Skocz do zawartości

Curtiss P-40C Tomahawk IIB rozp. 120cm


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No, nieźle parę razy przykosiłeś, szczególnie ok. 3-ciej minuty z nurkowania. Ja też dzisiaj szarżowałem i miałem mniej szczęścia. Poleciałem Breakfastem z kamerą (ściśle telefonem), chcąc sfilmować obejście w fazie wiosny i przywaliłem w wysokie drzewo sąsiada. Dobrze, że spadł na ziemię, a nie zawisł na stałe na 15-tu metrach, drugie dobrze, że z kolei nie wpadł do mętnej wody w rowie. Skrzydła do wymiany, śmigło zaginęło i ogólnie dwója za bezpieczeństwo i przestrzeganie procedur.

Ten fakt przyśpieszy i tak już właściwie postanowioną budowę alternatywnego płata z profilem Kfm, tyle że teraz nie tylko ze względów "naukowo- poznawczych", co z konieczności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia doświadczenia w kręceniu głową :) a nie oczami.

Obecnie kręcę kamerą Samsung W200 i Mobiusem na raz. A potem łączę obraz z Mobiusa i dźwięk z W200.

Wada? Noszę na głowie takie coś.

IMGP3347.JPG

 

W tym wątku trochę je potestowałem

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/26335-czym-krecicie-swoje-loty/page-3

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 2 lata później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...

To i ja dałem się skusić na czterdziestkę. Model zamówiony, z wyposażenia będzie silnik Dualsky XM 2834EA-11 V3, pakiety 2200 30C,śmigło APC 11x7E,serwa Corona 939mg,chowane drukowane podwozie. Czy jesteście w stanie podpowiedzieć mi jakiej średnicy kołpak dokupić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.