Skocz do zawartości

COVID-19 SZCZEPIONKA ZA lub PRZECIW


Artur Lis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, d9Jacek napisał:

a ja powiem  NIECH ŻYJE I ROZKWITA CENZURA , tak trzymać tow. K . tak trzymać?️?️?️

No cóż jak widać nie wytrzymałeś żeby nie obrazić kogoś choćby przez jeden dzień.

Na tą chwile oficjalnie na dwa tygodnie masz cenzurę.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

UWAGA

 

Ponieważ co poniektórzy panowie nie potrafią dyskutować na argumenty co niesie za sobą przytyki i sugestie personalne watek zostaje zamknięty.

Nie mniej jeśli ktoś będzie miał jakąś bardzo istotną informację za lub przeciw i napisze ją w sposób neutralny to taka wypowiedź będzie mogła się ukazać. W tej sprawie proszę o informację na PW wówczas otworzę wątek.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, Viper napisał:

Bardzo dziękuję za czyszczenie, tylko czemu przy okazji wyczyszczono moje nowe doniesienie o zaszczepieniu Rodziców???

Więc jeszcze raz (chyba że mam już nie informować)?

 

Albo MOJE o mojej mamie ? Blizszych informacji  ( poza SWOIM szczepieniem ) miec nie mozna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Patryk Sokol napisał:

A tak poważniej - czy to znaczy, że zaakceptowałeś sensowność szczepień

na poważnie....nigdy nie podważałem sensowności szczepień jako takich....podważałem zdecydowanie coś innego :)...i w tej kwestii zdania nie zmieniłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, tytan12 napisał:

ciekawa sprawa nie wiem co o tym myśleć.

Witku,

mało ciekawa sprawa  bo jest to absolutnie niezgodne z przepisami  i ChPL.( Charakterystyka Produktu Leczniczego )

Jest to nielegalne w swietle obowiazujących przepisów. A wg prawa to jak zaszczepienie dwiema pojedyńczymi  dawkami !!!!!

Awanturuj się bo to kanał

eidt

skarga w punkcie szczepien  oraz zawiadomienie Okręgowej Izby Lekarskiej

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież niedawno oficjalnie wypowiadano się w mediach że szczepionki będą łączone i nie ma to ponoć znaczenia tak wiec nie wiem czy to takie nielegalne...

A w majówkę szczepiono mobilnie jednodawkową szczepionką a np. Dania wycofała się z jej stosowania ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Shock napisał:

Przecież niedawno oficjalnie wypowiadano się w mediach że szczepionki będą łączone

Z tego co wiem Niemcy już od początku kwietnia łączą Astrę z Pfaizerem. Tak więc byłbym spokojny ale zadzwonić i zapytać się czy to nie pomyłka zawsze można bo nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Konrad_P napisał:

Niemcy już od początku kwietnia łączą Astrę z Pfaizerem. Tak więc byłbym spokojny

Konrad,

przeczytaj dokładnie to co napisałem.. nie piszę co wiem ale wiem co piszę

7 minut temu, Shock napisał:

nie ma to ponoć znaczenia tak wiec nie wiem czy to takie nielegalne...

Rafał,  jest ot nielegalne... i znaczenie jednak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Shock napisał:

więc nie ma podstaw by Ci wierzyć

no to nie wierz , Twoja sprawa, nie  mozna nikomu narzucac wiary... dla mnie  to możesz  pierwszą dawke przyjąc Pfizera a  drugą przeciwko HpV.... i to szczepionka i to szczepionka

  • Lubię to 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę o łączeniu różnych preparatów. Mimo iż nie było mnie kilka dni, a w zasadzie byłem szczęśliwy biegając z pieskiem z dala od cywilizacji, mediów, tv i internetu, to nie wydaje mi się bym coś przegapił. Dobrze, że akcja szczepień przyspiesza, aczkolwiek delikatnie rzecz ujmując pewien rozgardiasz panuje, więc tak jak w wypadku powyżej wszelkie takie "atrakcje" składałbym na karb błędu systemu/ludzkiego, a nie nowych standardów postepowania.

To trochę tak jak naprawiać volvo częściami bmw, i to i to samochód i to i to służy do poruszania, ale jakby niekoniecznie jedno z drugim jest kompatybilne.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Viper napisał:

Przygotuj sobie na wszelki wypadek ciepłą pidżamkę lub dresik, termos ciepłej herbatki, coś przeciwgorączkowego i poczekaj co będzie, a nawet jak będzie po dobie, najwyżej dwóch będziesz znowu w formie. Mnie druga dawka nieco zmęczyła, dałem Małżonce tę samą radę i przeszła w miarę bezproblemowo, oby więc u Ciebie było tak samo :)

 

 

Pidżamkę to chyba muszę sobie kupić specjalnie na tę okazję :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być pesymistą , ale temat o szczepieniach powikłaniach itp , to pomyślałem że wspomnę.

Koleżanka juz zaszczepiona dwoma dawkami , właśnie pisze z żoną.

Jest w kwarantannie , ma potwierdzony covid i ma problemy z oddychaniem , ogólnie choroba ją rozkłada, i coś tam u niej sytuacja kiepsko zaczyna wyglądać.

Jest nauczycielką to domyslam się że szczepiona Astra Zenecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został odblokowany
  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.