Skocz do zawartości

P.Z.L -P.11c Wycinanka Jarosława Suchockiego - od strony 12 następna budowa z kilkoma zmianami


Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda .... super. Gratuluję. 

Prześledziłem cały wątek i muszę powiedzieć, że podziwiam wasz zapał, wytrwałość, cierpliwość i dbałość o szczegóły.

Może tego iż nie jest to "wierne odwzorowanie oryginału" ... jak dla mnie .... piękny model co tu dużo gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny model sam zastanawiałem się nad "11" ale jeżeli już to w skali 1/2 , widzę że jest dużo modelarzy z modelami drugo wojennymi a nikt nie organizuje zlotów właśnie takich modeli wszędzie tylko akrobat i akrobaty może warto pomyśleć o czymś takim ?

Pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bardzo fajnie super że organizujecie taką imprezę i to do tego na moich rodzinnych ziemiach ale no właśnie ale postawiliście wielki szlaban bo ja jestem zwolennikiem LUFTWAFFE i przykro mi ale nie posiadam w swoich zbiorach ani jednego POLSKIEGO samolotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek, przybywaj, ja tysz mom Luftwaffe , najwyżej nas zestrzelom   !!!! :) Na wystawie damy tabliczkę, że są nie cacy, i że ich dywizjon 303 strancał!!! Nie? 

Nie martw się, przyjeżdżaj.

 Zapraszamy

Piotruś z wielką chęcią jeżeli tylko Bóg , partia , zdrowie , pieniądze no i ŻONA pozwolą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie masz tak jak chciałeś,teraz możesz porównać wielkość mojej P 11c do mnie,ja mam 176 cm wzrostu,więc widać jego wielkość.

Model jest przygotowany do oblotu,który odbędzie się jutro,jeżeli pogoda dopisze,silnik pięknie pracuje,nie ma drań modelu jak przy silniku jednocylindrowym,pięknie wchodzi na obroty bez żadnego zająknięcia.

post-97-0-15974200-1402086119_thumb.jpg

post-97-0-57610200-1402086152_thumb.jpg

post-97-0-46846800-1402086178_thumb.jpg

post-97-0-22545600-1402086215_thumb.jpg

post-97-0-90588900-1402086237_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.