Skocz do zawartości

TommyTom

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje! Trochę sobie polataliście :) lataliście z podziałem na 3 grupy bo wąsko ? Bo przy tylu pomocnikach … :)
 

Damian to Damian, ale całkiem fajnie znów poleciał mój faworyt Jurek Kurek. Ta dwójeczkę ładnie odjechała :) widać że Radek pod okiem Damiana fajnie się rozwija, ale ja i tak najbardziej zachwycony jestem z miejsca Rysia ! Dał facet ognia. A jak widziałem z jakich niskich wysokości startował to aż spadłem z krzesła. Rewelka!!

A wyniki szczegolowe są gdzieś?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cZyNo napisał:

U mnie tylko do 6 rundy są 

Panowie,  już powinny się pokazać wszystkie wyniki i z J i K

 

PS

Sorry ale praca mnie dogina ostatnimi czasy niemiłosiernie, kompletny brak czasu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Podrzucam klasyfikację PP po trzech rundach jest ona także dostępna na stronie f5j.pl . Jeżeli ktoś będzie miał uwagi lub pytania to proszę pisać do mnie. Przypominam, że do klasyfikacji wchodzą 3 najlepsze wyniki z PP. Już wkrótce na f5j.pl zaczną się zapisy na ostatni PP, który odbędzie się pod Łodzią w miejscowości Brzeziny. Zapraszam ;)

PP_F5J_2024_Klasyfikacja_po_3_rundach.pdf

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja na zawody o Puchar Polski F5J w Brzezinach koło Łodzi zostały włączone na stronie f5j.pl

 

Mam jedną uwagę. Aby zawody się odbyły musi się zgłosić minimum 10 zawodników.

Poniżej tej liczby będę zmuszony odwołać zawody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak Konrad wspominał na stronie F5J.pl są już dostępne tabele z klasyfikacją końcową PP 2024 oraz ranking kadry narodowej F5J na dzień 22 lipca.

https://f5j.pl/klasyfikacja-generalna-pucharu-polski-2018/

https://f5j.pl/klasyfikacja-kadry-narodowej-f5j/

PS. Dodam tylko że już za miesiąc jedziemy na Mistrzostwa Europy do Rumunii ostatnie większe zawody międzynarodowe blisko nas są 3-4 sierpnia w Czechach poniżej link do zapisów:

https://kalendar.sorgair.com/views/?v=CONTEST_DETAIL&ID=336

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ją rozwiążę.:)

20240803_150443.jpg

20240803_150533.jpg

Góra centropłatu - widać dźwigar

20240803_150456.jpg

Dół centropłatu razem z serwem oraz ramką.

20240803_150458.jpg

Statecznik pionowy oraz poziomy.

 

W Czeskiej Trebova się dział, oj działo.

Najpierw był wystrzał na linii 110kV a po jakichś trzydziestu sekundach drugi wystrzał tym razem na linii średniej 10kV.

Ten z pierwszego wystrzału znikł tylko szmaty latały dookoła słupa, a ten drugi widać powyżej na fotkach.

Jeszcze nikt z nas nie miał okazji widzieć i słyszeć takich wystrzałów bo to były normalne jak z jakiejś armaty.

Widok był niesamowity.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.