, jak si ę na czyms zafiksuje tak to ciągnie,. czy jest sens czy go nie ma. Nudzi mu się ?? Pewnie tak:)

ps.

Patryk, jest dużym chłopcem i jezeli uruchomi swoja inteligencję a nie " linki  do...."   to sam się znakomicie obroni , nie potrzebuje obrońcy w Twojej osobie..to tyle  w kwestii Patryka i moich postów

A Tobie Konradzie życżę ...więcej luzu, mniej spiny, trochę  więcej dystansu  no i oczywiście zdrowia w nadchodzącym Nowym Roku, bo jak będzie zdrowie  to z resztą damy sobie radę

pozdrawiam

Edytowane przez d9Jacek
uzupełnienie wiadomości
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
  • temat został odblokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.