Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no parę zawodów zaliczy ale inaczej się lata jak wiesz że masz jeden samolot i inaczej jak masz 2 lub więcej ;)

Wiem.. Ty na krajowych zamiast na pudle będziesz czwarty :)

A na zagranicznych pierwsze dwa lata to i tak nauka. Więc czy masz jeden czy trzy, to nie ma co szaleć. Byle by być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konrad. Nie ma żadnego błędu w kalendarzu. Zobacz na datę postu ze strony którą linkujesz - ponad rok temu a kalendarz jest na 2019. Kalendarz na 2020 ukaże się na dniach i będzie u góry strony. Gert Holtzer jest webmasterem tej strony i już dostał kalendarz - czeka na poprawki bo część jest jeszcze nie wypełniona. (np. brak danych dla Łososiny - już uzupełniłem) 

 

EDIT: Układ strony jest "historyczny" nowości są na górze strony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ogarniam tej strony, co wejdę to jest coś innego teraz znów kalendarz z 2018.

Wchodzę jak człowiek, przynajmniej mi się tak wydaje, przez główny link, potem w menu "Competition Categories" - potem "F5J" - na końcu wybieram "F5J Dates" i do tej pory okazywał sie aktualny kalendarz. 

Rozumiem że po prostu jeszcze go nie umieścił a to jakieś błędy - czytaj śmieci na stronie. 

Po mojemu lepiej wyciąć i niech strona będzie pusta zamiast tego co jest teraz.

 

Rozumiem, że masz aktualny kalendarz z racji swojej piastowanej funkcji, ale ja jestem ten co lubi wiedzieć, że to jest na pewno ostatnia wersja. Problem w tym, że do 15 stycznie większość pracowników etatowych musi podać plan swoich urlopów, a że jestem trochę zależny od koleżanki małżonki, więc trochę mnie ciśnie, czyli koleżanka małżonka, żebym podał jej jak najszybciej kiedy mnie nie będzie.?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trwa 2019. ? Kalendarz kilka postów wyżej jest "najaktualniejszy" z możliwych. Po prostu nie ma innego. Ten zamieszczony przeze mnie to tak na 99% już się nie zmieni choć to w dalszym ciągu "Preliminary draft" datowany na 15 grudnia czyli dwa dni temu. 

 

Dla zawodów w Łososinie Dolnej organizatorem jest Aeroklub Podhalański a dane kontaktowe i strona taka sama jak dla Szczecina ?

 

 

350828964_Zrzutekranu2019-12-15o20_23_44.thumb.png.a3cc6e1b1498156b00ef5fb67af1cd1f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dwa lata temu to nawet nie odpisali. Ale fakt w tym roku z Bruggen zwiększyli ilość miejsc jak było bardzo duże zainteresowanie - nawet wynajęli dodatkowy kawałek pola i 4 stanowiska były na trawie z rolki taki kwadrat 4 na 4 metry a w koło orne pole - fajnie to wyglądało ale nie powiem starali się i robili co mogli. I o dziwo tylko 2 razy leciałem z tego ornego pola, Wiesiek też maks 2 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.