Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak zupełnie poza wszystkim. Wiem, żądali od nas legitymacji z numerami na MŚ i ME. Bez sensu. To jest dokładnie tak samo jak z CEPIK. Można se przedstawiać dowolny "dokument" w stylu Prawo Jazdy czy Dowód Osobisty (kolekcjonerski). Jak tego nie ma w centralnej bazie danych to... nie istnieje. Z centralnymi bazami danych jest oczywiście problem. Niekoniecznie musza być aktualne. Ta z FAI jednak jest, jak powinna. W moim profilu zaufanym w obecnym PRL figuruje, że jestem właścicielem Fiata 126P. Nooooooo... sprzedałem go jakieś 30 lat temu. Nie sadzę żeby w ogóle istniał - ale to dygresja. ?

 

1 minutę temu, a74BACK napisał:

 

Skąd mam wziąć to FAI ID, bo kiedyś miałem, a teraz dupa. Nie pamiętam numeru .-)

No jesz - przecież masz na tym co pokazałeś. 108526.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Konrad_P napisał:

Piotr ten link kurde działa zawsze:), tylko trzeba podać prawidłowy adres e-mail którym się rejestrowałeś w AP inaczej dupa.

 

 

Klepałem i dupa. Do tego Chrome wywalał powiadomienie o "fałszywej stronie", no ale nie drażę dlaczego, bo już temat rozwiązany .-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wiesiek1952 napisał:

Od przyszłego roku model ma być oznaczony FAI ID (25 mm wysokości) - do tej pory była niejasność bo w przepisach było FAI License a to się co roku zmieniało.

 

W starych General Rules było:

Cytat

 The national identification mark followed by the National FAI licence number or the FAI Unique ID number.

 

W aktualnych jest:

Cytat

The national identification mark followed the FAI Unique ID number.
Note: The mandatory carrying of the FAI ID number shall commence in 2022.

 

Link: https://www.fai.org/sites/default/files/documents/sc4_vol_ciam_general_rules_20.pdf

 

Czyli jeszcze dwa lata można mieć POL i nr krajowej licencji, albo FAI ID. Od 2022 tylko POL i FAI ID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.